Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Saç ekimi sonuçları / Ynt: Aisha hair - 3.900 greft ekimi
« Son İleti Gönderen: Ağabey Bugün, 17:45:37 »
Bu aisha hair ekim merkezini cidden çok merak ediyorum yani çok iyi işler çıkarabilecek kapasitede bir yer gibi geliyor bana ama yeterli sonuçları yok forumda umarım paylaşım yapanlar çoğalır .senin ekiminde hayırlı olsun dostum düzenli paylaşımlarını bekliyoruz.
2
Evet, bir yil sonra ancak geldim =)

Protez degil ekim yeni resimleri yüklerim daha sonra degisen pek bir sey yok!

Yani, negatif gelisme yok ben zaten memnundum dökülme olmadigindan her sey cok iyi gidiyor bundan sonra yasayacagim tek gelisme saclarin dökülmesi olabilir.

Vayyy sümüklü sülo  ;D seni çok eski forumlardan harırlıyorum sanırım ilhan serdaroğluna ektirmiştin ama bir türlü saçların nasıl oldu göremiyorduk bak şimdi teknoloji değişti at bakalım net bir fotoğraf neymiş ne değilmiş anlayalım  :)
3
Saç ekimi sonuçları / Ynt: Serdar Gökrem 02.4.2018 3200 greft
« Son İleti Gönderen: Ağabey Bugün, 17:25:45 »
Anladığım kadarıyla görüntü 6 aylık falan eğer öyleyse fena değil önlerde epey saç çıkmış ama farklı fotoğraflar yüklersen daha net yorum yapmak mümkün  olur.ben şahsen senin sonucu epey merak ettim şimdi ,çok iyi bir sonuç gibi duruyor ama emin olamadım bu son attığın fotodan.
4
Klasik arenamed doner bölge görüntüsü var ama benzer ekimlerine  baktığımız zaman üçüncü dördüncü aylarda  toparlayıp normale dönüyor.dostum şok dökülme epey olmuş ama saçlarda geri gelecek görüntü var yani anlatması zor ama şöyle duruma bakıldığı zaman saçlar geri çıkmak için gün sayıyor ,görüntü bunu hissettiriyor o yüzden rahat ol zamana bırak .
5
Saç ekimi sonuçları / Ynt: Asmed Dr. Koray Erdoğan Bilgilendirme
« Son İleti Gönderen: Ağabey Bugün, 17:10:43 »
Hadi bakalım bu güzel haber, umarım dediğin gibi fiyatı makul olur hintel başkan ,koray erdoğan kalitesine yakın iş çıkarırsa hepimiz kapısında  kuyruk oluruz ,umarım foruma ekim örnekleri gelir  kısa sürede ..
6
Evet arkadaşlar bu konu hakkında bilgi iletişimde olalım bu hastalık malesef geçmiyor kronik bir hastalık tekrarliyor
7
Bunlar da donör bölgenin son hali.
8
Herkese merhaba arkadaşlar,

Bugün ekim sonrası 41. gün. Fotoğrafları paylaşıyorum. Ekilen saçların bir kısmı döküldü, arada yine görüyorum dökülmeler ancak daha devam edecek mi bilmiyorum. Bazıları dökülmedi gibi geliyor.

Dökülmeyenler kesin dökülecek mi, yoksa böyle uzamaya devam edecek mi?

Fotoğrafları gün ışığında çekmeye çalıştım. Yorumlarınızı bekliyorum.
9
Saç ekimi sonuçları / Ynt: Arenamed-Serkan Aydın 5200 Greft
« Son İleti Gönderen: Musollini Bugün, 15:56:38 »
Donörün son hali nasıl oldu bide orayı çeker misiniz
10
Senin konunda çok fazla değinilen bir konu sigara mevzusu buradan ekim yapıp sonucu sigara'ya bağlayan embeleklere sesleniyorum o zaman sigara içenlere ekim yapmayın veya yapacaksanız sigara içtiğiniz için sizin sonuç iyi olmaz deyin lütfen işinizi düzgün yapın  sonucu kötü olunca bin bir türlü takla atıyorsunuz
+ 1 tesekkurler
Sayfa: [1] 2 3 ... 10