Gönderen Konu: SERKAN AYDIN ARENAMED 17 AY SONRASI DÖNOR ALAN  (Okunma sayısı 589 defa)

mchdz

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
SERKAN AYDIN ARENAMED 17 AY SONRASI DÖNOR ALAN
« : 02 Şubat 2018, 01:51:30 »
20 Eylül 2016 tarihinde Serkan Aydın'a saç ekimi yaptırdım.
Gerçi kendisi sadece ön çizgiyi çizdi. (onda da başarılı olamadı)
Ekim sonucu seyrek ve yön problemi var. Ama daha da kötüsü kulak arkası. Dönor alandan kulak arkası düzelmedi ve resimde gördüğünüz gibi kaldı. Buradan başlamak üzere bulabildiğim tüm mecralarda bunu paylaşacağım. Eskisinden çok daha kötü durumda saçlarım. 
Bazıları uzat belli olmaz diyebilir. Evet uzatınca çok belli olmuyor. Ama bu yapılan yanlışı ve açılan tahribatı düzeltmez.

uuu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SERKAN AYDIN ARENAMED 17 AY SONRASI DÖNOR ALAN
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2018, 08:12:42 »
çok geçmiş olsun şaşırmadık insanların arenamedden uzak durmasını gösteren bir foto daha..

sceptic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2018, 00:17:03 »
çok geçmiş olsun şaşırmadık insanların arenamedden uzak durmasını gösteren bir foto daha..
sağlık bakanlığının bu işe el atması lazım.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Şubat 2018, 10:37:59 »
1 km den görsem gurmenin imzasını tanıyorum artık geçmiş olsun

dtdodi

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Şubat 2018, 03:00:09 »
ÇOK GEÇMİŞ OLSUN GERÇEKTEN REZİL BİR EKİM MERKEZİ HEM HİJYEN SIFIR HEM EKİMLER BERBAT
ALINAN SAÇLARIN ÇOĞU ÇÖPE GİDİYOR BANA SÖZDE 6000 GREFT EKİLDİ ÇIKAN 3000 YOKTUR 7-8 SAAT DIŞARIDA UYGUN OLMAYAN KOŞULLARDA BEKLEYEN SAÇLAR ÖLÜYOR VE ÇIKMIYOR ZATEN ALIMI YÜKSEK DEVİR MİKROMOTORLA YAPIYORLAR AYNI ADAM PDADAN ODAYA KOŞUP ALIM YAPIYOR TAMAMEN FABRİKASYON OLMUŞLAR GÜNDE 20 KİŞİ DOĞRUYORLAR BENİM DE 9 AY BİTTİ REZİL ETTİLER BİZİ İNSANLARA CEVAP VERMEKTEN YALANLAR UYDURMAKTAN PSİKOLOJİM BOZULDU 9 AYDIR SAÇ MUHABBETİ YAPMADIĞIM Bİ GÜNÜM  OLMADI Bİ DE BU ADAMA TV DE PROGRAM YAPTIRIYORLAR GERÇEKTEN YAZIK OLUYOR İNSANLARA İNSANLARIN HAYALLERİYLE OYNUYORLAR BAŞLANGIÇTA BANA 4 AYDA DÜZELMEZSE GEL YÜZÜME TÜKÜR DİYEN ŞAHIS 6. AYDAN SONRA SÜREÇ 12 AY DİYE KIVIRMAYA BAŞLADI SANA DA ŞÜMDİ 24. AY İÇİN UMUTLAR VEREBİLİRLER ZATEN BUNLARIN İŞİ GEÇİŞTİRME PRP YE BİLE İNSANLARI BİR KAÇ AY DAHA ÖTELEMEK İÇİN ÇAĞIRIYORLAR .KEŞKE BUNFORUMU EKİMDEN ÖNCE BULSAYDIM BUNLARIN SOKAĞINDAN BİLE GEÇMEZDİM O ZAMAN

dtdodi

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 14 Şubat 2018, 03:37:55 »
1 km den görsem gurmenin imzasını tanıyorum artık geçmiş olsun
ben de 1 km den tanırım imzasını zaten hergün aynada bakıp dua ediyorum kendine tabi ki beddua9. ay 6000kök ektirdim SERKAN AYDIN ARENAMED E çıkan kök en fazla 3000 o da iyimser olursak foto atıyorum iyi bakın 6000 greftlik rezalete.