Gönderen Konu: ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 4722 grafts FUE Manuel 14/15 Eylül 2017  (Okunma sayısı 48291 defa)

AlpArslan

 • Sr. Member
 • ****
 • İleti: 260
 • Saç ekimi sonuçları
Forum yönetimi edit;
Forumumuzdaki tüm konuları;

ASMED Dr. Koray Erdogan,3621 grafts, repair operation. DES Manual

ASMED Dr. Koray Erdogan, 3000 Grafts, KEEP Manuel, 10 Ağustos 2018


ASMED Dr. Koray Erdoğan, 2800 grafts, KEEP Manuel, 17 Temmuz 2018

Asmed Koray Erdoğan 3000 greft

ASMED / Dr. Koray Erdoğan / 5053 Greft / 08-09 Mayıs 2018

Koray Erdoğan saç ekimi 2400 greft

Koray Erdoğan 5106 greft, ortalama saç yoğunluğu:2.26, 22-23 mayıs 2018


ASMED Dr. Koray Erdoğan, 5034 grafts, KEEP Manuel, 20-21 Mart 2018

Asmed-Dr.Koray Erdoğan 5071 greft keep technique

Koray Erdoğan 4400 greft

ASMED / DR. KORAY ERDOGAN / 3205 GREFT / 21 KASIM 2017

Asmed Dr. Koray ERDOĞAN - 16-17 Agust 2017 /  5032 grafts- Fue-Manual

ASMED / 24 KASIM 2017 / 3500 GREFT

Koray Erdoğan 3400 Greft

Koray Erdoğan 5060 Greft

ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 4722 grafts FUE Manuel 14/15 Eylül 2017Greft

ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 2600 Grefts FUE Manuel 18 Aralik 2017 Wolverine

ASMED - Koray Erdoğan 5008 grafts / 2-3 Mart 2017

ASMED - Koray Erdoğan 5008 grafts / 2-3 Mart 2017

TELEFON: 2164641111
info@asmed.com.tr
dr.korayerdogan

ASMED

forum sayfası

DR. KORAY ERDOĞAN
SAÇ CERRAHI- ASMED ÖZEL TIP MERKEZİ KURUCUSU, BAŞHEKİMİ VE MEDİKAL DİREKTÖRÜ
 
Geliştirdiği cerrahi teknikler, ameliyat aletleri, analiz cihazları ve yaptığı akademik çalışmalarla saç ekimi alanında dünyanın en yenilikçi ve iyi saç cerrahlarından biri kabul edilen Dr. Koray Erdoğan 1968 yılında Bursa-Gemlik’te doğdu. Orta öğrenimini Bursa Anadolu Lisesi’nde, tıp eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Ardından Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı’nda asistan olarak uzmanlık eğitimine başladı. Ancak kısa bir süre sonra karşılaştığı saç cerrahisi çok ilgisini çekti ve tıp alanındaki çalışmalarının yönünü tamamen değiştirmesine neden oldu. O tarihten itibaren tamamen saç cerrahisine yöneldi.
 
2000 yılında kendi saç ekim kliniği ASMED’i kurdu. Hemen ardından ABD ve Avrupa’da katıldığı konferans ve seminerlerde karşılaştığı yeni bir teknik olan Follicular Unit Extraction (FUE) yöntemini benimsedi ve hem Türkiye’de hem de dünyada bu tekniğin öncülerinden biri haline geldi.
 
2004 yılında, bugün bütün dünyada “Sequential Technique” (ardışık teknik) adıyla bilinen kendi benzersiz FUE sistemini geliştirdi. Bu tarihten itibaren yeni tekniğin gücü, forumlarda ve uluslararası yayınlarda defalarca ortaya konuldu. Ayrıca Dr. Koray Erdoğan tekniğini, İspanya, İtalya, ABD, Belçika ve Hindistan gibi pek çok ülkede gerçekleşen uluslararası kongre ve workshop’larda sunarak, bu konuda sayısız eğitim verdi.
Bu tekniğe göre, ameliyat sırasında, tekil saç folikülleri çok ince punch’lar kullanılarak verici alandan çıkarılıyor. Daha sonra nitelikleri kontrol ediliyor ve hemen ardından kafa derisine en az zararı verecek şekilde alıcı (kelleşen) bölgede açılan mikro ölçekli kanallara yerleştiriliyor. Bu teknik sayesinde hem greftlerin verici alandan alıcı alana transfer edilme süresi kısalıyor hem de greftlerin bütünlüğü korunuyor.
 
