Gönderen Konu: Ekim sonrası minox - hair forte  (Okunma sayısı 969 defa)

Stark

• Full Member
Ekim sonrası minox - hair forte
« : 23 Kasım 2019, 13:15:56 »
Merhaba arkadaslar ekim sonrası 3-4ay bu spreyi kullananların ekimleri cok başarılı oldugunu gözlemliyorum. Ekilen sacların kan dolasımını artırarak fire sayısını mınumuma inidiriyor. 3 ay sonrasında bırakılması durumunda ekilen sacı dökebilirmi.

TheSaint

• Sr. Member
Ynt: Ekim sonrası minox - hair forte
« Yanıtla #1 : 23 Kasım 2019, 13:27:21 »
Merhaba arkadaslar ekim sonrası 3-4ay bu spreyi kullananların ekimleri cok başarılı oldugunu gözlemliyorum. Ekilen sacların kan dolasımını artırarak fire sayısını mınumuma inidiriyor. 3 ay sonrasında bırakılması durumunda ekilen sacı dökebilirmi.

Ikisi de ayni sey mi? Minox, Hairforte? veya iki farkli sprey mi?

Stark

• Full Member
« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2019, 13:43:47 »
Minox veya hair forte anlamında yazdım kardesim aşagı yukarı aynı spreyler zaten

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2019, 21:55:28 »
Minox veya hair forte anlamında yazdım kardesim aşagı yukarı aynı spreyler zaten

dökülüp dökülmemesini bilmiyorum ama bana kliniğim apolexy spray önerdi zaten hepsi minoxidil içeriyor bu tür spray lerin bence aşağı yukarı hepsi aynı, sözün özü sabah akşam kullanıyorum açık açık sordum bırakınca 6 ay sonra zarar verir mi diye? ekilen saçlara zarar vermeyeceğini aksine o bölgedeki kan akışını hızlandıracağını çıkışlarda yardımcı olacağını söylediler, sadece mevcut saçlar eski haline döner dediler, yani ekilen saçlara zararı yok söylenilene göre bana

Stark

• Full Member
« Yanıtla #4 : 24 Kasım 2019, 00:50:36 »
Aynen hocam saclar cıkana kadar kullansak yeter diye düşünüyorum.

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Kasım 2019, 17:48:23 »

alakası yok .minox saç ile ilgili  ilaçların pop starı hair forte ise dişinin kavuğunu doldurmaz bilimsel olarak işe yaradığı bile tartışmalı.ikisi çok farklı şeyler hair forte procapil içeren bir şey bitkisel ilaçlar sınıfına giriyor.

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #6 : 28 Kasım 2019, 07:45:49 »
Bu spreylerin kullanimi ne sekilde vw faydasi ne tam olarak?

Facebook Twitter Instagram