2nd International World FUE Institute Workshop Yunanistan AtHINA
Lütfen Tıklayınız...

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Saç ekimi sonuçları / Ynt: 4.500 greft isveç klinik
« Son İleti Gönderen: Mrt akz Bugün, 01:16:54 »
32.gun ve 40.gun arasi yavas yavas cikmaya basladi :)))
2
Ferudini ve ben :)
3
Saç ekimi sonuçları / Ynt: Zekeriya kul 3500 Greft. 18.01.2017
« Son İleti Gönderen: duman Bugün, 01:12:52 »
hocam gayet güzel gidiyor canını sıkacağın bir durum yok. 7.ay da bu kim ya dersin aynada:D
Ağzından bal damlıyor 😂😂😂
4
Saç ekimi sonuçları / Ynt: Zekeriya kul 3500 Greft. 18.01.2017
« Son İleti Gönderen: duman Bugün, 01:11:45 »
Üstat sizin donörü kare kare bölüp yapmıştı hoca donörde durum nedir ?
Donor toparladı sorun yok. Ama sağ taraf sola göre çok daha hızı v4  güzel toparladı. Kesinlikle alim hızı etkiliyor bence. Donor fotosuda atarım.
5
Yaş 33 olmuş
Benden tavsiye
Ektir gitsin hocam bence uğraşma böyle şeylerle artık aylarca senelerce..
Kafan rahat olur.
Enseden ekilen saçlar ömür boyu seninle ..
6
Hayırlı olsun. güzel bir ekim olmuş. önler sık, arkaya doğru seyrek bir ekim olmuş. zaten planlama 2.bir seans olacak şekilde yapılmış,bu da gayet normal. hisar son zamanların yükselen yıldızı. f/p olarak gayet güzel sonuçları var. ayrıca düşük profilli bir merkez olmasına rağmen pek bilinmez ama oktay kaynarca da burda yaptırdı saçlarını.. sivilcelerin nedeni biotin dir. alın bölgesinde bolca sivilce yaptığı görülür, ama gecici bir durum bu. bu arada, ilerisi için sağlıklı yorumlar yapılması açısından ekim öncesi halinizi dönorle birlikte koymanız faydalı olacaktır.
Saç dökülmesi bende özgüvenime fazlaca sekte vurdu intihara meyilliydim dışarı çıkamaz olmuştum çıktığımda ise hep şapka bereyle.Umarım sonuçlar iyi olur eski günlerimi çok özledim


İntihara meyilli olmak mı ? Hocam ne yaptın sen ya ! Bak sana bir sır vereyim senin kel olman kimsenin umrunda değil sadece kendin takıyorsun inan buna bence bir psikolog ile görüşmen faydalı olur . Hayatta hiç bir sey üzülmeye değmez.

Konunun dışında bu merkezle ilgili ince ince reklam çalışması kokuları geliyor :) Özellikle şenol53 isimli arkadaşın yorumlarından şüpheliyim :) Daha önce kızmıştı bana ama kusura bakmasın . Sonuçları sabırsızlıkla bekliyoruz. Bana göre enseden alım orantısız yapılmış daha özenli alınabilirdi. İlhan hocanın ekimleri gibi kanlı oluyor bu ekimler . Bu arada bu oksijen sistemi , perkutan , saç aşısı vs. olaylara aldanmayın arkadaşlar bunlar süslü ama faydasız şeyler .

sayın nofea önce ekim yaptırın sonra sizinle birdaha tartışalım bu konuyu. ekim yaptırmadan herkese yorum yapıyorsunuz. asıl bu reklam çalışması geliyor bana yada özelden mesaj atın adres vereyim. gelin görün bir ofisinde saçlarımı.. daha öncede söyledim kimse babamın oğlu değil

Yorum yapmak için ekim yaptırmış olmak gerekmiyor öyle bir forum kuralı da yok . Kusura bakma tekrar sadece abartılı bir anlatım şekliniz var . Ekiminizi çok sıkı takipteyim inşallah güzel olur biz de gidip yaptırırız.

paylaşacağım sonuçları.. umarım sizde istediğiniz gibi bir ekim yaptırırsınız..
Bende ayrıca sizi takipteyim hocam.
Hair forte beni biraz tedirgin ediyor şuan kullandıklarınız onların verdiği üçlü kombinasyonlarmı
7
dht bloker ister bu saç önceki resimlere baktım hem ince bir ekim hem bloker eklemen lazım dicektim minoxidil denemişsin biraz fayda etmiş ama saçında genel minyatürleşme var fnasterid kadar etkili olmaz ama bloker bir losyonda ekleyebilirsin tedavine çokta uzun tutma beslenmesi zor olur saçın tabi saçı uzun olup kestirenlerin içinde keloğlan gibi kafa ortaya çıktı diyende var ama kısa saç daha gur gösterir deri ile saç arasındaki iritasyondan dolayı falan diolar ilk resimlerde saçlar gidici gibi gozukuo ama mimox ii beslenmiş inşallah saçındaki minyatürleşmeye dahada faydalı olur bu iş duz deil zigzag minoxidilde saçlar çok sok döngüye girer bir donem ii olur bir donem kotu buda insana kafayı yedirio
Öncelikle teşekkür ederim hocam sonunda bir tane bile olsa yorum geldi : )

Kestirmeye korkuyorum hocam ne çıkacağı belli değil , 1 sene sonra ekim yaptıracağım inşallah.
O zamana kadar korusam psikolojik açıdan yeter diye düşünüyorum.
Ama agresif dökülme yok ben de.

Hep stresten döküldü.
Aşamalı aşamalı , bunalıma girdikten 4 ay sonra döküldü bu hep böyle oldu dikkat ettim.

Bakalım devam ediyorum minoxile , yanına tavsiye ettiğiniz gibi bloker şart araştırim.
8
@panda propecie kullandin mi ?
9
arkadaşlar açılan instagram hesabı sizindir.. biz   sizin adınıza foto paylaşmıyoruz izniniz gerekli,foto paylaşmak isteyen arkadaşlar sonuçlarını foto olarak bize yollayabilir .sonucunuz iyide olsa  kötüde olsa yayınlanır özellikle kötü ekimler firma adıyla yayınlanacaktır..bu önemlidir çünkü amacımız her ekimin güzel sonuçlanması..ve kötü ekim sonucu olan arkadaşlar mağduriyetinizin giderilmesi için maddi manevi yararı olabilir..bunu es geçmeyin değerli forum üyeleri..
not:yüzünüz kapalı yada açık siz nasıl yayınlanmasını isterseniz o şekilde yayınlanacaktır..
https://www.instagram.com/sacekimsonuclari/?hl=tr
10
bıraktığında var olan saçında kayıplar yasarsın
şampuanlar etkili değil bu işte deriyi temizlesin yeterli
Sayfa: [1] 2 3 ... 10