Gönderen Konu: 2nd International World FUE Institute Workshop Yunanistan ATINA 2017.  (Okunma sayısı 161010 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Yunanistan da yapılıcak olan Dr.Koray Erdoğan  Önderliginde  düzenlenen  22-24, 2017 tarihleri arasında  Workshop 

https://www.youtube.com/v/kAr6PaHTv9M&t=11s

https://www.youtube.com/v/i0lZc_RBOow

https://www.youtube.com/v/z9o9S8lrrXA&t=2s

https://www.wfiworkshop.com/

Yunanistan'da yapılacak olan bu devasa Workshop'a dünya genelindeki Tüm forumlar doktorlar  ve yöneticileri  katılım yapıp saç ekimi hakkındaki Tüm yenilikleri ve bilgileri kendi forumlarına aktarıyor

Bizde Türkiye'deki  https://www.sacekimisonuclari.com forumu olarak

yapılacak olan  Workshop daki  Tüm bilgileri bu başlıga aktararak  Tüm doktorların teknikleri ve saç ekımındeki yenilikleri
elimden geldigi kadar  paylaşıcam umarım hepimiz için yararlı olur saç ekiminin gelicekte nasıl şekilleneceğine dair bilgilere ulaşırız

Katılıcak doktorlar :
dr Koray Erdoğan
dr wong
dr rahal
dr shaprıo
dr Loranzo
dr gınzburg
dr lupanzula
dr Ferıdunı
dr ruston
dr chueco
dr Tesauro
dr cooley
Fut_ fue  manuel ve mikto motor ve tüm diger teknikler.                                                         

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel bir gelişme.. bu sempozyumdan bizlere bilgi aktarılırsa çok yararlı olacaktır. şimdiden tesekürler.. keske ekimden sonraki şok dökülme olayını çözselerde ekim sonrası kabuklar döküldükten sonra saçlar uzayıp gitse :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Güzel bir gelişme.. bu sempozyumdan bizlere bilgi aktarılırsa çok yararlı olacaktır. şimdiden tesekürler.. keske ekimden sonraki şok dökülme olayını çözselerde ekim sonrası kabuklar döküldükten sonra saçlar uzayıp gitse :)

Teşekürler katılıcak doktorlara bakılırsa hepsi çok ünlü doktorlar ve saç ekimi hakkında çok farklı yararlı  bılgi alıp aktarıcagımızı düşününüyorum daha önce katılım yapan yabancı forumlardan takip ederdim şimdi bizde  FORUM Olarak katılmış sayılıcaz:)
şok dökülme hakkında da bilgiler verilebılır diye umuyorum :) bakalım takıp edıp aktarıcaz tüm Workshop u
« Son Düzenleme: 21 Nisan 2017, 21:32:52 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi her yıl ilerliyor 10 yıl önce falan hatırlıyorum da ekimler hep böyle çim adam gibiydi bu forumla tanismayana kadar ekimin beyhude bir çaba olduğunu ekimle ilgili fotoğrafların fotoshop olduğunu düşünüyordum fakat forum sayesinde ekimle ilgili çok şey öğrendim tamam Ekim sonrası kimse eski saçlarına kavusamiyor ancak doğru merkezde doğru teknikle yapılan bir ekimde gerçekten tatmin edici oluyor forum bu anlamda operasyon düşünenler icin ekimden once birşeylerin netlesmesi adına çok yardımcı oluyor. Ben bu Ekim konusunun gelişmelere çok açık olduğunu düşünüyorum. Diğer doktorlarin yeniliklerinin ve yabancı forumlardaki gelişmelerin buraya aktarılması  forumdaki herkese çok yardımcı olacaktır

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saç ekimi her yıl ilerliyor 10 yıl önce falan hatırlıyorum da ekimler hep böyle çim adam gibiydi bu forumla tanismayana kadar ekimin beyhude bir çaba olduğunu ekimle ilgili fotoğrafların fotoshop olduğunu düşünüyordum fakat forum sayesinde ekimle ilgili çok şey öğrendim tamam Ekim sonrası kimse eski saçlarına kavusamiyor ancak doğru merkezde doğru teknikle yapılan bir ekimde gerçekten tatmin edici oluyor forum bu anlamda operasyon düşünenler icin ekimden once birşeylerin netlesmesi adına çok yardımcı oluyor. Ben bu Ekim konusunun gelişmelere çok açık olduğunu düşünüyorum. Diğer doktorlarin yeniliklerinin ve yabancı forumlardaki gelişmelerin buraya aktarılması  forumdaki herkese çok yardımcı olacaktır

katılıyorum düşüncelerinize ...
Global Moderator

sacektirenadam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
22-24 nisan mi mayis mi abi? bence biz de gidip forumu temsil edebiliriz 😀 umarim guzel paylasimlar bilgi alisverisleri olur. en cok merak ettigim konu kok hucreyle bu isi ne zaman halledebilecekler. umarim yeni tekniklerin yaninda gelecekte ne gibi gelismeler bekleniyor ne tur calismalar yapiliyor bunlara da deginilir.