Dr. Erdoğan “Sequential Technique”in ardından da saç ekimi alanındaki öncü rolünü sürdürdü. Hastanın donör bölgesindeki saçlara zarar vermeden ve tüketmeden, homojen ve doğal görünümlü saç ekimi uygulamak için optimum folikül sayısını hesaplamak amacıyla bulduğu “Coverage Value Calculation” yöntemi ile alanında bir kez daha çığır açıcı bir yeniliğe imza attı.
 
Dr. Erdoğan bu süreçte, operasyonlarda  kullanılan tıbbi alet ve ekipmanları tasarlamasıyla da öne çıktı. Saç ekimi operasyonlarında kullandığı puch’ları kendisi dizayn eden Erdoğan, özellikle 2016’da yarattığı iki yenilikle adından bir kez daha büyük harflerle söz ettirdi. “Coverage Value” hesaplamalarında yararlanılmak üzere yarattığı “Graft Calculator” ile saç ekimi aşamasında kullanılmak üzere tasarladığı ameliyat aleti  “KEEP- Koray Erdoğan Embedding Placer”, dünyaca ünlü saç cerrahlarının büyük beğenisini topladı. İki ürün piyasaya çıktığı günden bu yana başta Avrupa, ABD ve Kanada olmak üzere dünyadaki pek çok klinikten yoğun talep görüyor. Ayrıca “Graft Calculator” uygulaması Apple Store’lardan indiriliyor.
 
Dr. Erdoğan’ın en son yeniliği ise ameliyattan önce kafa yüzeyini tarayarak hem donör alanın hem ekim alanının kesin değerlendirmesini yapan, ameliyattan sonra da saç ekimi işlemiyle ilgili tüm sonuçları kesin biçimde veren saç analiz robotu; KE-Bot.
 
Dr. Erdoğan, uzun yıllardır yürüttüğü bilimsel çalışmalarıyla da uluslararası saç ekimi camiasında öncü rolünü sürdürüyor. 2015 yılında bizzat ev sahipliğini üstlenerek İstanbul’da düzenlediği ve 48 ülkeden 250’nin üzerinde katılımcının geldiği  3. Akdeniz FUE Workshop’ı saç ekimi alanındaki en büyük çalıştay olarak kayıtlara geçti.  Üç gün süren workshop’ta, Dr. Koray Erdoğan, kendisiyle birlikte dünyanın en iyi saç cerrahları olarak gösterilen Dr. John P. Cole, Dr. Jean M. Devroye, Dr. Bijan Feriduni, Dr. Alex Ginzburg, Dr. James A. Harris, Dr. Jose Lorenzo, Dr. Emorane Lupanzula, Dr. Hussain Rahal, Dr. Robert H. True ve Dr Jerry Wong ile son teknikler üzerine ortak çalışmalar gerçekleştirdi.
 
Bu workshop’ın olumlu sonuçlarının etkisiyle 2016 yılında, aralarında Dr. Ron Shapiro, Dr. Jerry Wong, Dr. Hussain Rahal ve Dr. Bijan Feriduni’nin de yer aldığı uluslararası saç ekim camiasının otoriteleriyle birlikte World FUE Institute’u kurdu ve Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. 2018 yılında ise World FUE Institute’un başkanlığına seçildi.
 
Dr. Erdoğan’ın bilimsel çalışmaları, yer aldıkları çeşitli akademik tıp yayınlarından da takip edilebilir. Son üç makalesini 2018 yılında Springer Publications tarafından yayımlanan “Practical Aspects of Hair Transplantation in Asians” kitabında bulabilirsiniz.
 
Uluslararası çalışmalarının yanı sıra Dr. Erdoğan bugün, sadece FUE saç ekimi tekniğini uyguladığı kliniği ASMED Özel Tıp Merkezi’nde, kendi alanlarında uzman hekimlerle beraber çalışıyor.
 
 
ÜYELİKLERİ
ESHRS European Society of Hair Restoration Surgery’de 2005 yılından bu yana üye.
ISHR Italian Society of Hair Restoration’da 2010 yılından bu yana katılımcı olarak yer alıyor.
IAHRS International Alliance of Hair Restoration Surgeons’da 2013 yılından bu yana üye.
2015 yılında kurucuları arasında yer aldığı ve iki yıl başkan yardımcılığını yürüttüğü WFI World FUE Institute’un Başkanı.
 
