Gönderen Konu: Saçlardaki zayıflık ve diğer saçlara göre yavaş büyüme yorum lütfen yardım.  (Okunma sayısı 5444 defa)

fatihslann

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Abiler daha önce konu açmıştım ekim için erken demiştiniz :)
Saçlarımı ne ile beslemeliyim yarın komple sıfıra vurucam kafamı.Minoxil daha önce kullandım fakat bırakınca sonuç vasat oluyor dökülme çok çok daha hızlı sürüyor ne yapmam gerek yada tanıdıgınız bir doktor var mı gidip kafamı gösteriyim canımı sıkıyor bu durum :D kelimide ekliyorum bi yorum lütfen

fatihslann

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
..

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende sıfıra vurdurutorum ekim yaptirana kadar hem para da biriktiriyorum iyi bir yere ektirmek için. Minoxil dediğin gibi hem 56 tl hem sürekli kullanmak gerek.

fatihslann

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen sertaç abide ne yapıcaz işte 21 yaş daha ekim yapman mantıksız diyo herkes

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen bende bekliorum istesem hemen ektirirm ama 2 yıl mutlu gezip sonra hüsrana uğramak iyi olmaz diye düşünüyorum.  Bir de iyi bir doktora yaptırmak lazım onun içind e para biriktiriyorum okul bitince hemen ektirirm galiba en fazla 2 - 3 yıl daha beklerim. Ekim sonrası finasteride kullanırim

fatihslann

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Abi valla bi konuya baktım burda ekimden sonra neler kullanmışsa bende kullancam hepsini küçük telleri besleyip bayağı bi büyütmüş 3 4 yıl o ilaçlarla getiririm sonra salarım saç ektiririm el mahkum :D

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Toppik kullan ektirene kadar önler de saç var galiba fotogfotoğraf da öyle gozukuyor

fatihslann

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Önlerde var abi ama pek duracaklarını sanmıyorum onlarında toppik daha önce hiç kullanmadım içime sinmiyo yapay geliyo bana

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence turkiye de saç ekiminde başarılı doktorlarından birinden fikir al. Mesela koray erdoğan yada zekariya kul yasin genç sakın ucuz bir ekim yerine gitme altından girerler üstünden çıkarlar seni ikna ederler. Plan saçlarında dökülünce  çok kötü bir görüntü olur. Sen iyi bir doktora git fikir al o sana ilaç veya ne zaman ekim konusunda fikir verir
Aynı yaşta sayılırız saç önemli bende çok istiyorum ama 1 - 2 yıl mutlu gezip sonra kötü bir görüntü ile dolaşmayalım.

fatihslann

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen öyle haklısın ulaşım yolu bulsam ulaşçamda kimseye ulaşamıyorum ki normal doktorlarda ilgisiz çapaya gittim kafama baktı sadece adam minoxil dedi güldüm kolay gelsin diyip çıktım ilgili kimseyi bulamıyorum

bonedriven

• Ziyaretçi
kolsuz agopa git diyecegimde 5dk bakar 500 lirani alir ama kendisi bu isi en iyi yapanlardandir. aklima bir de balikli rum hastanesi var.ben bir ara orayida iyi diye duymustum ama haliyle su an nasil bilmiyorum. kan degerlerini her saglik ocagi ölcer ve bence kafani filan kazima.ben olsam finansterid ve düzenli egzersiz yapmaya baslardim.düzenli spor kafani rahatlatir,finansteridde eger her hangi bir yan etki yapmazsa 6-8 ay icinde bu minyatürlesmeye baslamis saclari toparlar.

can29

• Ziyaretçi
hormanel dökülme mevcut  saçların mınyatürlesmıs tekcaresı fınasterıd kullanman onuda tabı yan etkılerını rısklerını arastırman gerek
onun dısında hıc bır ılac fayda  etmez ... kullan demıyorum sorunun cevabı bu ..

fatihslann

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kullanıcam artık yapıcak birşey yok abi kel dolaşmakdan iyidir

can29

• Ziyaretçi
kolsuz agopa git diyecegimde 5dk bakar 500 lirani alir ama kendisi bu isi en iyi yapanlardandir. aklima bir de balikli rum hastanesi var.ben bir ara orayida iyi diye duymustum ama haliyle su an nasil bilmiyorum. kan degerlerini her saglik ocagi ölcer ve bence kafani filan kazima.ben olsam finansterid ve düzenli egzersiz yapmaya baslardim.düzenli spor kafani rahatlatir,finansteridde eger her hangi bir yan etki yapmazsa 6-8 ay icinde bu minyatürlesmeye baslamis saclari toparlar.

kolsuz agop saçtan anlıyo mu ?

bonedriven

• Ziyaretçi

kolsuz agop saçtan anlıyo mu ?

kesin bilmiyorum,ama randevu almak için arandığında sekreterine sorulabilir,daha önce erken yasta sac dökülmesinden şikayetçi olan erkek hastalari oldu mu diye.ben agop ünlü bir cildiyeci oldugu için ve kendim de cerrahpasada sac dökülmesi şikayeti ile ilk cildiyeciye gittiğim için söyledim.

Facebook Twitter Instagram