Gönderen Konu: EKİM SONRASI EKİM VE DONÖR BÖLGESİNDE KAŞINTI VE SİVİLCELENME  (Okunma sayısı 5939 defa)

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bende de var hocam   fena derecede kaşıntı ekim yeriyle görüştüğümde normal olduğunu ve iyileşme sürecinde olduğunu  söyledi . bende daha cok ekim yerinde fazla bir kaşıntı var ...

sevenlve2260

• Doğan Turan 4175 greft- Esma Serkan 2. Ekim 1930 greft
  • Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok fazla dokunmamaya dikkat edin. Yada eczanelerde kaşıntı giderici ilaç alabilirsiniz.

can29

• Ziyaretçi
soka gıren saclar tekrar cıktıgında sıvılce ve kasıntı yapıyor normal bır durum

SefaOral

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bende 3. Günümdeyim. Bugün sanah başladı kaşıntı şu anda iyice arttı. Hatır hatır kaşınmaya başladı. Ama kontrol edebiliyorum. yani o kadar kaşınmasına rağmen bir sırt kaşınması gibi kaşıımadan yapmıyorum durumu yok henüz kontorl edebiliyorum kendimi tutabiliyorum.

raskolnikov-80

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekiminin üzerinden 17 gün geçmesine rağmen donör bölgesinde inanılmaz kaşıntı var. Bu durumu herkes mi yaşıyor merak ettim.

caneryt

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekiminin üzerinden 17 gün geçmesine rağmen donör bölgesinde inanılmaz kaşıntı var. Bu durumu herkes mi yaşıyor merak ettim.
Tam Donör bölgesinde kaşıntı diye forumda aratıyordum postu gördüm. Benim 16. gün bende de var. Özellikle yastığa başımı koyduğumda
22.01.2024
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=34245.msg627304#msg627304

Solgar b complex
Xpecia sabah akşam
Alopexy T
Alkol sigara yok

raskolnikov-80

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tam Donör bölgesinde kaşıntı diye forumda aratıyordum postu gördüm. Benim 16. gün bende de var. Özellikle yastığa başımı koyduğumda
aylarca süreni varmış.  Donör bölgesinde hem kaşıntı var hem de saçlar diken gibi batıyor. Bakalım ne zaman geçecek.

caneryt

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
aylarca süreni varmış.  Donör bölgesinde hem kaşıntı var hem de saçlar diken gibi batıyor. Bakalım ne zaman geçecek.
Yarın yıkamadan önce sarı kantaron deneyeceğim
22.01.2024

Solgar b complex
Xpecia sabah akşam
Alopexy T
Alkol sigara yok

caneryt

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kantaron yağı ilk kullanımdan itibaren kaşıntıyı ve batmayı %90 geçirdi. Kafama sürüp 1 saat sonra yıkadım. Ekim alanına sürmedim
22.01.2024

Solgar b complex
Xpecia sabah akşam
Alopexy T
Alkol sigara yok

raskolnikov-80

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kantaron yağı ilk kullanımdan itibaren kaşıntıyı ve batmayı %90 geçirdi. Kafama sürüp 1 saat sonra yıkadım. Ekim alanına sürmedim

Burda ve başka forumlarda kantaron yağının iyileştirme sürecini çok hızlandırdıĝı yazıyor.  Bende kullandım muhteşem rahatlık veriyor.

raskolnikov-80

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin üzerinden 1 ay geçti kaşıntı geçmedi.  Herkeste benzer durum mu yaşandı cevap veren olursa sevinirim.

cengover21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ketoral şampuan denedinmi hocam bu tür durumlarda işe yarayabiliyor.

Facebook Twitter Instagram