ÖDÜLLERİ
 
Excellence in Hair Restoration Award 2014
 
KATILDIĞI ULUSLARARASI KONGRELER
2004 • “Foliküler Ünite Ekstraksiyonu” ve “Single Strip Tekniği” ile Saç Ekiminde Yeni Teknikler Semineri. İstanbul, Türkiye.
2004 • La Dermotonie formasyon eğitimi,
2005 • FUT & FUE Metotları ve Geliştirilmiş Saç Ekimi Workshop’ı. İstanbul, Türkiye.
2008 • ISHRS Geliştirilmiş İnternet Tabanlı Seminer: Komplikasyonlar (İnternet Konferansı).
2008 • ISHRS 14. Yıllık Canlı Cerrahi Workshop’ı. Orlando (FL), ABD.
2009 • ISHRS 17. Yıllık Bilimsel Toplantı. Amsterdam, Hollanda.
2010 • ISHR 13. Uluslararası Kongre. Capri, İtalya.
2010 • ISHRS 18. Yıllık Bilimsel Toplantı. Boston (MA), ABD.
2010 • ISHR Italian Society For Hair Restoration Workshop’ı. 
2010 • Ennio Orsini Saç Pigmentasyonu Eğitimi. Aragona, İtalya.
2011 • ISDS Dermatolojik Cerrahi Kongresi. Venedik, İtalya.
2011 • ISHRS Bölgesel Canlı Cerrahi Workshop’ı. İstanbul, Türkiye.
2011 • HAIRCON 3. Yıllık Konferansı (Association of Hair Restoration Surgeons India). Mumbai, Hindistan.
2012 • 2. Uluslararası Avrupa FUE Toplantısı.
2012 • ISHRS 20. Yıllık Bilimsel Toplantı. Paradise Island, Bahamalar.
2013 • 2. Akdeniz FUE Workshop’ı. Madrid, İspanya. (Öğretim üyesi olarak katıldı)
2013 • ISHRS 21. Yıllık Bilimsel Toplantı. San Francisco (CA), ABD. (Öğretim üyesi olarak katıldı)
2014 • ISHRS Avrupa Saç Ekimi Workshop’ı. Brüksel, Belçika. (Öğretim üyesi olarak katıldı)
2014 • ISHR 15. Uluslararası Kongre. Siracusa, İtalya. (Öğretim üyesi olarak katıldı)
2014 • ISHRS 22. Yıllık Bilimsel Toplantı. Kuala Lumpur, Malezya. (Öğretim üyesi olarak katıldı)
2015 • 3. Akdeniz FUE Workshop’ı. İstanbul, Türkiye. (Öğretim üyesi olarak katıldı)
2016 • Italian Society of Hair Science (SITRI)’ın 20. Yıllık Toplantısı. Floransa, İtalya. (Öğretim üyesi olarak katıldı)
2016 • 1. Uluslararası World FUE Institute Workshop’ı. Kanarya Adaları, İspanya. (Öğretim üyesi olarak katıldı)
2017 • 2. Uluslararası World FUE Institute Workshop’ı. Atina, Yunanistan. (Bilimsel Direktörlüğünü yaptı.)
2018• 3. Uluslararası World FUE Institute Workshop’ı. Lizbon, Portekiz.

Edit sonu_orjinal konu başlangıcı;Herkese merhaba,

Forumda yaptığım araştırmalar sonucunda ekim işlemimi Dr.Koray ERDOĞAN'da gerçekleştirdim. Bu kararı vermemde yardımcı olan Hintell, Atlanticus ve Punta'ya teşekkür ediyorum.  :)
Gelelim ekim sürecine;

Dökülme tipim genel seyrelme olduğundan  ve mevcut saçların da arasına girilmesi gerektiğinden zor bir operasyondu. 13 Eylül'de Koray Hoca'yla yaptığım ön görüşmede her ayrıntıyı en ince noktasına kadar anlattı.
Daha sonrasında Dönor sayısını hesapladı,saç yapısnı inceledi ve ileride de yaşanması muhtemel bir dökülmeyide hesap ederek  ekim planmasını yaptı. Dilek hanım ve Koray hoca ortak kararıyla saç çizgim belirlendi. Traş yapıldı,fotoğraflar çekildi. Ertesi günün sabahı operasyon başladı ve iki gün yaklaşık 19 saat sürdü. KEEP tekniğilye ekim yapıldı. (tekniğin detaylarını “Koray Erdoğan saç ekimi sonuçları” adlı konu içerisinde bulabilirsiniz) Ekim yaptıracaklara yardımcı olmak adına gelişmeleri paylaşacağım.

