Gönderen Konu: Handan Acıkök turkhairtrans saç ekimi  (Okunma sayısı 11909 defa)

mesut1618

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Handan Acıkök turkhairtrans saç ekimi
« : 08 Şubat 2016, 00:02:47 »
Sevgili arkadaşlar 2014 yılı eylül ayında saç ekimi yaptırdım yaptırdığım merkezin adı turkhairtrans. Buraya gitmeden önce saçı ekecegini söyleyenHandan Acikök isimli bbayanın YouTube den videolarını izledim videolarda herşey o kadar güzel ve tozpembeydi ki sonucun mükemmel olacağına inanarak gittim buraya . parayı verdikten sonra herkesin işi bitti adeta saç köklerini alan şahıs çok soğuk ve itici biriydi sordugum sorara cevap bile vermeye tenezzületmedi neyse handan h hanim geldi bi 20 dk kanal acti ve gitti yaşları çok küçük bir kız ekim yapacağını söyledi ve 7 8 saat suren ekim iislemi başladı . ekimden önce yapmam gereken ne varsa harfiyen uydum ancak sonuç kocaman bir husran çok az sayıda sacim çıktı ve param gitti canımın acidigia kaldı m. Benim insanlara tavsiye m bu iş gerçekten çok ciddi bir iş ya yaptırmayın ya da araştırın iyi bir yer bulun yoksa sizde benim gibi uzulursunuz bu konuda bana ulaşma k isteyen olursa ayrıntılı bilgi verebilir.

Phoenix

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Handan Acikok rezaleti
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2016, 00:42:33 »
Kardeşim geçmiş olsun diyelim, başka arkadaşlara da dedim içine sinmediği anda agresif davranıp vazgeçmek gerekiyor. Önce sonra fotoları eklerseniz daha iyi olur. Donör iyi durumdadır inş

mesut1618

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2016, 01:37:52 »
On tarafta topik var kardeşim fotoğrafı yeni çektim on tarafta bu şekilde sadece biraz daha fazla .

mesut1618

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Şubat 2016, 01:42:04 »
Ektirmeden önce de saçlarım vardı tamamen kel değildim eskiden nasılsa şimdi de hemen hemen aynı. D Dediğinde haklisin kardeşim kafana yatmiyorsa hemen kalkıp uzaklaşmak gerek ordan.
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2016, 18:37:21 Gönderen: admin »

Ruzgar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Mayıs 2016, 16:14:09 »
Nerde bu klinik

Ruzgar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Handan Acikok ekimi
« Yanıtla #5 : 01 Haziran 2016, 13:21:26 »
Burda ektırıp kötu sonuc alan baska arkadas var mı!

mesut1618

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 23 Haziran 2016, 14:04:13 »
Halıcı oğlunda bi özel hastanede ismi halicioglu tıp merkezi diye hatırlıyorum

recoba

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 09 Kasım 2016, 18:17:40 »
ben bu kadinla yaklasik bi 8 sene once gorustum. disarida heralde kocasi vardi, inanin 20 yasinda ben bana bile gel ekelim dedi, ustunden 8 sene gecti baya bi sacim gitti. Ticari isletme gibi calisiyor, baya reklami da var. Ben samimiyetine kesinlikle inanmiyorum....  Insanlari en hassas yerinden vuruyorlar. para kazanmak bu kadar kotu seviyelere inmiss.. UMUT... Yaziklar olsun...

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Handan Acıkök turkhairtrans saç ekimi
« Yanıtla #8 : 30 Eylül 2018, 03:40:50 »
Bu saç ekimi işi iyice ticarethane kıvamına geldi zaten merdiven altı tabiriyle konustugumuz birton saçma sapan yer var adam eline mikromotor almamış youtube dan izleyerek doktor oluyor saç ekiyor rezillik

Sikayet

• Jr. Member
  • **
Ynt: Handan Acıkök turkhairtrans saç ekimi
« Yanıtla #9 : 10 Kasım 2019, 16:30:43 »
İşini iyi yapanlar var hocam geçmiş olsun

Facebook Twitter Instagram