Gönderen Konu: Arenamed / Serkan Aydın 5700 Greft  (Okunma sayısı 6617 defa)

asistanarena

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed / Serkan Aydın 5700 Greft
« Yanıtla #90 : 19 Haziran 2017, 13:48:25 »
benim işim burada seninle laf dalaşına girmek değil insanlara yardımcı olmak, sen ne dersen de sana yönelik söylediklerimi kapatman için güzel bir bahane ver numaranı bana konuşalım ben sana istediğin her şeyi kanıtlar atılan mesajları gönderirim bu sitede benim sadece hesabım engellendi. ekimi iyi geçen arkadaşlarında engellendi. Saçma açıklamalara gerek yok olayı itibarsızlaştırmaya da gerek yok. Anlama üzerine bir problem yaşadığını düşünmüyorum istemediğini anlamaz insan ama anlaman için de Numaranı gönderirsen konuşabiliriz teşekkürler. bize soru sormak isteyen iletişime geçmek isteyen herkes mesaj ile numarasını gönderebilir

ruhi mücerret

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #91 : 19 Haziran 2017, 13:54:43 »
yahu asistan bey bakın donörler feci durumda bunu gördüğümüz için yazıyoruz .sayfada deşifre bölümü de açıldı bunu kabul edin artık donöleriniz bitik ağız dalaşına gireceğinize bu donöleri nasıl daha iyi görünüme kavuştururuz diye düşünsenize.biraz özen gösterin günde 25 ekim yapacağınıza 5 ekim yapın kusursuz yapın artık deşifre edileceksiniz düzelmediği takdirde instagram facebook deşifre sayfaları açılacak..sadece siz değil her kötü görüntü için lütfen ciddi alın artık bunu sakın tehdit anlamayın olması gerekeni yapacağız..bunları kendi aranızda tartışın..ve düzeltin bizde elimizden geldiği kadar güzel işlerinizi konuşalım bitik donörleri değil.birde sakın 5 ay sonra düzelir 6 ay sonra düzelir olayına girmeyin 2 haftada 3 haftada düzelmeli donör bu işin olması gerekeni bu .o yüzden bu lafları kimse görmek istemiyor, 1 ayda ekim olmamış seviye yakalamalı donörler.işinizi düzgün yapın övelim yoksa forum sizi imza attığınız donörlerden tanıyor
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2017, 14:04:17 Gönderen: ruhi mücerret »

asistanarena

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 19 Haziran 2017, 14:06:31 »
Ruhi bey zaten benim burada olmama amacım kişilere yardımcı olmak insanlara sıkıntıları konusunda yardım etmek beni ya da kurumu yardımcı olmazsak eleştirin ama şu var size bana numaranızı gönderin yardımcı olalım diyorum bunu yaparsak yani sıkıntı yaşayan arkadaşlar yaparsa düzeltemeyecek bir durum yok bunu bilmenizi isterim.

ruhi mücerret

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 19 Haziran 2017, 14:11:34 »
kimse tel falan vermeyecek biz hastanız değiliz açıklama istemiyoruz güzel donörler kaliteli ekimler görmek istiyoruz ..forum çok büyüyor yakında instagram ve facebook hesaplarından kötü ekimlere yönelik sayfalar açılacak bence siz ve bütün ekim merkezleri doktorlar işine biran önce özen göstersin yoksa cidden sayfalarda boy boy kötü ekim özensiz ekim fotoları yayınlanacak tüm merkezlere sesleniyorum 1 ayları var işlerini ciddi yapsınlar kimsenin donörü parası zamanı değersiz değil..önceliğimiz muhteşem ekimler ve samimi işini iyi yapan merkezler ve doktorlar görmek artık, sayın asistanbey
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2017, 14:13:34 Gönderen: ruhi mücerret »

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 19 Haziran 2017, 14:15:39 »
1 cm kare alanda 60greft var diyelim siz bunun 50sini alip ekiyorsunuz ve duzelecek diyorsunuz.merak ettim sizin,serkan aydin ve ust düzey sorumlularin eğitimleri ne? Hem akademik eğitim hem de sac ekimi konusunda egitimleriniz nedir? Evde ben bile bu kadar ekerim gayet samimiyim.

vogueman

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 19 Haziran 2017, 14:22:19 »
yahu asistan bey bakın donörler feci durumda bunu gördüğümüz için yazıyoruz .sayfada deşifre bölümü de açıldı bunu kabul edin artık donöleriniz bitik ağız dalaşına gireceğinize bu donöleri nasıl daha iyi görünüme kavuştururuz diye düşünsenize.biraz özen gösterin günde 25 ekim yapacağınıza 5 ekim yapın kusursuz yapın artık deşifre edileceksiniz düzelmediği takdirde instagram facebook deşifre sayfaları açılacak..sadece siz değil her kötü görüntü için lütfen ciddi alın artık bunu sakın tehdit anlamayın olması gerekeni yapacağız..bunları kendi aranızda tartışın..ve düzeltin bizde elimizden geldiği kadar güzel işlerinizi konuşalım bitik donörleri değil.birde sakın 5 ay sonra düzelir 6 ay sonra düzelir olayına girmeyin 2 haftada 3 haftada düzelmeli donör bu işin olması gerekeni bu .o yüzden bu lafları kimse görmek istemiyor, 1 ayda ekim olmamış seviye yakalamalı donörler.işinizi düzgün yapın övelim yoksa forum sizi imza attığınız donörlerden tanıyor
Hocam sadece donör bölgesine kitlenmişsiniz bunu konuşup duruyorsunuz ama Adamlar kanal açmayı, saç ekmeyi, planlanlama yapmayı da bilmiyor Alınan greftlerin hepsi çöp oluyor çünkü çıkan saçların hiç bir anlamı yok. Doğallık yok saçların yön uyumu yok 1 tane olumlu elle tutulur bişey yok  Ekim ile alakan olmasın 3 gün orda çalış seni ekimci yaparlar zaten hala eski tip kafa şişirme teknikleriyle ekim yapıyorlar. Aldıkları ve ektikleri greftlerın %50 si çıkmıyor zaten bu yüzden  alabildikleri kadar yükleniyorlarki sonuç da biraz saç çıkışı olsun. 1999 yılındaki ekimler bunların ekimlerinden başarılı. Tutturmuşlar numaranızı verin niye verelim arkadaşım numaramızı instagramda sildğiniz olumsuz yorumlar gibi burda silemiyosunuz numarayı alıp o sekildemi halledeceksiniz ne paylaşıyosanız ne yazacaksanız buraya yazın işte

