Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
vardiyalıyı bilmemde aşırı cep telefonu baüımlılığıda uykuya dalamama  problemlerine neden oluor.dikkat ederseniz toplumuda uyku problemleri arttı geceleri uyumuyor artık insanlar :)
2
Saç ekimi sonuçları / Ynt: EsteModa Adana 10.01.2019
« Son İleti Gönderen: Adenru Bugün, 21:05:16 »
Aynen kardeşim. Dışarı çok çıkmıyoruz kalorifer mi kurutuyor acaba. Ama sıkıntı olmadığını söyledi klinik..
3
Saç ekimi sonuçları / Ynt: Life Hair Şahin bey 4000 gref
« Son İleti Gönderen: baldsetfree Bugün, 21:02:11 »
şahin bey sağlıkçı mıdır?.Yorumlardan doktor olmadığı anlaşılıyor.Saç ekimi yapma yetkisi varmı dır?BU siteyi incelediğimde yetkisi olmadığı halde saç ekimi yapan bir çok firma gözüküyor.Bunların arasında doktor olan bir avuç insan kalmış durumda.DRlarda bu tür sonuç olsa inanılmaz eleştiri olur.Anlam veremedim.Çok başarısız bir ekim bunca greft ziyan olmuş.Geçmiş oldun.İkinci bir ekimde bari iyi araştırın  bence hekime gidin.

şahin bey sağlıkçımı diye eleştiri yapmadan önce biraz forumda eskitseydiniz kendinizide sonra bu yorumu yapsaydınız.artık her kes kabullendi kardeşim doktor olmayanların saç ekmesine bu eleştirniz mazide kaldı .üstelik şahin bey sağlıkçı ve anestezi uzmanı  olarak biliyorum ,siz iki post önce jale şenyurtu övmüşsünüz halbuki kendisi ekim yapmıyor bile bunu biliyor olmalısınız o yüzden 3 mesaj atmışsın ve niyetiniz biraz manidar gibi.
4
Vardiyalı çalışmak saç ekimi sürecine etki eder mi ? Sonucda tam bir uyku düzeniniz yok
5
Saç ekimi sonuçları / Ynt: Life Hair Şahin bey 4000 gref
« Son İleti Gönderen: komsermesutgüneri Bugün, 20:59:18 »
@ahmetersoy 3 gönderin var. İkisi Jale Şenyurt'a övgüler. 3. gönderi Şahin Bey'e doktor olmaması üzerinden sallamak. Jale Şenyurt da Ankara'da Şahin Bey de Ankara'da. Manidar geldi neyse.

@kartalizma1903 Öncelikle geçmiş olsun. Şahin Bey'in birçok iyi sonucu vardı hatta olası ikinci ekimim için listemdeydi. Sizde başarısız bir sonuç olmuş maalesef. İşinin arkasında durması da iyi bir davranış fakat neden böyle bir sonuç olmuş açıkçası bunu merak ediyorum. Nekroz yaşamamışsınız, donörünüz de iyiymiş. Yani bu anlamda problemi bilmek gerekiyor. Aynı yere telafi ekimi yaptıracaksınız diyelim ama sorun Şahin Bey kaynaklıysa bir kez daha güvenip orda yaptırmak çok zor bir karar olur. Eğer sizle alakalı sağlıksal bir problem varsa başka yerde yaptırsanız sonuç yine iyi olmayabilir. Nedeni hakkında bir kanıya varabildiniz mi ?
9
Beyler öncelikle herkese selamlar
24 yaşındayım. Saçlarım lise son sınıfta  dökülmeye başladı fakat 2 yıldır dökülme oldukça yavaşladı diyebilirim.Bir ara minoxil forte  kullandım ve kullandığım süre içerinde saçlarım oldukça iyi bir seviyeye geldi fakat ilacı bırakınca ani bir dökülme yaşadım.Bu yaz kısmetse saç ektirmek istiyorum.Bu ekime kadar bana nasıl bir öneride bulunursunuz?Yine ekim için nasıl bir yöntem izleyelim?
Son olarak forumda bahsedilen finasterid ilacını nasıl temin ederim ve kullanım dozu ne kadardır?
Yapacağınız yorumlar için şimdiden teşekkürler. 
10
Saç ekimi sonuçları / Ynt: EsteModa Adana 10.01.2019
« Son İleti Gönderen: baldsetfree Bugün, 20:21:56 »
iyi görünüyor ama bu çatlak gibi görüntüler neden oluşuyor acaba .saçlarınızı ekimden sonraki süreçte nemlendirmedinizmi hiç sanki kuru kalmışta ondan olmuş gibi yada başka açıklaması varmıdır çünkü forumda son zamanlarda ekimlerin yarısında en az bu görüntü oluyor.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
Facebook Twitter Instagram