Gönderen Konu: Evocapil mi Hairforte mu?  (Okunma sayısı 483 defa)

Rakun19

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Evocapil mi Hairforte mu?
« : 30 Haziran 2018, 03:40:27 »
Arkadaşlar 20 yaşındayım ve babam halamın oğulları dayım falan sülalenin hepsi kel ve benim de önden açılmalar ve tepeden seyrelme başladı. Bi dermatoloğa grünücem ama size de fikir danışmak istedim. Procapil içeren bi sprey almak istiyorum. Sizce %5 procapil içeren evocapil ve şampuanını mı alayım yoksa %3 procapil içeren Hairforte sprey ve Sawpoo şampuanını mı? Fiyatları hemen hemen aynı. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Moraless

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Evocapil mi Hairforte mu?
« Yanıtla #1 : 03 Temmuz 2018, 11:35:40 »
Procapil iyi bir seçenek bence minoxilden daha iyi ama hairfortmu evocapilmi dersen bence hairfort al çünkü yıllardır bilinen bir marka ,evocapili ben ilk defa duyuyorum.

Rakun19

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2018, 13:36:55 »
Procapil iyi bir seçenek bence minoxilden daha iyi ama hairfortmu evocapilmi dersen bence hairfort al çünkü yıllardır bilinen bir marka ,evocapili ben ilk defa duyuyorum.
Siz kullandınız mı peki hairforteu?

kafabikarışık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Temmuz 2018, 08:57:39 »
Uzun süre hair forte kullandım. Sanırım en çok bilinen procapil içerikli saç losyonu. Fakat dozajını ayarlayamadığımdan saçlarımı sağlam bir döngüye sokup dökmüştür kendileri. Bu yüzden %3 içerikli bilinen herhangi bir ürün olur. Sadece 3 ay günde iki sonraki, 3 ay iki günde bir, sonra da git gide azaltarak devam etmek gerekiyor. Ben şu an iki gün ara verip 3. gün akşamı uyguluyorum. Mümkün olduğunca saçları kendi büyüme döngüsünde tutmakta fayda var.
Çıkan grefte selamlar, gidene eyvallahımız olmaz :)

Moraless

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Temmuz 2018, 19:48:43 »
Procapil vertekse özellikle çok iyi geliyor,yıllar önce procapil içerikli restorex adındanbir ürün kullanmıştım epey etki etmişti ama uzun süre devam edemediğim için tedavim yarım kalmıştı.
Evocapil nasıl bir ürün bilmiyorum ama yabancı marka ise bence hairforttan iyi olabilir.

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 30 Eylül 2018, 21:37:45 »
Evocapil ben kullanıyorum dostum piyasadaki tüm muadil ürünlerden daha iyi ve %5 procapil içeriğe sahip  hair forte nin içeriğinde o yağlı madde gibi de değil yani yağlandırmıyorda ben faydasınıda görüyorum açıkçası evocapil en iyisi şuan piyasada

Facebook Twitter Instagram