Gönderen Konu: Clinichair Izmir Cansu Bilgili  (Okunma sayısı 690 defa)

byburkay

• Full Member
  • byburkay
Ynt: Clinichair Izmir Cansu Bilgili
« Yanıtla #15 : 11 Haziran 2018, 16:13:37 »
Byburkay çok geçmiş olsun umarım süreç sonu memnun kalırsın 240 gün daha umarım fark eder süre sonunda.

Teşekkür ederim Hintell , İnşallah fark eder , etmezse zaten o zaman gerçekten bu merkezle farklı şekilde konuşacağım. Gereksiz laf kalabalığı yapıyorlar polyannacılık oynuyorlar gerçekten felsefeci olmalılar , saçın olmadığını kanıtlayın bana  Hangi saç ? :) Allah'ım ya gerçekten çok pişkinler inşallah okuyorlardır buraları

aksamci

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 11 Haziran 2018, 16:45:48 »
neyse.
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2018, 16:51:51 Gönderen: aksamci »

brk00

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 14 Haziran 2018, 00:15:38 »
çok geçmiş olsun. para iadesini geçtim dava açsanız yeridir bence. bedava yapalım deseler gitmem buraya.

aksamci

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 14 Haziran 2018, 11:14:30 »
çok geçmiş olsun. para iadesini geçtim dava açsanız yeridir bence. bedava yapalım deseler gitmem buraya.

cok tesekkür ederim,
bana yasattiklari piskolojile birde dava isine girsem icinden cikamam .

para iadesini alirken hicbir sekilde hak talep etmiyecegime dair imza attim. deli degil ya bunlar kendilerini güvence aliyorlar.

benim davam artik burada, bir kardesimi de olsa burada ekim yaptirayimmi düsüncesine girmesi yeterli.

brk00

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 14 Haziran 2018, 21:08:04 »

cok tesekkür ederim,
bana yasattiklari piskolojile birde dava isine girsem icinden cikamam .

para iadesini alirken hicbir sekilde hak talep etmiyecegime dair imza attim. deli degil ya bunlar kendilerini güvence aliyorlar.

benim davam artik burada, bir kardesimi de olsa burada ekim yaptirayimmi düsüncesine girmesi yeterli.

hakan doğanay'a yaptırın bence gördüğüm kadarıyla koray erdoğan kadar başarılı. fiyat olarak da daha uygun sanırım.