Gönderen Konu: 18.10.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft  (Okunma sayısı 67157 defa)

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
18.10.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft
« : 18 Ekim 2019, 23:17:34 »
Arkadaşlar merhaba 35 yaşındayım uzun zamandır saç dökülme problemi yaşıyorum 2017 den beri forumdayım ekim için araştırma yapıyordum çünkü kullanmadığım ilaç kalmadı, bu formun çok faydası dokundu bana başta hintell olmak üzere diğer modaratör ve yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkür ederim böyle bir platformu bize sağladıkları için, saç ekim sürecim İstanbul dışında olduğum için şehir dışından gidip ekim yapacağım için iş ile ilgili izin, gitme gelme ile ilgili planlama, konkalmak vb. durumlar söz konusuydu açıklık alanıma, maddi durumuma göre araştırma yapıyordum bir çok hoca ile hoca asistanı ile görüştüm son kararımı İstanbul dr. serkan aygın clinc den yana kullandım, hem fiyat olarak hem ekim sonuçları beni daha iyi bir şekilde tatmin etti, havaalanından otele vip transfer sağlamaları otelden kliniğe, klinikten hastaneye tüm süreci çok iyi organize eden koca bir ekip var, koç üniversitesinde hastane ortamında operasyon yapılıyor ama klinikte yapılsa hastane ortamından farklı yok hatta bana sorarsanız daha iyi hemen kliniği bitişiği doku tıp merkezi kan alma ve eda hanımla tanışma süreci orada başlıyor serkan  hocanın gelmesi ve planlama sonrası kafeteryada birşeylerin ikram edilmesi, ilaç kullanmak ve ilaçların verilmesi süreci bu süreçte burcu hanımın ve eda hanımın sıcak ve güzel sohbeti yardımcı olmaları sizi bir an bile yalnız bırakmamaları gerçekten stresini azaltıyor ama bunu içlerinden geldikleri için yapıyorlar insani duygular olduğunu hissettim ticari gözle bakmıyorlar özellikle Türk hastalara, buradan onlara teşekkür ederim, daha sonra transferim koç üniversitesine sağlandı, burada Tuğçe hanım sizi karşılıyor süreçle ilgili bilgilendirmeler yapıyor hangi ekibin gireceğine, kaç saat süreceğine, saç kesimi vb. detayları veriyor, normalde takıntılı olduğumu düşünürdüm ama bilmiyorum bir rahatlık vardı bende, planlamayı serkan hoca yaptı mecut saçlarımın korunması sık ve orta vertex bölgenin daha sık olması ve doğallık açısından dolayı biraz yukarıda tuttuk ön çizgiyi vertexi daha sık yapmak için bunun için kalem tekniği denilen DHI tekniğinde karar kıldık hem sürecin daha hızlı iyileşmesi hem sıklık için tabi bunun için ekstra ücret artıyor, benim operasyonumu uğur beyin liderlik yaptığı ekip gerçekleştirdi,  saç traş işlemleri deli yeleği giydirilmesi ve zanax anti deprsanı veren güler hanıma teşekkür ederim, ekipte başta zafer bey olmak üzere, güler hanım, Berçem hanım, elif hanım, olmak üzere diğer isimlerini hatırlamadığım tüm arkadaşlara teşekkür ederim güler yüzlü hoş sohbetli insanlardı, ayrı, ayrı işlem her odada ameliyat hane gibi bir ekip ve ekim yapılıyor çok profesyonel ekip ve ekipmanlar ve oragnizatörler mevcut işlem 7 saat belki daha fazla sürdü işlemden sonra üst değiştirme ve tuğçen hanıma tekrar teslimatim gerçekleştirildi kendisi tercüman oluyor önce yemeğe daha sonra ilaçların losyonların yıkama vb,. Şeyler hakkında bilgiler veriyor tekrar vip araçla otele uğurluyor onda buradan çok teşekkür ederim yarın otelden alıp pansuman yapacaklar bandajlar açılacak daha sonra ki detayları süreçle ilgili şimdiye kadar yaşadığım bunlar umarım sonuçda böyle güzel geçer ekimin hakkında bilgi tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum özellikle detaylı yazdım ektirmeyi düşünen arkadaşlar varsa eğer süreci bilsinler sormak istedikleriniz varsa cevaplarım.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 18.010.2019 DR.SERKAN AYGIN Ekim Ayı Saç Ekimi Totemi
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2019, 23:19:24 »
Ekim fotoğraflarının devamı.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2019, 23:20:12 »
Son sağ taraf

Sacsızlıkdert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 18 Ekim 2019, 23:34:10 »
Hocam çok geçmiş olsun aynı zamanda ekiminde hayırlı olsun.Fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla yine güzel bir iş çıkarmışlar bundan sonrası sabır ve özveri her şey gönlünce olur inşallah 😊

