2nd International World FUE Institute Workshop Yunanistan AtHINA
Lütfen Tıklayınız...

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
"Kadıköy1" henuz 6. Ay olmuş degerlendirmen değişebilir 1 ay erkene al:) kendi fikrim başından beri suedi nin ekimi iyi olacak.halen oyle düşünüyorum.karşıdan görünüm 6.ay için normal tepeden seyrek olabilir ama daha 6 ay oldu. guzel olacak.

6.ay olsaydı bu yorumu yapmazdım,ama beyefendinin ekiminin üzerinden 7.ay geçmiş :)  bu ekim x bir merkezde olsaydı başarılı derdim. ancak grefti 1.5 euro ve ekip de koray erdoğanın ekibi olunca insan daha kısa zamanda daha büyük bir iş bekliyor haliyle. ben şimdiye kadar olan duruma yorum yaptım. 10.aylara kadar çıkışların ve gelişimin devam edebileceğini de düşünürsek umarım daha da sıklaşır bu saçlar.
2
6.gün
3
hairfort sprey, xpecia hap ve ducray şampuan kullanıyorum...birde birkaç prp fazla yaptıracam kontrollere uymaya çalışıyorum..
4
Bir yorum daha yapayim, bir önceki ay attığın resim buna göre daha karanlık açiyla çekilmis bu daha aydinlik buna rağmen gelişme guzel.yani bunu da hafif karanlık ya da hafif isik yönü değişik çeksek daha gür görünür.oyle çekip kendimizi kandiralim demiyorum sadece gelişimi fark et diye dedim.moralini bozma guzel gidiyorsun.
5
"Kadıköy1" henuz 6. Ay olmuş degerlendirmen değişebilir 1 ay erkene al:) kendi fikrim başından beri suedi nin ekimi iyi olacak.halen oyle düşünüyorum.karşıdan görünüm 6.ay için normal tepeden seyrek olabilir ama daha 6 ay oldu. guzel olacak.
6
Dr tayfun oğuzoğlu hem manuel hemde micromotor kullanıyor sitesinde gördüm ve yabancı forumlarda çok iyi sonuçlarını gördüm.şuan tamamen bu hocaya yoğunlaştım insAllah onda karar kılacam ben
Hocam görüştün mu nedir durum?
7
Sayfa acmissinizda kardesim bence sayfanin ismi ;dr.koray erdogan olsun acilma amaci belli.


Nedir bu koray düşmanlığı anlayamadım gitti... çok para kazanıyor olması zorlarına gidiyor diyeceğim, bu ülkede milyarlar kazanan topçular, popçular var... hatta Ekim yapıyorum diyen kasaplar var 2 sene önce aylık Akbil ile seyahat eder iken şimdilerde Porche , range binen..
Velev ki , hintel Türkiye'nin en iyi, dünyanın sayılı ekimcilerinden birinin asistanı, sitede koray hocanın diyelim... bu neyi değiştirecek?
Ben X bir yerde Ekim yaptırıp sürecimi paylaştım, bir başkasıda kendi sürecini paylaştı.100 lerce mesaj aldım kimse " Koray hocada ektirmediğin için konu açamazsın demedi"
Asistan olsun da Hintell gibi olsun:) Ne asistanlar gördük biz :) adam hem emek hem para harcıyor, kazanımlarınıda burada paylaşıyor.
site Türkiye'nin en tarafsız en seviyeli forumu...
8
Medikal tedivelerle b12 takviyesiyle bir sene kadar saclsrini guclendir arkadaslarin soyledig8 gibi manuel alim yapan maddiyatina uygun yerlere yaptirabilirsin hakan doganayi maddiyat olarak tavsiye edebilirim manuel alima gecmis sakaldan takviye ile ekim yapan forumda insanlar var hakan doganaya
9
Saç ekimi sonuçları / Ynt: 17 ekim 2016 -5600 greft -istanbul
« Son İleti Gönderen: sloocer Bugün, 10:34:05 »
Hocam hayırlı olsun herseyden önce çok doğal gorunuyorlar ekim olduğunu kimse anlamıyodur sen söylemedgn sürece.  Benim de 165 gün siklik ile ilgili pek sıkıntım yok ama saçlar dik çıktı zaman geçtikçe.  Umarım bu sorunu asarim. Geriye doğru tarayamiyorum ekim olduğu bariz belli oluyor. Yatırmaya kalksamda fon ile baya uğraşıyorum. Şu dogalliigi yakalasam başka bir şey istemem :)

Açıkcası doğallık anlamında pek sıkıntı yaşamadım, birazda seyrek bir Ekim olduğu için doğal dökülmüş hissi veriyor olabilir.
Saçta diklik ve taranamayacak kadar yonsüzlük problemleri gerçekten üzücü bir durum, acaba birazda saç tipi ile mi alakalıdır? Benim saç telleri kalın degil Buda fayda sağlamış olabilir.
10
Donor iyi acikliginiz ne durumda
Sayfa: [1] 2 3 ... 10