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hintel bu workshop un hepimiz adına faydalı olucagini düşünüyorum koray hoca nasıl sac ekimin de çığır açtıysa sende forum da çığır actin gerçekten bu gelişmeleri takip edip  bize aktarma gayretinden ötürü seni tebrik ediyorum 👍

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel paylaşım teşekkürler 😊
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

di_vao

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bize yakın gidip katılsam mı bende..Ben geldim aha bunlarda saçlarım :P

atlanticus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hintell, kardeşim çok proaktifsin,sürecin hemen hemen bitmesine rağmen faydalı bilgiler aktarmaya devam ediyorsun,teşekkürler :)

Bu arada; Saç ekim alanında dünyanın en iyi doktorlarının buluştuğu bir organizasyona bir Türk doktorun önderlik etmesi gerçekten gurur verici bir olay. Saç ektirmeyi düşünen arkadaşların ekim teknikleri, olumlu/olumsuz yönleri hakkında bilgi sahibi olmaları, ileriye yönelik karar vermelerinde çok faydalı olacaktır.

hair_needed

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dr Wong , Lorenzo , feriduni .. gibi sac ekiminde dunya capinda fenomen isimlere yine Dunya capinda fenomen Olan Koray hocamizin onderliğinde bi sempozyum yapılması bizim adımıza gurur verici. Bu paylaşımımdan dolayı Hintel kardeşime teşekkürler. Saçları bonus oldu ama hala millete nasıl faydalı olurum diye siteyi aktif olarak kullanıyor , Yen'i gelişmeleri takip ediyor . Biraz da yeni saçlarının tadını çıkar kardeşim . Herkese bol saçlı günler ;)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hintell, kardeşim çok proaktifsin,sürecin hemen hemen bitmesine rağmen faydalı bilgiler aktarmaya devam ediyorsun,teşekkürler :)

Bu arada; Saç ekim alanında dünyanın en iyi doktorlarının buluştuğu bir organizasyona bir Türk doktorun önderlik etmesi gerçekten gurur verici bir olay. Saç ektirmeyi düşünen arkadaşların ekim teknikleri, olumlu/olumsuz yönleri hakkında bilgi sahibi olmaları, ileriye yönelik karar vermelerinde çok faydalı olacaktır.
7 ay var bitmesine Atlanticus :) tesekur ederim
Global Moderator

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekiminde en önemli husus doktor seçimi bence. saç ekimi sanat gibi bir şey. her saç telinin güzel işlenmesi lazım orantılı ekilmesi lazım. bunları da yetenekli bu konu üzerinde eğitim almış ''doktor'' unvanına sahip kişiler yapıyor. bu forumda sayesinde çok şey öğrendim türkiyenin saç ekiminde lider ülke olmadığını sadece önüne gelen herkesin saç ekim uzmanı olup klinik açması yüzünden saç ekiminin çok sık yapılmasından dolayı lider ülke olduğunu öğrendim. Türkiyede bu işi dünya çapında yapan doktorlar belli zaten.

kuyumcu69

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Mutluluk verici bir olay. Sanırım ABD de ISHRS  bu arada bir toplantı yapıp yenilikleri konuşuyormuş. 
Tüm saç ekimi yapanların katılması çok faydalı olur. 

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saç ekiminde en önemli husus doktor seçimi bence. saç ekimi sanat gibi bir şey. her saç telinin güzel işlenmesi lazım orantılı ekilmesi lazım. bunları da yetenekli bu konu üzerinde eğitim almış ''doktor'' unvanına sahip kişiler yapıyor. bu forumda sayesinde çok şey öğrendim türkiyenin saç ekiminde lider ülke olmadığını sadece önüne gelen herkesin saç ekim uzmanı olup klinik açması yüzünden saç ekiminin çok sık yapılmasından dolayı lider ülke olduğunu öğrendim. Türkiyede bu işi dünya çapında yapan doktorlar belli zaten.
güzel ve dogru bir yazı tesekurler
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram