Gönderen Konu: Saç ekiminin mevcut saçlara zarar vermesi ?  (Okunma sayısı 284 defa)

ozandemir

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekiminin mevcut saçlara zarar vermesi ?
« : 08 Ekim 2018, 16:18:41 »
Merhaba arkadaşlar saç ekimi yaptırmak gibi bir düşüncem var fakat mevcut saçlara zarar verir diye yazılar mevcut internette. Her saç ekiminde bu risk var mıdır yoksa güvenli ellerde yapıldığı zaman bu risk yok denecek kadar az mıdır ?

Killertuu

• Newbie
  • *
Ynt: Saç ekiminin mevcut saçlara zarar vermesi ?
« Yanıtla #1 : 11 Ocak 2019, 07:54:06 »
Cok gûzel bir konu bende merak ediyorum

Parabellum38

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Ocak 2019, 00:42:47 »
Benim mevcut saclarım gitti açıkcası ekim öncesinde tepe kısım ve ön tarafa doğru seyrekte olsa saçlarım vardı şimdi ekim olduğu gibi aynı ortamda aynı ışık altinda daha seyrek görünüyorlar ekim öncesine nazaran

ozandemir

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Ocak 2019, 11:23:19 »
Benim mevcut saclarım gitti açıkcası ekim öncesinde tepe kısım ve ön tarafa doğru seyrekte olsa saçlarım vardı şimdi ekim olduğu gibi aynı ortamda aynı ışık altinda daha seyrek görünüyorlar ekim öncesine nazaran
nerde ektirdiniz hocam ?

onizuka eikichi

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 17 Ocak 2019, 11:55:11 »
Merhaba arkadaşlar saç ekimi yaptırmak gibi bir düşüncem var fakat mevcut saçlara zarar verir diye yazılar mevcut internette. Her saç ekiminde bu risk var mıdır yoksa güvenli ellerde yapıldığı zaman bu risk yok denecek kadar az mıdır ?

Sıklaştırma işlemi için doğru cerrahı bulursanız çekinmenize gerek kalmaz. Forumda bir çok sıklaştırma ekimi yaptıran üyelerin konularını görebilirsiniz. Tabi finasteridi de ayrıca araştırmanızı öneriyorum.

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Ocak 2019, 17:53:04 »
Parabellum38 nerde ektirdin de mevcut saclar gitti?

Facebook Twitter Instagram