Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Saç ekimi sonuçları / Ynt: Dr.Hakan doğanay 6-7 Eylül 3825 greft
« Son İleti Gönderen: Evrez Bugün, 10:32:12 »
4.5 ay oldu hocam.şimdiye kadar hep makinaya vuruyodum.artık kesmeyecem
2
130. Gün. Sonuclari
3
bencede protez süloyu vs herkesi takip ediyorum yıllardır.sülonun saçının orta kısımları çok seyrekti,birdaha ekim yaptırmadığına göre bu kadar nasıl sıklaştı?ayrıca yan taraftan çok belli oluyor protez olduğu..
4
yeni fotoğraflar paylaşır mısınız?
5
Abi toplamda kac kok ekildi ?
6
Bence ekim yapmazlar bu saça. Açıklıgın çok değil, dökülmelerinde ise ilerki yıllarda agresif bir şekilde devam edebilme ihtimali sözkonusu iken gözünü para bürümüş kasapların dışında bu saça kimse Ekim yapmaz.
(Ne alakası var, adam bu yasta kelmi gezsin diyecek arkadaşlar çıkabilir...lütfen fotoya dikkatli baksınlar, kardeşimizin saçında kellik sözkonusu degil)

Şahsi fikrim ise yazdıklarımdan anlayacağın üzere Ekim işini min 6-7 yıl ertele.
sloocer sadece ikinci fotoya göre senin yorumun yapılabilir ama ilk fotoya baksana saçın kamufle edilmemiş hali baya bi kellik mevcut tabiki de ekim yapılabilir diye düşünüyorum düzgün bi yer demissin siteye bi kaç gün incele düzgün yeri zaten cozersin ama birazda bütçeyle alakalı bilgin olsun

Dediğin gibi olsa bile kamufle edecek okadar saç varken , yaş 21 iken, Çarşamba'nın geleceği Salı'dan belli mevcut saçlarında ilerki yıllarda dökülecegi kesin iken Ekim yapmamalısın. 6 ay mutsuz bir bekleyişten  sonra bir ömür saçlı bir hayat ile karşılaşmayacaksın. 3 seneye kalmaz Yen'i kaybettiğin saçlarından sebep Ekim yapılan yer komik gözükecek tekrar Ekim yaptırmak isteyeceksin ama bu seferde dökülmen devam edeceği için 3. Bir ekime donör kaygısı yasayacaksın. Keşke ektirmeseydim diyeceksin.

Bu yazdıklarım kulağa  başına gelebilecek en kötü senaryo imiş gibi gelebilir ama maalesef %75 ihtimal ile yaşayacakların bunlar.
7
Azmini tebrik ediyorum abi...
Eminim 6 ay sonra bütün forum bu sonucu konuşuyor olacağız.
Şimdiden geçmiş olsun.
8
Yarın ekim var inşallah iyi olur
9
Sağolasın hocam.
10
Saç ekimi sonuçları / Ynt: Dr. Zekeriya Kul 3100 Greft 03.01.2017
« Son İleti Gönderen: soranadam Bugün, 00:13:09 »
@ Tsubasa eyvallah kardeşim .
Sayfa: [1] 2 3 ... 10