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 18 Ekim 2019, 23:39:28 »
Hayırlı olsun, kaç greft ekildi. Başlığı da duzenlemen lazım. Greft sayısı vs...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 18.010.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft
« Yanıtla #5 : 18 Ekim 2019, 23:58:31 »
Hayırlı olmasını dilerim dostum tepe ne kadar kapanır bilemem ama ön güzel olur sanıyorum tepeye ileride bir sıklaştırma gerekebilir. Ön çizgini beğendim.
Global Moderator

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Ekim 2019, 00:40:34 »
Hocam çok geçmiş olsun aynı zamanda ekiminde hayırlı olsun.Fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla yine güzel bir iş çıkarmışlar bundan sonrası sabır ve özveri her şey gönlünce olur inşallah 😊
Teşekkürler dostum süreç iyi geçti inş. Sonuçta iyi olur herkes için

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Ekim 2019, 00:41:45 »
Hayırlı olsun, kaç greft ekildi. Başlığı da duzenlemen lazım. Greft sayısı vs...
Teşekkürlerler dostum henüz tam sakaldan ne kadar enseden ne kadar alındı bilgim yok yarın öğrenirim onlarıda eklerim detaylı bir şekile

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 19 Ekim 2019, 00:46:44 »
Hayırlı olmasını dilerim dostum tepe ne kadar kapanır bilemem ama ön güzel olur sanıyorum tepeye ileride bir sıklaştırma gerekebilir. Ön çizgini beğendim.
Teşekkürler dostum özellikle yardımlarından dolayı hiç sıkılmadan elinden geldiğince yardımcı oldun, ön çizgi biraz daha aşağıdaydı ama tepe daha seyrek kalacaktı elimizdeki max greft saysıda o kadardı ondan dolyı ön çizgiyi biraz daha geriye çekmek istedim tepede daha sık olsun diye hem yaş 35 doğallığıda korumuş olurum diye düşündüm, tepe için umarım ikinci bir senas gerekmez gerekirse ileri şartlar ve zamana bağlı artık hareket ederiz değerli yorumlarını esirgeme, bu süreçten sonra ne yapmam gerekiyor neye dikkat etmem gerekiyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 19 Ekim 2019, 01:28:04 »
Teşekkürler dostum özellikle yardımlarından dolayı hiç sıkılmadan elinden geldiğince yardımcı oldun, ön çizgi biraz daha aşağıdaydı ama tepe daha seyrek kalacaktı elimizdeki max greft saysıda o kadardı ondan dolyı ön çizgiyi biraz daha geriye çekmek istedim tepede daha sık olsun diye hem yaş 35 doğallığıda korumuş olurum diye düşündüm, tepe için umarım ikinci bir senas gerekmez gerekirse ileri şartlar ve zamana bağlı artık hareket ederiz değerli yorumlarını esirgeme, bu süreçten sonra ne yapmam gerekiyor neye dikkat etmem gerekiyor.

Anladım kardeşim Hayırlısı inşallah 10 gün dikkat etsem kafi çok kurutma kabukları nemlendir arada sanırım sprey veriyorlar dimi.
Global Moderator

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Ekim 2019, 02:42:09 »
Anladım kardeşim Hayırlısı inşallah 10 gün dikkat etsem kafi çok kurutma kabukları nemlendir arada sanırım sprey veriyorlar dimi.
Evet Pahrmazon diye bir sprey vermişler ilk pansuman dan sonra günde 2 3 defa ekim yapılan yerlere fıslatıyormuşsun bu arada yanlara da ekim yapıldığı için uyku uyuyamıyorum seyahat şişirme yastığı verdiler fakat ben daha iyi bir yastıkla geldik ama yana yada arkaya ve öne uyuyamıyorum ve 1 hafta 10 gün dediler nasıl yaşayacağım ben

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #11 : 19 Ekim 2019, 02:59:46 »
Hayırlı olsun güzel bir planlama yapılmış :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 19 Ekim 2019, 03:30:18 »
Dostum ekimin hayırlı olsun. Bencede güzel bir planlama olmuş. Ön çizgi planlaması da yaşına uymuş.inşallah güzel bir sonuç alırsın

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 19 Ekim 2019, 08:59:10 »
Hayırlı olsun güzel bir planlama yapılmış :).
Teşekkür ederim dostum :D

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 19 Ekim 2019, 09:01:36 »
Dostum ekimin hayırlı olsun. Bencede güzel bir planlama olmuş. Ön çizgi planlaması da yaşına uymuş.inşallah güzel bir sonuç alırsın
[/quote
Teşekkürler dostum, bakalım beğeniliyor sonuçta umarım iyi olur Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın bu kadar acı bu sancılı süreç kafayı süzgeçe çeviren herkese yardım etsin.

Facebook Twitter Instagram