Gönderen Konu: EMR HAIR SOLUTION Hakkında Bilgisi olan  (Okunma sayısı 206650 defa)

fezandemir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
EMR HAIR SOLUTION Hakkında Bilgisi olan
« : 09 Nisan 2018, 13:37:08 »

Resmini paylaştığım solüsyonu bilen duyan var mıdır?  Bir arkaďaşımın yakını kullanıyormuş. Ve sonuçlar ekime tercih edilebilir türden. İnternette araştırdım. Herhangi bir bilgi yok. Saçla ilgili sorunu olan birinin mutlaka bu foruma uğrayacağını düşünerek bu konuyu açtım. Bilen, duyan, kullanan varsa paylasırlarsa iyi olabilir. Sonucları ile ilgili birkaç önce/sonra fotoları var. Yanlış anlaşilmaya mahal vermemek adına paylaşmak istemiyorum. Amacım bu ürünle ilgili bilgi edinmek. Ki zaten 33 gün önce saç ektirdim.

MeetYourMaker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: EMR HAIR SOLUTION Hakkında Bilgisi olan
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2018, 01:01:29 »
Nereden temin etmiş acaba ilacı? İnternette bulamadım da.

fezandemir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Nisan 2018, 06:27:46 »
Nereden temin etmiş acaba ilacı? İnternette bulamadım da.

Bende bulamadım. Kullanan bilen varsa diye konu açtım. Yurtdışından geldiği söyleniyor. Araştırıyorum. Kullanan bir arkadaş var. Sonuç iyi olursa temin edip kullanmayı düşünüyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Nisan 2018, 11:01:18 »
İçeriği yazıyormu ? Kullanan kişi kim yada kullanıcı yorumları ilk kez gördüm.
Global Moderator

fezandemir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Nisan 2018, 11:28:38 »
İçeriği yazıyormu ? Kullanan kişi kim yada kullanıcı yorumları ilk kez gördüm.

Arkadaşımın kuzeni 3 hafta önce kullanmaya başlamış. Kullanan iki arkadaşının fotoları var. Gayet başarılı görünüyor. Ama iceriği ve nerden tedarik edildiği bilgisi yok. İnternette de bulamadım. Kullanan arkadaş da menşeini tam bilmiyor. Araştıriyorum. Edindiğim bilgileri buradan paylaşırım. İstenirse sonuç fotolarını da paylaşabilirim.

Turk_NL

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Nisan 2018, 21:02:20 »
bunu kardesimin bir arkadasi 650 ytl satiyormus bir ay once ben konusunu acacaktim ama nette bulamayinca konuyu acmaktan vazgecmistim kardesimin arkadasi nerden tedarik ettigini kimseye soylemiyormus

fezandemir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Nisan 2018, 08:42:55 »
bunu kardesimin bir arkadasi 650 ytl satiyormus bir ay once ben konusunu acacaktim ama nette bulamayinca konuyu acmaktan vazgecmistim kardesimin arkadasi nerden tedarik ettigini kimseye soylemiyormus

Evet bana gelen bilgi de böyle 500 e tedarik edip 650 ye satıyormuş. Senin memleket nere kardeş? Tedarikçi aynı kişi mi acaba? Ben Ankara'dayım.

fezandemir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Nisan 2018, 08:53:32 »
4 aylık kullanım sonucu. Resimdeki kişi arkadaşımın tanıdığı. Sonuç iyi gibi ama içeriğini ve yan etkilerini bilmeden kullanmak sakıncalı olabilir.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Nisan 2018, 09:09:00 »
Sac her yerden cikmiş bir sakaklardan cikmamış sakaklardan ekim disinda sac cikmayabiliyor ama arkadasın kafa tamamen gitmiş hic tuylenme bile kalmamis oradan sac cikmiş bana pek inandirici gelmedi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 12 Nisan 2018, 19:03:05 »
Dostum babada hiç inandırıcı gelmedi böyle kel kafaya  böyle bir sonuç alınacak ilaç olsa suan dünya yerinden oynardı
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2018, 13:35:28 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Turk_NL

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 12 Nisan 2018, 23:30:25 »

Evet bana gelen bilgi de böyle 500 e tedarik edip 650 ye satıyormuş. Senin memleket nere kardeş? Tedarikçi aynı kişi mi acaba? Ben Ankara'dayım.
[/quote
:=)) ben hollandada yasiyorum kardesim ankarada tedarikci dedigin kisi devlet memurumu?

Turk_NL

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 12 Nisan 2018, 23:33:40 »
Dostum babada giç inandırıcı gelmedi böyle kel kafaya  böyle bir sonuç alınacak ilaç olsa suan dünya yerinden oynardı
kardesimin arkadaslarindan kullanip cok ii sonuc alanlari duydum kardesime inancim sonsuz oldugu icin ben inaniyorum sahsen

fezandemir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 13 Nisan 2018, 07:58:07 »
Dostum babada giç inandırıcı gelmedi böyle kel kafaya  böyle bir sonuç alınacak ilaç olsa suan dünya yerinden oynardı
kardesimin arkadaslarindan kullanip cok ii sonuc alanlari duydum kardesime inancim sonsuz oldugu icin ben inaniyorum sahsen

kullanmayı bıraktığında tekrar dökülme oluyor mu peki? bu konuda bilgin var mı?

Turk_NL

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 13 Nisan 2018, 11:42:37 »

ozellikle sormustum bunu yanlis hatirlamiyor isem 2 veya3 sise kullandiktan sonra bir daha kullanmaniz gerekmiyormus

Forever1600

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 13 Nisan 2018, 12:00:45 »

ozellikle sormustum bunu yanlis hatirlamiyor isem 2 veya3 sise kullandiktan sonra bir daha kullanmaniz gerekmiyormus
Hocam bence şehir efsanesidir bu sonuçları kanıtlanmış ilaçlar bile devamlılık gerekiyor bu Nası ilaçda bi süre sonra bırakılabiliyor kim yapıyor bu ilacı nerenin malı hiç zannetmiyorum böyle bişey olduğunu

Facebook Twitter Instagram