Gönderen Konu: Saç Ekimi Teknikleri  (Okunma sayısı 11657 defa)

ortega

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi Teknikleri
« Yanıtla #30 : 16 Ekim 2018, 23:14:37 »
Hintel mesela  benim greftler yerleşirken özellikle ön taraftaki grfetler geri çıkıyordu ve tekrardan  alnı gerip sokmaya çalışıyorlardı,bu greftleri yada sac çıkışlarına zarar verirmii ?forumda buna.maruz kalıpta olumlu sonuç alan var mı yada olumsuz sonuç alan?(dhi yöntemi kullanildi)

ancumahl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 29 Ekim 2018, 13:09:59 »
koray hocanın keep tekniği ile, hakan doğanay hocanın kalem tekniği arasında ne fark var acaba, ikiside kalem tekniği ile, hakan hoca hava ile ittirerek kökü yerine yerleştiriyor,koray hocada kalemin yan tarafından  yerleştirerek koyuyor, sonuçta ikiside aynı gibi geldi bana, koray hocanın videosunu izledim keep tekniği ile ilgili olan, mantıklı geldi bana kökü yerleştirirken kırılmalar olması ve çıkış yüzdesinin düşmesi.

Sergeant

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 29 Ekim 2018, 16:36:32 »
koray hocanın keep tekniği ile, hakan doğanay hocanın kalem tekniği arasında ne fark var acaba, ikiside kalem tekniği ile, hakan hoca hava ile ittirerek kökü yerine yerleştiriyor,koray hocada kalemin yan tarafından  yerleştirerek koyuyor, sonuçta ikiside aynı gibi geldi bana, koray hocanın videosunu izledim keep tekniği ile ilgili olan, mantıklı geldi bana kökü yerleştirirken kırılmalar olması ve çıkış yüzdesinin düşmesi.
Teknik illa önemli ama elleri kötü olan biri her iki teknikte de o kökü kırar teknikten ziyade usta olmak lazım takılma tekniğe fazla...

DieAnotherDay

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 30 Ekim 2018, 01:22:20 »
bilgiler için çok teşekürler

Facebook Twitter Instagram