Gönderen Konu: Kötü Vaka-İLHAN SERDAROĞLU SAÇ EKİMİM  (Okunma sayısı 38110 defa)

xavierto

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kötü Vaka-İLHAN SERDAROĞLU SAÇ EKİMİM
« : 17 Ağustos 2015, 17:34:49 »
www.sacimtedavisi.com 'da İlhan hocaya saç ekimi resimlerimi paylaştıktan sonra , nedenini bilmediğim bir sebepten dolayı site yayından kaldırılmış. Ben de güvenilirliği tam olan DH 'de tüm arkadaşlarla bu başarılı operasyonu(!) paylaşmak istiyorum. Bu durumumu düzeltebilecek istanbulda hekim arıyorum , lütfen yardım etmek isteyen hekimleri benimle irtibat kurabilirler.

3400 Greft ekildi. Operasyonun 4.gününde antibiyotik kullanmama rağmen iltihap oluştu ve 1 ay boyunca 1000mg antibiyotik kullandırdı doktorum. Karaciğer ağrısı dahi yaptı bu durum. İltihabı 1 ayda anca durdurduk. Operasyonun yapıldığı yerden kapılan bakteri/virüs ekimimi berbat etti. Beni en çok şoko eden ise , doktorun gelirsin sonra revizyon yaparız açıklamasıydı. Parayla böyle rezil olunur.

xavierto

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İLHAN SERDAROĞLU EKİMİ YÜZYILIN EN KÖTÜ SAÇ EKİMİ
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2015, 17:45:40 »
.

Pardon21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Ağustos 2015, 19:32:19 »
Gecmis olsun hocam suanki durum böyle mi ?

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Ağustos 2015, 22:12:21 »
Geçmiş olsun hocam niçin böyle iltihaplanma fln oldu sordunuzmu ilhan serdaroğluna?

Amonra

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2015, 15:02:31 »
geçmiş olsun.umarım bundan sonra herşey istediğin gibi olur.Keşke hakkını arayabilsen.

xavierto

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Ağustos 2015, 23:53:43 »
Şubat Ayında operasyon oldum, hocana git sor istersen o daha iyi anlatır sana
Donanımhaber de en son halime bakabilirsin , şimdi cepten giriyorum o Yüzden yğkşeyemeceğim.
Yahu saciltedavisi.com sayfasını işgal ettiniz bir de gelip bu forumda da mı trolcülük oynayacaksınız?
Adama sac ettirmişler , sanki evlenmişler be arkadaş! Yahu Sünnet mi oluyorsunuz da Avukatı oluyorsunuz adamın. Al işte mahvetmiş beni darma duman etmiş, hala "yok 1 sene önce görmüşmüş, yok son halini merak ediyorummuş. Git donanımhaberdeki resmime sonra çıktı al salona as , hergün bakarsın doktorunun senin kafanda da aynı !oku yemediğine şükredersin

xavierto

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Ağustos 2015, 01:16:42 »
Eyvallah

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #7 : 26 Ağustos 2015, 04:47:23 »
www.sacimtedavisi.com 'da İlhan hocaya saç ekimi resimlerimi paylaştıktan sonra , nedenini bilmediğim bir sebepten dolayı site yayından kaldırılmış. Ben de güvenilirliği tam olan DH 'de tüm arkadaşlarla bu başarılı operasyonu(!) paylaşmak istiyorum. Bu durumumu düzeltebilecek istanbulda hekim arıyorum , lütfen yardım etmek isteyen hekimleri benimle irtibat kurabilirler.

3400 Greft ekildi. Operasyonun 4.gününde antibiyotik kullanmama rağmen iltihap oluştu ve 1 ay boyunca 1000mg antibiyotik kullandırdı doktorum. Karaciğer ağrısı dahi yaptı bu durum. İltihabı 1 ayda anca durdurduk. Operasyonun yapıldığı yerden kapılan bakteri/virüs ekimimi berbat etti. Beni en çok şoko eden ise , doktorun gelirsin sonra revizyon yaparız açıklamasıydı. Parayla böyle rezil olunur.
kardeş geçmiş olsun öncelikle , bu dr. da ekim yaptıranların nekroz olayını yaşamaları tombala cekmesi gibi bir durum . Daha önce de ekim yaptıranlarda da nekroz olayını gördüğümden açıkcası insanların onu halen savunmaları ilginç bir durum yada saglam bir gönül bağları var ;) sitelerde genelde çakal cok oldugundan senin ekim sonucunu paylaşmanın faydalı olacagı kesin. Hangi dr. olursa olsun insanların iyi/kötü yönlerini bilerek ekim yaptırmaları gerekli yoksa geri dönüşü olmayan durumla karşılaştıktan sonra yapacak birşeyi olmuyor insanın( aynı olumsuz ekim sonucunu yasayan birisi olarak söylüyorum ) .
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2015, 05:15:52 Gönderen: savaş11 »

admin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 27 Ağustos 2015, 00:33:01 »
Forumda seviyesiz ve hakaret içeren paylaşımlara hiçbir zaman izin verilmeyecektir ...

« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2015, 12:14:41 Gönderen: admin »

xavierto

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 27 Ağustos 2015, 15:54:58 »
açık kalan yerleri de görebilirsiniz arkadaşlar.

Amonra

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 27 Ağustos 2015, 16:10:23 »
Forafulut dünkü olayda yazılanlar beni çok üzmüştü.silinmesi çok iyi olmuş.
saç ekiminden bu yana hiç doktora (cildiye,dermatolog vs.)gittiniz mi?acaba bünyeniz alerjik olabilir mi?kiminin çok hassas oluyor ve çabuk mikrop kapıyor.gerçi doktorlar daha iyi bilir.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2015, 16:12:33 Gönderen: Amonra »

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #11 : 29 Ağustos 2015, 08:34:16 »
Forafulut dünkü olayda yazılanlar beni çok üzmüştü.silinmesi çok iyi olmuş.
saç ekiminden bu yana hiç doktora (cildiye,dermatolog vs.)gittiniz mi?acaba bünyeniz alerjik olabilir mi?kiminin çok hassas oluyor ve çabuk mikrop kapıyor.gerçi doktorlar daha iyi bilir.
nekroz olayının bünyeyle alakası yok , sadece kanal açan kişinin kafa derisini hoyratca katletmesiyle alakalı.
 2. saç ekimimi zekeriya kul'a yaptırmıştım ve ekimden sonra bana antibiotik bile kullandırmamıştı. Cogu ekim merkezi antibiotik ve prednol kullandırarak birnevi kendilerini garantiye almaktadırlar lakin işini dogru ve itinayla yapan doktorlarda nekroz vakasının oldugunu hiç duymadım.
  Kısacası söylenebilecek tek şey , saç ekim operasyonu oldu bittiye getirilmeyecek bir işlem oldugudur...

xavierto

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 30 Ağustos 2015, 22:54:08 »
Resimlerimi gören hekimler benimle özelden irtibat kurabilirler mi lütfen? Düzeltme yaptırmam lazım , veya en iyi hekim kimdir sizce?
teşekkürler.

xavierto

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 03 Eylül 2015, 11:26:55 »
Operasyondan sonra en yakın ne zaman yeni operasyon olunabilir ?
Benim vakama göre ?

Pardon21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 03 Eylül 2015, 11:36:40 »
Dokular ölmüş müdür acaba enfeksiyon olan yerde . Bir daha saç çkr mi

Facebook Twitter Instagram