Dönor Total : 8800
Graft Total : 4722
Yaş : 26
İlaç : Biotin Solgar 5000

Klinik içinde ayrı bir parantez açmak istiyorum; ASMED'in kapısından içeri girdiğiniz an doğru adreste olduğunuzu hemen hissediyorsunuz. Kapıdaki vale görevlisinden, lobide karşılayan güleryüzlü çalışanlarına, Koray hoca'nın asistanı Seda hanım, ekim sürecinde yanımdan hiç ayrılmayan Şevval hanım,Sevinç  hanım,anestezi uzmanı Elif hanım, Umut bey, ekim sırasında sürekli rahatımı ve en az acıyla operasyonu bitirmeme çabalayan Yasemin hanım, Dilek hanım, Luiza hanım, Vildan hanım, Demet hanım, greft sayımını yapıp an be an bilgilendiren Yeşim hanım, Gizem hanım'a ve ASMED'in tüm çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Ekim öncesi fotoğraflar;
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2018, 01:07:27 Gönderen: Site yönetimi »

AlpArslan

 • Sr. Member
 • ****
 • İleti: 260
 • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 4722 Greft - 14/15 Eylül 2017
« Yanıtla #1 : 17 Eylül 2017, 21:56:58 »
Ekim sonrası fotoğraflar

no name

 • Sr. Member
 • ****
 • İleti: 358
 • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 4722 Greft - 14/15 Eylül 2017
« Yanıtla #2 : 17 Eylül 2017, 22:19:08 »
Hayırlı olsun çok söze grek yok doğru yer doğru ekim fotolardan belli güzel olacak

PagaroN

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 565
Ynt: ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 4722 Greft - 14/15 Eylül 2017
« Yanıtla #3 : 17 Eylül 2017, 22:24:20 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Doğru bir tercih yapmışsınız. Umarım ümit ettiğiniz saçlara kavuşursunuz.

Hintell

 • Admin
 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 7311
Ynt: ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 4722 Greft - 14/15 Eylül 2017
« Yanıtla #4 : 17 Eylül 2017, 22:27:21 »
Öncelikle rica ederim yardımımız dokunduysa ne mutlu bana dostum Tekrar  Hayırlı olsun ekimin, bizim gibi Asmed den çok mutlu bir şekilde ayrılmana sevindim. Ön cizgin Ekim sıklıgın Ekim planlaman gercekten harika olmuş 4/4 lük.. sonucun da mükembel olucak ve  saç problemi olmadan hayatına devam ediceksin:) "Hayalindeki Saçlara kavuşman dileğiyle"
Global Moderator

AlpArslan

 • Sr. Member
 • ****
 • İleti: 260
 • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 4722 Greft - 14/15 Eylül 2017
« Yanıtla #5 : 18 Eylül 2017, 00:03:09 »
Öncelikle rica ederim yardımımız dokunduysa ne mutlu bana dostum Tekrar  Hayırlı olsun ekimin, bizim gibi Asmed den çok mutlu bir şekilde ayrılmana sevindim. Ön cizgin Ekim sıklıgın Ekim planlaman gercekten harika olmuş 4/4 lük.. sonucun da mükembel olucak ve  saç problemi olmadan hayatına devam ediceksin:) "Hayalindeki Saçlara kavuşman dileğiyle"

Kendi konunda yazdığından daha fazlasını yaşadım dostum tekrar çok sağ ol. Bende çok beğendim umarım sonuçta öyle olucak bekleyip göreceğiz :)

AlpArslan

 • Sr. Member
 • ****
 • İleti: 260
 • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 4722 Greft - 14/15 Eylül 2017
« Yanıtla #6 : 18 Eylül 2017, 00:04:12 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Doğru bir tercih yapmışsınız. Umarım ümit ettiğiniz saçlara kavuşursunuz.

