Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Bu ekilen saçlar şok dönemine kadar uzayıp mı dökülecek yoksa uzamadan bu haliyle mi dökülecek arkadaşlar? Şöyle bir öngörü için ne düşünürsünüz: ekilen saçlar uzuyorsa şok hafif geçer; uzamıyorsa normal seyreder... ya da herhangibir korelasyon yok; dökülecek arkadaşım mı dersiniz?
2
Saç ekimi sonuçları / Ynt: LIFE ŞAHIN ÇELIK 2700 GREFT SAC EKIMi
« Son İleti Gönderen: Hintell Bugün, 12:47:28 »
44.günde deride yapışık saçlar var masaj yaparken filan duşta çıkaramıyorum onları nedendir

Yeni Ekilen ve beslenmeyen cansız kalmıs saçlar o sekılde deriye yapısabılır dökülücek ve köklerinden yeni canlı saçlar cıkıcak takılma.
3
Bu tamamen minox un cıkartığı ama dökülecek olan saçlar hemde dokulmemıs saçlarında dokulmesini hızlandıracak.
4
Bunu bilemeyiz ama vıtamın eksikliği ise dökülme nedeni sadece cıkar diyorlar ama genetikte buna ekliyse zor.
5
Saç Dökülmesi Nedenleri ve Medikal Tedavileri / Ynt: Finasterid
« Son İleti Gönderen: Hintell Bugün, 12:39:00 »
Yabancılar bu ilaca kesinlikle daha sıcak bakıyor. İnsanı dehşete düşüren birkaç hikaye okudum ama bolca 10+ yıl kullanıp hiç sıkıntı yaşamadığını söyleyenler de var.  Bu ilaçla ilgili genelde dert yananları görüyoruz bunun nedeni ciddi yan etki görmeyenlerin bu tarz forumlarla pek ilgisi olmaması. Adamlar mutlu mesut hayatlarına devam ediyor. Öte yandan saç dökülmesini durduramayıp üstüne bir de yan etki görenlerin hepsi çareyi forumlarda arıyor. Böyle olunca bize sanki herkes yan etki yaşıyormuş gibi geliyor ama kesinlikle yanlış bir çıkarım.

Hemen her ilacın yan etkisi var ama şiddeti kişiden kişiye değişiyor. Ben günlük 0.5 mg alıyorum daha başlayalı 1 ay oldu. Konuşmam için henüz erken. Benim genel anlamda tüm ilaçlara karşı antipatim var. Bu ilacı kullandığım için de son derece mutsuzum ama mecburum. Ayrıca da şuna eminim ki bu ilacın psikolojik etkisi dünyada tektir. Çünkü hakkında bu kadar korkunç hikaye dolaşan başka ilaç yok. En güzeli kullanıcını deneyimlerini fazla okuyup kafayı bulandırmamak. İnsanın içine kurt düşünce yan etkilerini kafasında var ediyor.


Araştırsan aspirin yada vitaminlerle bile insanı dehsete düşürücek 10larca hikaye bulunabilir. Takılmamak lazım ama dediğin gibi yabancılar çok rahat kullanıyor.
6
gerçekten işe yarıyormu acaba sizcede ?

Hayatımda saç adına kullandığım en muhteşem ürün. Her gün aralıksız kullanıyorum revita şampuan ve revita cor bakım kremini.

Aynen
7
Saç ekimi sonuçları / Ynt: Dr doğan turan .26.07 2017
« Son İleti Gönderen: Zahnartz Bugün, 12:20:22 »
Ekiminiz hayırlı olsun...Öncesiyle kıyasladığımızda başarılı olduğunu düşünüyorum ... Dönem dönem Doğan bey’e kontrole gittiniz mi ? Bir de sıklaştırma düşünüyormusunuz ?
8
Şok dökülme tamamlanmamış henüz güzel duruyor.
9
Day 40.

ARALARDAN ARALARDAN DAGINIK DAGINIK GAYET PIS PIS GOZUKUCEK SEKILDE CIKIYORLAR. GÜNLER GECSEDE BITSEDE KURTULSAK VALLAHI YA.
10
1 ay gecti iste 40. Gundeyim doktora kalsa 3. Hafta baslayabilirsin dedi.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10