Gönderen Konu: fiyatlar neden çok farklı?  (Okunma sayısı 1141 defa)

güneş

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
fiyatlar neden çok farklı?
« : 05 Haziran 2018, 14:59:06 »
Arkadaşlar forumda yeniyim..herkese merhaba..
bende saç ektirmeyi düşünen biri olarak bir hayli araştırma yaptım.
İstanbul'da ikamet ediyorum ve 3000 lira diyende var; 30000 lira diyende var..Ancak ben,yaklaşık 3500 greft için 3500 lira fiyat veren Nasia Hair(Bakırköy) ile
2000 Euro diyen Gökçek Klinik(Bahçelievler) arasında kaldım.Görüldüğü üzere ikisi arasında ki fiyat makas aralığı çok fazla...
Sizce güzel bir sonuç almak için aradaki bu fiyat farkını ödemeye değer mi?
Ya da bu iki klinik arasında ciddi bir kalite,işçilik ve sonuç açısından farklılık var mıdır?
3000-4000 Liraya saç ektirdiğimiz bir klinikte aldığımız sonuç ile 12000 liraya saç ekimi yaptırdığımız klinik arasında ekim sonucu olarak çok fark var mıdır?
Şimdiden teşekkürler...

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
  • byburkay.com
Ynt: fiyatlar neden çok farklı?
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2018, 16:23:18 »
İstanbul'da ikamet ediyorum ve 3000 lira diyende var; 30000 lira diyende var..Ancak ben,yaklaşık 3500 greft için 3500 lira fiyat veren Nasia Hair(Bakırköy) ile
2000 Euro diyen Gökçek Klinik(Bahçelievler) arasında kaldım.Görüldüğü üzere ikisi arasında ki fiyat makas aralığı çok fazla...
Ya da bu iki klinik arasında ciddi bir kalite,işçilik ve sonuç açısından farklılık var mıdır?
3000-4000 Liraya saç ektirdiğimiz bir klinikte aldığımız sonuç ile 12000 liraya saç ekimi yaptırdığımız klinik arasında ekim sonucu olarak çok fark var mıdır?
Şimdiden teşekkürler...

Şöyle Örnek Vereyim Mercedes'in fiyatı neden o kadar pahalı , renault'un fiyatı mercedes göre neden çeyreği kadar .
Bence Bilinmemiş yada canlı örneğini bilmediğin bir ekimciye kapıdan müşteri gibi gitme iyice incele ekimleri doktorları,
Bütçen euro seviyesine müsaitse Koray Eroğan , muttalip keser ve hakan doğanay ın ekimlerini inceleyip fikir alabilirsin .

Fiyat ile ilgili birşey diyemem ama ekimlerini incelemek ona göre yorum yapmak gerekir el becerisi , tecrübesi , buna etkendir o fiyatlara ekim yapıp güzel sonuçlarda var Regal 'in reklamına kanma kısacası yani iyice araştır.

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2018, 09:03:20 »
Şimdiden teşekkürler...
1 senedir neredeyse hergun foruma giren ve yüzlerce ekim inceleyen biri olarak bu 2 merkezi de burada hiç görmedim...
Iyi araştırın forumu takip edin sonra karar verin

güneş

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Haziran 2018, 09:45:28 »
çok teşekkür ederim.Tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir klinik var mı peki bildiğiniz?
Yaşım 43 ve donör bölge çok zengin değil.. Gittiğim her merkez ortalama 3500 civarı greft alınabileceğini söylüyor.
Yani ikinci bir şansım pek yok..

güneş

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Haziran 2018, 09:49:42 »
byburkay teşekkürler...

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
  • byburkay.com
« Yanıtla #5 : 06 Haziran 2018, 10:31:45 »
çok teşekkür ederim.Tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir klinik var mı peki bildiğiniz?
Yaşım 43 ve donör bölge çok zengin değil.. Gittiğim her merkez ortalama 3500 civarı greft alınabileceğini söylüyor.
Yani ikinci bir şansım pek yok..

Bütçene Bağlı Bir Çok ekim merkezi var , Manuel Alım Düşünebilirsin belki o zaman daha fazla greft alınır , Manuel Alımlarda Uygun Bütçeli Dersen Hakan Doğanay ve Serdar Görkem Diyebilirim . Yinede Forumdaki konulara göz gezdir , en iyi hangisi senin aklına yatarsa onu seç .

güneş

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Haziran 2018, 14:00:39 »
TEŞEKKÜR EDERİM..

Facebook Twitter Instagram