Gönderen Konu: Biotin Kullananlar  (Okunma sayısı 4078 defa)

beyyurdlu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Biotin Kullananlar
« : 15 Şubat 2016, 11:58:28 »
Arkadaşlar,
Biotinin  mevcut saçları güçlendirdiği, genetik olmayan saç dökülmelerini azalttığını ve bir finasterid ve minoksil gibi yan etkilerinin veya bırakıldığında dökülmelerin artması gibi etkisinin olmadığını okuyorum.

Kullanan arkadaşlar bu konudaki fikirlerini paylaşabilir mi?

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Biotin Kullananlar
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2016, 20:46:58 »
Biotin H vitaminidir, saç ve tırnaklar için faydalıdır, kullanıldığında saç ve vücut kıllarını kalınlaştırır ve tırnakların sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur, aynı zamanda saçların da hızlı uzamasını sağlar..Dökülmeyi durdurması vs. gibi bir durum yok..Saç ve sağlık içinde faydalıdır, fazlasını da vücut zaten atıyor..4 ay kullanırsınız, saçlarınızda gelişmeleri görürsünüz,ara verirsiniz, istediğiniz zaman tekrar kullanırsınız.

beyyurdlu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Şubat 2016, 11:45:54 »
Biotin H vitaminidir, saç ve tırnaklar için faydalıdır, kullanıldığında saç ve vücut kıllarını kalınlaştırır ve tırnakların sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur, aynı zamanda saçların da hızlı uzamasını sağlar..Dökülmeyi durdurması vs. gibi bir durum yok..Saç ve sağlık içinde faydalıdır, fazlasını da vücut zaten atıyor..4 ay kullanırsınız, saçlarınızda gelişmeleri görürsünüz,ara verirsiniz, istediğiniz zaman tekrar kullanırsınız.
Teşekkür ederim cevap için. Saç dökülmesini engelleyecek ama yan etkisi olmayan bir ürün tavsiyesinde bulunabilir misiniz?
Minoksil ve finastreidin yan etkileri ürkütücü..
Xpecia nın yan etkisi var mı kullanıcı yorumlarına ulaşamadım yeteri kadar. Onun konusunu da açmayı düşünüyorum.

Tangal57

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Şubat 2016, 14:52:09 »
Teşekkür ederim cevap için. Saç dökülmesini engelleyecek ama yan etkisi olmayan bir ürün tavsiyesinde bulunabilir misiniz?
Minoksil ve finastreidin yan etkileri ürkütücü..
Xpecia nın yan etkisi var mı kullanıcı yorumlarına ulaşamadım yeteri kadar. Onun konusunu da açmayı düşünüyorum.

Ben simdiye kadar saw palmeto (xpecianin icerigi) kullanarak sac dokulmesini durdurabilen bir kisi bile gormedim. Sac dokulmesini durdurmak istiyorsan testestoronun dhtyi cevrilmesini engeleyen ilac kullanman sart. Ayrica minox genetik sac dokulmesini durdurmaz bunu sadece finasterid ve dutasterid yapar.

Superman

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2016, 13:57:53 »
zamanında kullanmıstım pek faydasını göremedim fakat saçlarım o  zamanlar hızlı uzamıstı tek faydası bu

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Haziran 2016, 16:49:24 »
Biotinin faydasını çok belirgin göremezsiniz arkadaşlar, saç kaliteniz ve kalınlığı artar ama bu durumu zamanla farkedersiniz. Ya da bıraktığınızda zamanla saçlarınız inceldiğinde biotinin etkisini anlarsınız. Saçların hızlı uzaması zaten etkisini gördüğünüzü kanıtlıyor.

emireri

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 18 Temmuz 2016, 08:36:27 »
ben biotin de kullandim  koklerin beslenmesi artiyor sanirim cunku bende killarin kalinlasmasina neden oldu.

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Ekim 2016, 15:05:29 »
Biotin etkisini kullanmaya başladıktan sonra ne zaman görürüz?

Facebook Twitter Instagram