Gönderen Konu: 12 Ekim 3000 Greft DHI yönetimi Dr Doğan Turan Başarısız Ekim  (Okunma sayısı 23758 defa)

Dadas_Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
12 Ekim de DHI kalem yönetimi ile 3000 greft ekim yapıldı öncelikle ekim öncesinde forumdan bayağı faydalandım bilgi sahibi oldum ekim yaptıracak arkadaşlara faydalı olmak ve fikir sahibi olmaları amacıyla paylaşım yapacağım..Siz değerli arkadaşlarında  ekim hakkında  düşüncelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler..
 Resimler ekim öncesi açık alan ve doner bölgesi , ekim günü ve 7. gün ekim yapılan alan ve doner resimleri

Dadas_Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 12 Ekim 3000 Greft DHI yönetimi Dr Doğan Turan
« Yanıtla #1 : 22 Ekim 2016, 01:10:46 »
Resimlerin devamı bu arada yaş 30  :)

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Ekim 2016, 11:49:17 »
Hayirli  olsun  insallah  isdedigin  gibi  olur.
Bende  26-27 Eylul  2016  da orda  ekdirmisdim.

Dadas_Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Ekim 2016, 21:52:26 »
Teşekkürler Atakan bey inşallah güzel sonuçlar alırızda çektiğimiz çileye değer bari

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Ekim 2016, 23:40:54 »
dadaşım demliği almışsın yanına kıtlama çay kerti peynir ne gider.
Ekimin hayırlı olsun. İnşallah istediğin sonucu alırsın

eu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Ekim 2016, 23:44:03 »
Hocam bugün ve dün bende doğan hocaya üçbin kök ektirdim geçmiş olsun inşallah güzel sonuç aliriz

wolfman

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 23 Ekim 2016, 01:15:56 »
geçmiş olsun inşallah istediğiniz sonucu alırsınız ben bir şey merak ettim  doğan turanın ekibi olan serkan ve esma hanım mı yaptı ekiminizi yoksa farklı kişiler mi?

Dadas_Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 23 Ekim 2016, 23:35:44 »
dadaşım demliği almışsın yanına kıtlama çay kerti peynir ne gider.
Ekimin hayırlı olsun. İnşallah istediğin sonucu alırsın
Çaysız   olmuyor ya milli  içeçeğimiz havada soğuk olunca 😊 Ekime gelince  şuan için çok iç açıcı bir durum yok ortada ama bakalım hayırlısı sürekli fotoğraf paylaşacağım hep birlikte göreceğiz sonucu artık

Dadas_Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 23 Ekim 2016, 23:37:58 »
Hocam bugün ve dün bende doğan hocaya üçbin kök ektirdim geçmiş olsun inşallah güzel sonuç aliriz
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için ...sizin de ekiminiz hayırlı olsun inşallah hep birlikte güzel sonuçlar alırız

Dadas_Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 24 Ekim 2016, 00:05:45 »
geçmiş olsun inşallah istediğiniz sonucu alırsınız ben bir şey merak ettim  doğan turanın ekibi olan serkan ve esma hanım mı yaptı ekiminizi yoksa farklı kişiler mi?
Serkan bey Esma hanım doğan hoca ile çalışmıyorlarmış artık eski ekini onlar ...mevcut ekipte kök alımını Şerif'e hanım yaptı..ekim sürecinde yer alanlardan Didem hanım  Aygül'e hanım vardı isimlerini hatırladıklarım bunlardı toplamda altı-yedi kişi falan vardı onlarda greftleri diziyorlardı kalemlere yerleştiriyorlardı ekimi doğan hoca ile Şerif'e hanım yaptılar ama büyük çoğunluğunu doğan hoca yaptı...ekimi bir günde yaptılar yedi-sekiz saat sürdü ..Gözlemlediğim kadarıyla greftleri düzenler kalemlere yerleştirenler Hakan Doğanay ın ekibi ile ortak kişiler zaten yan oda da Hakan Doğanay ekim yapıyordu
Benim ekimde doner alandan en az 3500 greft alır diye tahmin ediyordum ben ama kök alımına geçince 3000 greft alım yaptı biraz da alım yapalım dedim ısrar ettim ama doner alanın çok zayıf dedi daha fazla alamam dedi donerin toparlanmasına göre ileride ikinci bir seans  yaparız kalan alanları toparlarız dedi doğan hoca ..bende artık mecburen kabul ettim ve alınan greftleri mevcut saçların arasına homojen şekilde dağıttı durum bu bakalım sonuç ne olacak artık ama doner kendini toparlarsa tekrar ekim için yeterli olursa  vertek bölgesine 1500-2000 civarında manuel punc ile alım yapan bir yerde  ekim yaptırmayı düşünüyorum.

