Gönderen Konu: Arenamed / Serkan Aydın 5700 Greft  (Okunma sayısı 17856 defa)

Mathias-11

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed / Serkan Aydın 5700 Greft
« Yanıtla #75 : 13 Haziran 2017, 01:31:17 »
Açık söylemek gerekirse arda kuralı bugün bi programda izledim kafayı 3 e vurdurmuş doğal olarak topik falanda yoktu ve kamera arada bir arkadan çektiği için donör alanıda gördüm gayet iyi gibiydi ama cenk tosun için aynı şeyleri söyliyemiycem maalesef...bende bu merkezde Ekim yaptırdım yaklaşık 40 gün oldu,donör bölgesi bende de aynı,ama şuan için sabrediyorum,sürecin sonunda düzelir mi böyle mi kalır bi fikrim Yok ama şuan konuşmak için erken dolduğunu düşündüğümden dolayı sadece süreci takip etmekle yetiniyorum..olumsuz bişey söylesem düzelirse ve hayalimdeki saçlara kavuşursam o insanlara ayıp ederim,40 gün oldu şuan için çok memnunum herşey Harika mutlaka oraya gidin desem sizin yüzünüze bakamam onun için en iyisi biraz daha sabredip sürecin sonunda bu konuyla alakalı fikirlerimi görüşlerimi ayrıntılarıyla ve fotoğraflarla paylaşmayı daha uygun görüyorum şimdilik..umarım herkes özlemini çektiği hayalini kurduğu saçlara kavuşur..donör bölgesi 8 ayın sonunda düzelmeyen bir iki arkadaş gördüm bu grupta ve onlar içinde çok çok üzgünüm Allah kimsenin hayallerini yıkmasın inşallah en kısa zamanda çok daha iyi bi görünüme kavuşurlar :/

eemre

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 13 Haziran 2017, 02:10:22 »
Selamınaleyküm abiler, kardeşler hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum. Bende 30.03.2017 tarihinde Arenamed Serkan Aydın'a 5600 greftlik saç ekimi yaptırdım. Bende bu konuda sessiz kalmayı seçenlerdenim. Burada arkadaşların paylaşımlarını göz önünde bulundurarak yaşadığımız süreç hakkında fikir sahibi oluyorum. Ancak olumsuz yorumlar karşısında bende dahil olmak üzere bir çok kişi durumdan tedirgin oluyor. Serkan aydının ekibi saç ekimi esnasında donör alan üzerinde fazlaca deformasyon olduğu için bir çok kişiye acaba ne olacak benim bu saç dedirtiyor. Bende ekim yaptırdığım gün Serkan Aydın operasyon esnasında kontrollerde bulunurken bana söylediği " Biz bu işlemi yapıyoruz ancak donör bölgede 4-5 aylık geçici bir şok dökülme olabilir (saç kıran gibi gözükebilir) bundan korkma ve 4-5 ay sonunda düzelecek ve çok güzel olacak." demişti. Operasyon bitti ve ilk 10 - 15 gün donör alan tamamen normal seyrindeyken (forumdaki diğer arkaşların ekimleri gibi ) bir anda ekilen saçlarla beraber donör bölgede de dökülmeler oldu. Şimdi yaklaşık 75 gün oldu ve benimde donör alanda bölgesel seyreklikler mevcut. Bu konuda buradan edindiğim bilgilerle ve orda ektiren bazı arkadaşlarla irtibata geçmemle bu bölgenin düzelebildiğini gördüm. Bu forumda arenamed'de ektirip süreci tamamlamış arkadaş varsa bizi de bilgilendirse çok iyi olur en azından çok daha net bilgiye ulaşmış oluruz diye düşünüyorum. Umarım bu forumdaki tüm arkadaşlar bundan sonra böyle problemler yaşamaz. Sağlıklı günler.
Sevgiler.

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #77 : 13 Haziran 2017, 02:20:28 »
MRB BENİM DONÖR DE ÇOK KÖTÜ OLDU ,ACABA DÜZELİRMİ.

abi düzelir inşallah bu ekim merkezini donörü böyle yapmasından tanıyoruz ama düzeldi herkes.

eskiden ilhan serdaroğlunu tanırdık kanlı ekimlerden şimdi donörden arenamedi

Efsane yorum olmuş
Hem efsane hemde çok isabetli bir yorum olmuş.ilhan serdaroğlunda ektirenin nekroz riski oluyordu ama her hastasındada olan bir şey değildi,risk almayı göze alan gidiyordu.
Bu aranamedde aynı olayın bir benzeri,6000 greft vs nedir arkadaş.zaten donerin kapasitesi taş çatlasın 7 bin ,risk almak isteyen gitsin.her kesin doner kapasitesi aynı değil.kimisi kurtarır kimiside dilim varmıyor benzetmeyi siz yapın artık.