Teşekkürler PagaroN umarım sizlerin de dilediğiniz gibi olur

AlpArslan

 • Sr. Member
 • ****
 • İleti: 260
 • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 4722 Greft - 14/15 Eylül 2017
« Yanıtla #7 : 18 Eylül 2017, 00:05:48 »
Hayırlı olsun çok söze grek yok doğru yer doğru ekim fotolardan belli güzel olacak

Teşekkürler noname vertexim sizinki gibi olursa daha ne isterim :) takipteyim sürecinizi

Hintell

 • Admin
 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 7311
Ynt: ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 4722 Greft - 14/15 Eylül 2017
« Yanıtla #8 : 18 Eylül 2017, 00:07:36 »
Öncelikle rica ederim yardımımız dokunduysa ne mutlu bana dostum Tekrar  Hayırlı olsun ekimin, bizim gibi Asmed den çok mutlu bir şekilde ayrılmana sevindim. Ön cizgin Ekim sıklıgın Ekim planlaman gercekten harika olmuş 4/4 lük.. sonucun da mükembel olucak ve  saç problemi olmadan hayatına devam ediceksin:) "Hayalindeki Saçlara kavuşman dileğiyle"

Kendi konunda yazdığından daha fazlasını yaşadım dostum tekrar çok sağ ol. Bende çok beğendim umarım sonuçta öyle olucak bekleyip göreceğiz :)
  Eyvallah .. yaşamadığım görmediğim bilmediğim hiç bişeyi burda paylaşmadım.. bunu duymak mutlu etti beni görüşmek üzere.
Global Moderator

punta

 • Full Member
 • ***
 • İleti: 179
 • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 4722 Greft - 14/15 Eylül 2017
« Yanıtla #9 : 18 Eylül 2017, 00:29:00 »
Hayırlı olsun alp ekimin 6 ay sonra bambaşka birisin :)

vogueman

 • Sr. Member
 • ****
 • İleti: 385
 • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 4722 Greft - 14/15 Eylül 2017
« Yanıtla #10 : 18 Eylül 2017, 01:05:23 »
Hayırlı olsun Alp bu forum iyiki var sizlerin öğrenip doğru ekim merkezlerini tercih edip yada bu konuda bilği sahibi olduğunu gördükçe mutlu oluyorum. Umarım sonucunda seni çok mutlu eder Hintell abinin bir yazısını okumuştum beni çok etkilemişti (Ben koray erdoğanı sanşa ihtiyacım olmasın diye Tercih ettim)demişti umarım seninde şansa ihtiyacın olmaz Geçmiş olsun.

AlpArslan

 • Sr. Member
 • ****
 • İleti: 260
 • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 4722 Greft - 14/15 Eylül 2017
« Yanıtla #11 : 18 Eylül 2017, 01:29:12 »
Hayırlı olsun alp ekimin 6 ay sonra bambaşka birisin :)
İnşallah hocam bekliyorum sabırla o günleri :)

kemalbora

 • Full Member
 • ***
 • İleti: 167
 • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 4722 Greft - 14/15 Eylül 2017
« Yanıtla #12 : 18 Eylül 2017, 01:33:48 »
Öncelikle hayırlı olsun. Hocam tepeden foto yok mu ben koyduğun fotolarda 4700 greftlik ekim yapılcak bir saç göremedim. Rica etsem tepeden foto atsanda iyice bir görsek durumunu ?

AlpArslan

 • Sr. Member
 • ****
 • İleti: 260
 • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 4722 Greft - 14/15 Eylül 2017
« Yanıtla #13 : 18 Eylül 2017, 01:34:34 »
Hayırlı olsun Alp bu forum iyiki var sizlerin öğrenip doğru ekim merkezlerini tercih edip yada bu konuda bilği sahibi olduğunu gördükçe mutlu oluyorum. Umarım sonucunda seni çok mutlu eder Hintell abinin bir yazısını okumuştum beni çok etkilemişti (Ben koray erdoğanı sanşa ihtiyacım olmasın diye Tercih ettim)demişti umarım seninde şansa ihtiyacın olmaz Geçmiş olsun.

Kesinlikle vogueman, bu forum ve yardımcı olmak isteyen paylaşımcı insanlar olmasa iyi-kötü yeri ayırt
etmemiz çok daha zor olacaktı. Emeği geçen herkes iyiki var. İyi dileklerin için çok teşekkür ederim, umarım senin de gönlünce olur.

AlpArslan

 • Sr. Member
 • ****
 • İleti: 260
 • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED - Dr.Koray ERDOĞAN - 4722 Greft - 14/15 Eylül 2017
« Yanıtla #14 : 18 Eylül 2017, 01:38:30 »
Öncelikle hayırlı olsun. Hocam tepeden foto yok mu ben koyduğun fotolarda 4700 greftlik ekim yapılcak bir saç göremedim. Rica etsem tepeden foto atsanda iyice bir görsek durumunu ?


 

Facebook Twitter Instagram