Gönderen Konu: Ön Saç Çizgisinin Doğal Görüntüsünü Neden sağlıyamıyorlar  (Okunma sayısı 3161 defa)

MuhendisBey06

• SAÇ EKİMİM
  • Sr. Member
Dostlar Grup Sayesinde cesaretimi Toplayıp Saç ekimine Karar Kıldım.
Şahin bey Lifehairankara düşünüyorum.Hatta 1 kere gidip görüştüm.Evet çok iyi biri Ve tüm ekimleri inceledim
Tek korkum şu Ön Saç Çizgisi çok belli oluyor çogu hastasında.Bu nicin doğal olmuyor.Ama bazı ekim yaptıkları ise çok doğal.
Ne yapmalıyım ne demeliyim şahin beye

Jeu

• Hero Member
Bende şahin hocanın yaptığı  saç çizgisini beğenmiyorum çok yukardan alıyor

MuhendisBey06

• SAÇ EKİMİM
  • Sr. Member
Çok yukarıdan alıp almaması değil üstad konu. Konu o çizginin aşırı belli oluşu.Hiç doğal durmaması.En öne tekli ve en ince saçları yeteri kadar atmıyor mu acaba.
Lifehair Şahin Çelik 3900 Greft Ekimim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12145.0

TheSaint

• Sr. Member
Cunku hicbir doktor biraz akillik edip hastalarin eski fotograflarini istemiyor.

Burdan 15 yasindaki halinize geri donmek gelmesin ama ornegin benim 25. Yasimdaki fotograflarda on cizgimin stili cok belli. Onu referans akip su an ki yasima gore yeni cizgi yapabilir doktorlar.

Ama kimse hastaya o derece egilmiyor.

Cassowary

• Sr. Member
Lokal geniş zır kellik varsa,
En iyi ekimci olsun, tığ ile örülmüş gibi durur
Kötü durması,sırıtması bundan.
Ön çizgi doğal duranların sebebi,o bölgede seyrek de olsa(ön bölgedeki saçlarının %40-50’sini kaybetmemiş) kendi saçlarının olması ya da mevcut saçları daha gür olup şakaklara küçük rotüş yaptıranlardır.

Bir diğer husus,renk ten farkı
Kumral ten,açık renk saç yapısına sahip kişiler doğallık olarak daha avantajlılar.
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2019, 16:32:04 Gönderen: Cassowary »

Lethe

• Yeni üye
  • *
Bence fotoğrafa bakmakla da çok ilgili değil. Cerrahın becerisi, tecrübesi, hayal gücü, kullandığı araçlar, hastaya bakışı ile alakalı bir durum bana göre.

Nasıl ki burun vb. estetik ameliyatlarında kimisi doğal duruyor, yüzüne yakışıyor, ameliyat anlaşılmıyor bile.. Kimisi çok bariz belli ameliyat olduğu çünkü burun yüzüne oturmamış, yakışmamış. Bence saç için de benzer bir durum var. Herkesin yüz hatları, saç yapısı kendine özel. Cerrah bunları göz önünde bulundurup kişiye yakışan ve doğal bir saç tasarımı ve ekimi yapabildiği ölçüde başarılı olabiliyor. O yüzden kimi yerler 2500-3000 TL ye ekim yaparken kimisi 50-60 bin TL'lere kadar çıkıyor.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Şahin  hoca    müşteri Memnuniyeti  düşünen  biri 

Facebook Twitter Instagram