220bpm

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 15 Haziran 2017, 11:19:00 »
Başlığın sahibi olarak soruyorum Arenamed'de ekim yaptırmış ve 1. senesini dolduran şahıslar nerede? Genelde 1. senesini dolduran kişiler forumdan uçuyor. Bu adamların sonuçları tatmin edici oldu mu? Keza olmadıysa neden burada şikayet başlıkları yok. Nerede yahu bu adamlar :D

Yanlış anlamayın ben de bir Arenamed mağduruyum. 4. aya yaklaştım ve donör bölgem berbat görünüyor. Sadece kendimi rahatlatmak için bu soruları soruyorum.
Şu an donör toparlasın gerçekten başka birşey istemiyorum.

Saç ekimi öncesinde 4 ay boyunca internetten araştırma yaptırdım. Arenamedi düşünmeye başladığımda Arenamed şikayet gibi aramalar bile yaptım fakat bu forumu ne yazık ki saç ekiminden sonra keşfettim.

Özetlemek gerekirse, Arenamed ekimlerinde 1 seneden sonra şikayet başlıkları yok ve forumda aktif değiller. Dolayısıyla bu istatistiklere göre umut var diyebilir miyiz?

asistanarena

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 15 Haziran 2017, 14:31:42 »
kimse tehdit edilmedi kimsenin konusunu da kapatmıyoruz burası türkiye cumhuriyeti gidip bir kişi ile mahkemelik olmayan bir kişi bile şikayetçi olmamışl bir kurum bu forum diğer saç ekim merkezlerinden birisinin ve o yüzden bu kadar üstümüze geliniyor. düzelmeyen ense donor yok arkadaşlar yok. biz buraya yorum yazamıyoruz sizin mesajlarınız çoğu zaman gelmiyor neden admin engelliyor arkadaşlar kimse yalnız degil

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 15 Haziran 2017, 14:34:32 »
Cok bos yapiyorsunuz engellenseniz yorum yapamazsiniz by sitede bircok kurumun ekimi var kimsenin yeri degil yaptiginiz suclama terbiyesizlik

220bpm

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 17 Haziran 2017, 22:42:36 »
1 aydır donor bölgesinin toparlaması için minoxil kullanıyorum. Forumda minoxili bıraktıktan sonra saçların dökülecegini söyleyenler var, donör bölgesinde herhangi bir sorun olmayacagını söyleyenler de var. Doğrusu nedir? minoxilin donör bölgemdeki saçlara bıraktıktan sonra bir zararı olur mu?

kerebilirsenkernejdet

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 17 Haziran 2017, 22:52:05 »
bu sorunun cevabını sadece donorde minıoxidil kullanıp bırakmışlar verebilir
Kel adam tehlikeli adamdır

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 18 Haziran 2017, 19:29:40 »
"kimse tehdit edilmedi kimsenin konusunu da kapatmıyoruz burası türkiye cumhuriyeti gidip bir kişi ile mahkemelik olmayan bir kişi bile şikayetçi olmamışl bir kurum bu forum diğer saç ekim merkezlerinden birisinin ve o yüzden bu kadar üstümüze geliniyor."
15 hazirandan bu yana okuyup duruyorum, bugün anlayabildim ne yazmak istediğinizi.
Nasıl bir Türkçe nasıl bir anlatım bozukluğu, gooogle translate mi kullanıyorsunuz?

-alımcınız alım yapamıyor
-ekimciniz Ekim yapamıyor
-sosyal medya danışmanınız Türkçe cümle kuramıyor
Ve dünya markasısınız.

Hayırlı işler....

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 18 Haziran 2017, 20:32:11 »
"kimse tehdit edilmedi kimsenin konusunu da kapatmıyoruz burası türkiye cumhuriyeti gidip bir kişi ile mahkemelik olmayan bir kişi bile şikayetçi olmamışl bir kurum bu forum diğer saç ekim merkezlerinden birisinin ve o yüzden bu kadar üstümüze geliniyor."
15 hazirandan bu yana okuyup duruyorum, bugün anlayabildim ne yazmak istediğinizi.
Nasıl bir Türkçe nasıl bir anlatım bozukluğu, gooogle translate mi kullanıyorsunuz?

