Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Minoxil çok tehlikeli bir ilaç uzak durun.günlük iki fıstan fazla kullanımı adamı kalp hastası yapar.iki fısında ne hastası yaptığı çok belli değil.
2
Saç ekimi sonuçları / Ynt: Serdar GÖKREM 3500 + 3000 Greft Saç Ekimi
« Son İleti Gönderen: Biradam Bugün, 14:32:34 »
Dostum bu uzayanlar içinde kendi saçların varmı yoksa hepsi ekim saçımı?
3
Ön çizgi olmamış ve ayrıca resimlerin aldatıcı olduğunu düşünüyorum..daha aydınlık olursa fotolar bu görüntü bence bu kadar iyi olmayacak gibi geliyor bana ..ama öncesinde hiç saç olmadığını düşünürsek sonuç fena değil..birde şunu farkettim öncesinde hiç saçı olmayanlarda genelde saç çıkışları daha çok ve daha hızlı oluyor o yüzden saç ekimcileri sadece bu vakalarıyla değerlendirmek çok büyük bir hata olur.
4
tesekkur ederim. evet alan acikti ama kararmaya basladi baya bir bu kadar daha kararsa memnun eder sanirim. 2.seans icin ümit olmasi acisindan önemli
5
Ahha eyvallah akf  çok mutlu oldum senin adına harika saçların ile bir ömür mutlu ol Teşekür ederim. koray hocamızın ellerine sağlık.

Hintel bey ayıp değil mi size
Kimse sizi elestirmiçek mi
Yorumlarımı  silmekte neymiş
Herşeye  tarafsız adil davranacağını  düşünmüştüm
Demekki  öyle değilmiş
Sadece payına düşen iyi tarafı aliyormussun maşallah
 
6
Kardeşim geçmiş olsun senin adına üzüldüm gerçekten.. umarım ikinci ekiminle durumu kurtarırsın..bu arada paranı geri almalısın ki yaptıkları işten insanların memnun olmadığı konusunda bir farkındalıkları olsun..iki aydır yoğun araştırmalarım sonucunda bende bu doktorun ekimlerini pek beğenmedim.ektiği saçlar çıkıyor ama sonuçlar hep çok seyrek.
7
Saç ekimi sonuçları / Ynt: FBM 24 mart
« Son İleti Gönderen: Canqi Bugün, 14:10:30 »
Bu doktor bir gitti bir daha gelmedi  :) sanırım yazdıklarınız moralini bozdu beyler ...
8
Hocam inşallah güzel olacak gibi bu ekim dökülme tipimiz de aynı bana baya yardımcı olacak sonucunuz sormak istediğim bişey var sizce şu an eski halinize göre öndeki saçlarda artma veya güçlenme var mı ki daha 3 ay olmuş bunu sorma sebebim kısa bir süreç de olsa etki gösterdi mi ekim yoksa eskisinin aynısı mı?
9
İkinizinde saçları çok  doğal ve güzel olmuş beyler ..hem bu kadar saç çıkacak hemde bu kadar doğal olacak pes vallahi.koray hoca her şeyi baştan planlamış ve planladığını sonuna kadar gerçekleştirmiş.
Hintel çok karizmasın önceki saçsız halinle seni düşünemiyorum  ;D
Sayfa: [1] 2 3 ... 10