Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Üçüncü ay için gidişat hakkında yorum yapmak için erken,ben genelde yaparım  :) ama bu ekime zor,şu andaki saçların yarısı sanki kendi saçınız gibi duruyor,bir ay sonraki durum gidişatı belirleyecek gibi görünüyor.
2
Saç ekimi sonuçları / Ynt: Ankara Serdar Görkem 3600 greft
« Son İleti Gönderen: Reciproc Bugün, 00:39:57 »
Ekim boş bir alana yapılmış 6. aya göre gayet balarılı.
3
Saç ekimi sonuçları / Ynt: Ilhan serdaroglu 2900 greft 13.06.2017
« Son İleti Gönderen: Reciproc Bugün, 00:37:44 »
Kim ne derse desin ben ilhan hıcanın ekimlerini beğeniyorum ,bence bu ekimde güzel olacak.
4
Thinkingme,martineden,ismael,kadıköy,renki hepsi harika yorumlar yapmışlar,gerçekten sitemizde çok deneyimli bilgili arkadaşlar var,moralinizi bozmak istemem ama gerçekleride konuşmadan geçemeyeceğim,saç ekimi yaptırmadan önce burda konu açmış olsaydınız bu arkadaşlarımız size bu ekimi yaptırmazlardı,malesef gerçekten akıbeti belirsiz bir ekim olmuş,doner çok zayıf ,saç telleri ince ,norw 7 vaka daha bir sürü olumsuz durum var.
Üstelik yanlarda saçlı alanla saçsız alan birleşimi yani kellik sınırına yeterli ekim yapılmamış gibi ,burdaki tek avantajınız ekim olan saçın çıkma olsılığının fazla oluşu .kafanın  tamamen kel olduğu hiç tüy olmayan deriye yapılan ekim genelde tutuyor ama ne kadar kapatıcı olur tahmin etmek zor ,merakla takipte olacağım bu konuyu.
5
Saç ekimi sonuçları / Ynt: Ilhan serdaroglu 2900 greft 13.06.2017
« Son İleti Gönderen: Mrrtt akkzz Bugün, 00:16:02 »
Ustam hayirli ugurlu olsun sabir donemlerin devam ediyor.benimde 3.5 ay oldu 4 aydan sonra daha cok zevkini cikartiriz
6
Eyvallah ustam inşaallah iyi bir sonuc ortaya cikar.telefonu ters cevir ustam kafayi degil aman diyim :))
7
Ekiminiz hayırlı olsun açık alanlarımız neredeyse aynı başınızın sol yanında arkaya doğru bir boşluk kalmış bende fark ettim. InsAllah istediğinizden daha iyi bir sonuç alırsınız.
8
Saç ekimi sonuçları / Ynt: Ankara Serdar Görkem 3600 greft
« Son İleti Gönderen: ruhi mücerret 21 Ağustos 2017, 23:26:30 »
gayet iyi gidiyor açık alanda başarılıdır serdar hoca
9
Saç ekimi sonuçları / Ynt: Konhair - DHI - 3115 Greft - 25.05.2017
« Son İleti Gönderen: Madun 21 Ağustos 2017, 23:26:14 »
Arkadaslar sok dökülmenin bu kadar uzun sürmesi normal mi ?  72. günümdeyim ve cok azda olsa böyle dökülüyor

Resim:
DHI teknigiyle sok dokulme daha az oluyor ve ekilen bolgenin iyilesmesi daha hizli oluyor diger FUE yontemlerine gore diye biliyorum. Kokler ilk 2 gun difuzyon yontemiyle beslendikten sonra kilcal damarlar olusmaya basliyor ve bu islem 10. gune kadar suruyor. 10. gunden sonra dokulenlerde sorun yok. Bazi coklu koklerin tutmamasi normal. 2-3 tane bu sekilde tutmayan olabilir, normaldir.
Çıkışların başlamasıyla birlikte benim de elime tek tük şok dökülme saçları gelmeye başladı. Fotoğraftaki ikili grefti tecrübe etmedim, tekli saçı ben şokta dökülmesi gereken ama  çıkışların başlamasıyla dökülen saçlar olarak değerlendiriyorum. Belki öyle olmasını istediğimden...
10
Ekim yapan merkezle görüştünüzmü, yaptıkları bir yorum varmıdır?

ekim yapan merkez kesinlikle düzelecek diyor. yalnız 2 3 ayı bulur diyor. 44. gündeyim.

Bende 11 gün gün geriden geliyorum. Benim donörde de sıkıntı var. Kontrol için gittiğimde kamereyla bakıldı. Düzelme için çok gerekli olan olan kanlanmayı kendimde gördüm ekrandan. Ayrıca ekranda alttan yeni çıkışlarında geldiğini ekrandan izledim. Tavsiyem argan yağı kullanmanız. 1 haftadır kullanıyorum durum %50 fark etti.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10