ruhi mücerret

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 19 Haziran 2017, 14:26:19 »
bakın sizi eleştirdiğimiz nokta yardım etmeniz hastayı arayıp sormanız değil donörleriniz .tavrınızı değil donörleri ekimleri düzeltin sonra isterseniz sert tavır takının bu bizi ilgilendirmiyor..burası saç ekim sonuç sayfası, sonuçlar ve ekimler bizim eleştirdiğimiz nokta bu düzelmediği sürece melek olun fark etmez sonuçta bedava yapmıyorsunuz..dediğim gibi biran önce  düzeltin asistanbey konuşun toplantı yapın. size çağrım bir sonraki paylaşımda fark yaratın güzel bir donör özenli bir çalışma görelim, ben dahil herkes över bunu biz iyi ekimlerde hakkını veriyoruz kimsenin alkışçısı değilim güzel ekimi emeği alkışlarız iyi tavırlarınızı değil ,bunu lütfen ciddi alın sizden ricam bu

Hintell

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 19 Haziran 2017, 14:28:40 »
Ruhi bey zaten benim burada olmama amacım kişilere yardımcı olmak insanlara sıkıntıları konusunda yardım etmek beni ya da kurumu yardımcı olmazsak eleştirin ama şu var size bana numaranızı gönderin yardımcı olalım diyorum bunu yaparsak yani sıkıntı yaşayan arkadaşlar yaparsa düzeltemeyecek bir durum yok bunu bilmenizi isterim.
merhaba Asistan bey.. lütfen forum üyelerinin ve yöneticelerinin ısrarla telefon numaralarını istemeyin istediklerinizi buraya yazabiliyorsunuz zaten malumunuz  İletişim kurucağınız kişilerde saç transferi yaptığınız kişiler olmalı iyi günler.
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2017, 14:31:17 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 19 Haziran 2017, 14:31:11 »
asistanerena sende orda bir çalışansın ve sana denilenleri yapıyorsun fakat patronunun hiç bir iş ahlakı ve iyi niyeti yok malesef. sadece parasına bakan bi tip olmuş saç ekimi gibi detaylı özen gösterilmesi gereken bi işi seri üretime sokmuş. çoluk çocuk ne umutlarla komplekslerini yenmek için size saç ektiriyor daha beter hale aylarca insan içine çıkılmaz hale sokuyosunuz. millet ektirdiği saçtan çok donorun derdine dusuyor düşününce gerçekten şaka gibi. en kalitesiz en fakir hindistanda bile boyle ekimler yok.  boşuna çırpınmayın telefon felan alıp napıcaksınız, sadece işinizi düzgün yapın herkesin isteği bu.

Onder_1009

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 19 Haziran 2017, 14:47:41 »
Yaa bos bos konusio sanki tanrinin eli hemen duzeltcez diyo 2 ay once yazin bana demsti yzdim cevap bile atmamsti. Atsalar nolcak bu donore napablrlerki. Prp yaptrio ztn herkes hicbir duzelme yok suan. Bari hic konusma sus. Konustukca batiosn. Siz merdivenalti bir kurumsunz kendinizi bisey sanmayin.

220bpm

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 20 Haziran 2017, 11:40:21 »
Arkadaşlar benim konuya geri dönelim lütfen =) 117. gün minik minik uzamayan saçlar var. 1 aydır bu formda neredeyse. Bunlar tutmayan greftler mi oluyor? Benim kafa artık ne zaman atak yapacak?

Sigaranın etkisi nedir? bırakamıyorum, azaltamıyorum da zaten stresli bir süreç sigarasızlığın stresini de kaldıramaz bu bünye. Dünden itibaren Xpecia tablete geçtim başka birşey kullanmıyorum. Çıkan saçlar çok ince ve cansız.

tarık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 20 Haziran 2017, 13:28:59 »
daha erken dostum sıkma canını. 6-7-8. aylarda olan olur. daha erken.

Muratqs

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 20 Haziran 2017, 15:55:09 »
220bpm kardesim bende arenamedde ektirdim 133 gün oldu 6aydan önce bi hareketlilik beklememek lazım , zaten cıkan saclar ilk başta ince tüy gibi oluyor bi süre sonra hareketlilik göreceksin , donör için bende sıkıntılardaydım halen tek tük acık yerlerim var beklemekten baska yapacak bir şeyimiz yok

emireri

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 20 Haziran 2017, 16:11:32 »
Ekimden sonraki donör bölge nasıl toparladı ?

220bpm

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 20 Haziran 2017, 16:23:38 »
Ekimden sonraki donör bölge nasıl toparladı ?

%20 toparladı diyebilirim. Halen ciddi anlamda kötü bir görüntü var donörde. 117. gün