Gönderen Konu: Saç Ekimine Muhtacım. Saç Ekim Tecrübesi olup, Yardımcı Olanlar Baştacı.  (Okunma sayısı 6904 defa)

sacamuhtacim

• Yeni üye
  • *
4200 greft ve fiyat verdi. Seans ve ekim tekniği ile ilgili bilgi gelmedi henüz. 1 sene arayla 2 kez ektirmek daha mı iyi olur dersin? Ekim ve ekip genel olarak değerlendirdiğinde önerebileceğim izmir İstanbul antalyada başka saç ekim merkezleri var mı? En azından onlarlada bir ön görüşme yaparım. Yanlış yerlerde vakit kaybetmemiş olurum bu desteği sağlarsan

sacamuhtacim

• Yeni üye
  • *
Yorumlara ve birazcık araştırmama göre nedense Şahin Çelik ve Serkan Aygından birine yaptırmak niyetindeyim. Acaba hangisini tercih etmeliyim hiç bilmiyorum?

miketyson44

• Jr. Member
  • **
repair gıbı yerlere paranı kaptırma hocam derım kapısından bıle gevmeıyı arastır

Emice

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadasim, bende sac ektirmeyi düsünüyorum, kac gündür okumadigim yorum kalmadi.

Hermes Hair - eniyihaberde, türkiyenin 2ci en iyi sac ekim merkeziymis
Neopital - türkiyenin en iyi sac ekim merkeziymis
https://eniyi-haber.com/turkiyenin-en-iyi-sac-ekim-merkezi/?gclid=EAIaIQobChMIia3f4fjg5gIVhqB7Ch23zwpoEAEYASAAEgKv4fD_BwE
Megahair - coğu yorumlar uzak durun diyor
Hüseyin Kandulu -
Emphair - Facebook yorumlarda/lncesonra resim süper memnuniyet yok
Hayati Akbaş(Samsun) -
Akdeniz Saç Ekim -
Dr.Serkan Aygın İst. - bir çok insanin başını maf etmiş okudum
Clinic Expert  - instagramda güzel sonuclar var
Arenamed - bir cok kisinin donör bölgeyi maf etmis yorumlara göre
Asmed - memnuniyeti yüksek, greft basi 2,5€, her hastayi kabul etmiyor
Dr.Keser - kalite, greft basi 3,5€ ama
Berkaytulpar Clinic - Erman Toroglu ektirmis burda, Instagram da öncesi/sonrasi basarili resimler bulunmakta, iyi/kötü yorum bulamadim internette
Hairtransplantclinic (Dr. Emrahcinik) - Instagram da öncesi/sonrasi basarili resimler bulunmakta, iyi/kötü yorum bulamadim internette
Cosmedica (Dr. Acar) - Instagram da öncesi/sonrasi basarili resimler bulunmakta, iyi/kötü yorum bulamadim internette
Caglarkorkmaz - Instagram da öncesi/sonrasi basarili resimler bulunmakta, iyi/kötü yorum bulamadim internette

Arkadaslar Listeyi güncelleyip, tecrübelerini mizah ederse hepimiz icin cok sefaf olacak sac ekim merkezi seciminde
Tskler

Karakutu

• Hero Member
Birader böyle bir foruma ekim öncesi üye olup inceleme şansın olduğu için şanslısın. Ama üzülerek görüyorumki hiç kapısından bile geçilmeyecek MEGA HAIR TRANS ı nerden bulup bu forumda tercihlerin arasına alman ve sorman tuhaf olmuş.

Kardeş kapısını bırak aklının ucundan bile geçirme. Kel gez kafanı kazıt ama böylesi yerlerde ekim yaptırma.

Bazı ekim merkezleri kendilerince hep bir numaralar özelliklede sosyal medya reklamlarında.

Merdivenaltı yerlerden uzak durun ; bunların en başında da Mega Hair Trans geliyor..

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!

Özcan58 👍

Emice

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Anlasildigi gibi bu forumdan çıkış yok, dönüp dolasiyoruz hep aynı konular, 1 den 10 a kadar iyi saç ekim merkezlerini sıralayamıyoruz...

BayX

• Hero Member
Arkadasim, bende sac ektirmeyi düsünüyorum, kac gündür okumadigim yorum kalmadi.

Hermes Hair - eniyihaberde, türkiyenin 2ci en iyi sac ekim merkeziymis
Neopital - türkiyenin en iyi sac ekim merkeziymis
https://eniyi-haber.com/turkiyenin-en-iyi-sac-ekim-merkezi/?gclid=EAIaIQobChMIia3f4fjg5gIVhqB7Ch23zwpoEAEYASAAEgKv4fD_BwE
Megahair - coğu yorumlar uzak durun diyor
Hüseyin Kandulu -
Emphair - Facebook yorumlarda/lncesonra resim süper memnuniyet yok
Hayati Akbaş(Samsun) -
Akdeniz Saç Ekim -
Dr.Serkan Aygın İst. - bir çok insanin başını maf etmiş okudum
Clinic Expert  - instagramda güzel sonuclar var
Arenamed - bir cok kisinin donör bölgeyi maf etmis yorumlara göre
Asmed - memnuniyeti yüksek, greft basi 2,5€, her hastayi kabul etmiyor
Dr.Keser - kalite, greft basi 3,5€ ama
Berkaytulpar Clinic - Erman Toroglu ektirmis burda, Instagram da öncesi/sonrasi basarili resimler bulunmakta, iyi/kötü yorum bulamadim internette
Hairtransplantclinic (Dr. Emrahcinik) - Instagram da öncesi/sonrasi basarili resimler bulunmakta, iyi/kötü yorum bulamadim internette
Cosmedica (Dr. Acar) - Instagram da öncesi/sonrasi basarili resimler bulunmakta, iyi/kötü yorum bulamadim internette
Caglarkorkmaz - Instagram da öncesi/sonrasi basarili resimler bulunmakta, iyi/kötü yorum bulamadim internette

Arkadaslar Listeyi güncelleyip, tecrübelerini mizah ederse hepimiz icin cok sefaf olacak sac ekim merkezi seciminde
Tskler

Okuduğunuz yada yazdığınız bazı bilgiler yanlış malesef örneğin Serkan Aygın ile yazdığınız kısım

Facebook Twitter Instagram