-alımcınız alım yapamıyor
-ekimciniz Ekim yapamıyor
-sosyal medya danışmanınız Türkçe cümle kuramıyor
Ve dünya markasısınız.

Hayırlı işler....

:D :D :D aljdaslfjaklf
galiba sosyal medya danışmanı bir yandan ekim yapıp bir yandan da telefonla buraya cevap yazmaya çalışıyor ondan sanırım anlatım bozukluğu. Sonuçta dünya markası olmak değil günde 25 kişiye ekim yapıyorlar.

asistanarena

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 19 Haziran 2017, 13:48:25 »
benim işim burada seninle laf dalaşına girmek değil insanlara yardımcı olmak, sen ne dersen de sana yönelik söylediklerimi kapatman için güzel bir bahane ver numaranı bana konuşalım ben sana istediğin her şeyi kanıtlar atılan mesajları gönderirim bu sitede benim sadece hesabım engellendi. ekimi iyi geçen arkadaşlarında engellendi. Saçma açıklamalara gerek yok olayı itibarsızlaştırmaya da gerek yok. Anlama üzerine bir problem yaşadığını düşünmüyorum istemediğini anlamaz insan ama anlaman için de Numaranı gönderirsen konuşabiliriz teşekkürler. bize soru sormak isteyen iletişime geçmek isteyen herkes mesaj ile numarasını gönderebilir

ruhi mücerret

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 19 Haziran 2017, 13:54:43 »
yahu asistan bey bakın donörler feci durumda bunu gördüğümüz için yazıyoruz .sayfada deşifre bölümü de açıldı bunu kabul edin artık donöleriniz bitik ağız dalaşına gireceğinize bu donöleri nasıl daha iyi görünüme kavuştururuz diye düşünsenize.biraz özen gösterin günde 25 ekim yapacağınıza 5 ekim yapın kusursuz yapın artık deşifre edileceksiniz düzelmediği takdirde instagram facebook deşifre sayfaları açılacak..sadece siz değil her kötü görüntü için lütfen ciddi alın artık bunu sakın tehdit anlamayın olması gerekeni yapacağız..bunları kendi aranızda tartışın..ve düzeltin bizde elimizden geldiği kadar güzel işlerinizi konuşalım bitik donörleri değil.birde sakın 5 ay sonra düzelir 6 ay sonra düzelir olayına girmeyin 2 haftada 3 haftada düzelmeli donör bu işin olması gerekeni bu .o yüzden bu lafları kimse görmek istemiyor, 1 ayda ekim olmamış seviye yakalamalı donörler.işinizi düzgün yapın övelim yoksa forum sizi imza attığınız donörlerden tanıyor
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2017, 14:04:17 Gönderen: ruhi mücerret »

asistanarena

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 19 Haziran 2017, 14:06:31 »
Ruhi bey zaten benim burada olmama amacım kişilere yardımcı olmak insanlara sıkıntıları konusunda yardım etmek beni ya da kurumu yardımcı olmazsak eleştirin ama şu var size bana numaranızı gönderin yardımcı olalım diyorum bunu yaparsak yani sıkıntı yaşayan arkadaşlar yaparsa düzeltemeyecek bir durum yok bunu bilmenizi isterim.

ruhi mücerret

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 19 Haziran 2017, 14:11:34 »
kimse tel falan vermeyecek biz hastanız değiliz açıklama istemiyoruz güzel donörler kaliteli ekimler görmek istiyoruz ..forum çok büyüyor yakında instagram ve facebook hesaplarından kötü ekimlere yönelik sayfalar açılacak bence siz ve bütün ekim merkezleri doktorlar işine biran önce özen göstersin yoksa cidden sayfalarda boy boy kötü ekim özensiz ekim fotoları yayınlanacak tüm merkezlere sesleniyorum 1 ayları var işlerini ciddi yapsınlar kimsenin donörü parası zamanı değersiz değil..önceliğimiz muhteşem ekimler ve samimi işini iyi yapan merkezler ve doktorlar görmek artık, sayın asistanbey
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2017, 14:13:34 Gönderen: ruhi mücerret »

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 19 Haziran 2017, 14:15:39 »
1 cm kare alanda 60greft var diyelim siz bunun 50sini alip ekiyorsunuz ve duzelecek diyorsunuz.merak ettim sizin,serkan aydin ve ust düzey sorumlularin eğitimleri ne? Hem akademik eğitim hem de sac ekimi konusunda egitimleriniz nedir? Evde ben bile bu kadar ekerim gayet samimiyim.