wolfman

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 26 Ekim 2016, 23:49:27 »
donör bölgesindeki saçları yamuk bir şekilde almışlar homojen bir dağılım olması lazımdı diğer ekimler hep öyle o yüzden dikkatimi çekti umarım istediğin sonucu alırsın inşallah

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 26 Aralık 2016, 21:53:40 »
Güncel foto var mı hocam
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

Dadas_Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 05 Şubat 2017, 16:00:04 »
Merhaba arkadaşlar  çeşitli nedenlerden dolayı uzun süredir foruma giremiyorumdum. Sırasıyla süreçle ilgili  fotoğraf paylaşımı yapacağım olumlu ve olumsuz yorumlarınızı bekliyorum benim açımdan çok iç açıcı gibi durmuyor sonuçlar açıkçası zaten  şuanki durumdan hiç memnun değilim bakalım ilerleyen süreçte nasıl olacak 

Dadas_Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 05 Şubat 2017, 16:05:59 »
1. Fotoğraf ekimden sonra 25 gün
2. Fotoğraf 60 gün gibi
3. Fotoğraf 90. Günler
4. Fotoğraf ise şuan ki durumu gösteriyor

Dadas_Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 05 Şubat 2017, 16:26:39 »
Ayrıca merak eden arkadaşlar için döner alanın şu an ki  resimlerini de paylaşıyorum. Yaşadığım kısaca anlatmak gerekirse gerçekten sabır ve beklenti işi sadece siz değil ekim yaptırdığınızı bilen herkesin yorumları da sizi etkiliyor şuna kadar neden yaptırdım diye pişmanlık duyduğum çok an olmuştur aynı iyi ki yaptırdım değin anlarda vardır az da olsa siz tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilirsiniz  ama şuan için beni tatmin eden bir gelişme yok sonuçlara bakınca yaptırmasaydım benim için değişen bir durum olmazdı bu açıdan üzülüyorum açıkçası  😔
Ekim yapılan alanlara gelince çok sivilcelenme yaşamadım ama doner  alanda bayağı bi sivilceler çıktı hala daha da ara ara çıkıyor bazen kaşıntı ve uyuşma hissi oluyor  bence doner alan çok önemli arkadaşlar ekim merkezini seçerken doner alana nazik davranacak bir ekip şecmenizi şiddetle tavsiye ederim  hele de doner alanınız benim ki gibi çok iyi değilse manuel alım yapan bir yeri tercih etmenizi tavsiye ederim baştan bu kadar önemli olduğunu bilseydim manuel punc ile alım yapan bir merkezi tercih ederdim.
Ekim öncesi ilaç olarak expecia kullanıyordum ekim sonrasında sabah expecia, 5000 mg biotin akşam solgar  saw palmento kullandım şuan hala devam ediyorum. Sadece expecia yerine medepiotin complex geçtim onu kullanıyorum. Son olarak şunu belirteyim ekim öncesi mevcut saçlarımda şuan için dökülme yok gibi . İlerleyen dönemlerde yine paylaşım yapacağım inşallah şimdilik iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2017, 17:35:15 Gönderen: Dadas_Bey »

Facebook Twitter Instagram