Gönderen Konu: Saç Ekimine Uygun Muyum?  (Okunma sayısı 5268 defa)

nmkrtsny

• Sr. Member
Saç Ekimine Uygun Muyum?
« : 06 Aralık 2019, 16:06:24 »
Merhaba arkadaşlar yaşım 24 saç ektirmeli miyim diye soracaktım size ya da saç ekimine sizce uygun muyum ayraca finansterid kullanıyorum üç aydır hiçbir yan etkisini görmedim şu ana kadar ve saç dökülmem yüzde doksan durdu. Ama saçlarım çok seyrek bunun için saç ekimi düşünüyorum sizin önerileriniz nedir.

Burkinho

• Hero Member
Ynt: Saç Ekimine Uygun Muyum?
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2019, 16:34:56 »
Hocam finas kullanmaya devam edersen ektirmekte sıkıntı olmaz bence.Ama çok yüksek greftlere hiç girme 3000-3500'le donörü bitirmeden ektir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2019, 16:38:45 »
1 yılı tamamla fınasterıd de bakalım saçlar nasıl olucak bu süreç dede bu konuya ay ay paylaş belkı ıyı sekılde toparlar gerek kalmaz
Global Moderator

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2019, 17:25:03 »
1 yılı tamamla fınasterıd de bakalım saçlar nasıl olucak bu süreç dede bu konuya ay ay paylaş belkı ıyı sekılde toparlar gerek kalmaz

harika yorum başkan daha ne denebilirki bunun üstüne  :)

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 07 Aralık 2019, 00:49:46 »

Pek iyi olacağını sanmıyorum hintel reis çünkü hiçbir ilaç saç çıkarmaz sadece durdurur geciktirir ki bendede durdurdu şu da var yaşım 24 bana saç şimdi lazım 30-35 yaşından sonra ne yapayım ben saçı ben zaten asmed kliniğede forum gönderdim Koray hoca nw7 tipi dökülmem olduğunu yazdı donör alanımında ilerde dönüleceğini öngördüğünü yazdı ailedeki saçı dökülen kişilerin fotosunu istedi bende babamın fotoğrafını attım tekrar değerlendirip dönecekler onu bekliyorum inşallah olur bence beklemenin anlamıda yok çünkü dökülmem belli tepe bölgesi dökülcek yani nw7 tipi ona göre bi ekim yapılacak bu kadar basit

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Aralık 2019, 05:10:08 »
Yerinde olsam beklemezdim

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 07 Aralık 2019, 11:29:43 »
Yerinde olsam beklemezdim
Valla eğer asmed ekim e onay verirse beklemiycem ama asmed den başka yerde yaptırmam

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 07 Aralık 2019, 19:51:25 »
Her yaşın ayrı bir güzel yanı var 30-35 den sonra elden ayaktan düşmüyorsun,yatak döşek olmuyorsun
Sizlere 30-35 çok ihtiyar geliyor ama öyle değil.
Eşinle beraber çocuğunu kucağına alıp okula,kreşe,parka götürüldüğü yaşlar...
Çocuğunla evin bahçesinde top oynadığın yaşlar..
Arabanın bagajına bavulları yükleyip eşin ve çocuklarınla yıllık izinle Ege’ye Akdeniz’e tatile gittiğin yaşlar..
Liseden arkadaşlarla toplanıp kadeh tokuşturulduğu yaşlar.. vs vs
Demem şu belki kellik oluşabilir ama her şeyden önce doğal bir kellik olur.
Ektirdin,ileriki yıllarda var olanlar döküldüğünde
Açıklık şiddetli,ekilenler yolunmuş tavuk gibi görünürse işte o zaman ki psikolojiyi düşünmek lazım.Kişinin ruhsal sağlığını doğal bir kellikten bile daha kötü edebilir.
Nw7 patenti ve donörü zayıf görmesi Asmedin,
Bir heyecanla gençlikte yaptığınız eylemler,
Orta yaş durumunda alacağınız zevkleri yok edebilir..
İyi tartmanız lazım,geri dönüşü olmayabilir..

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 07 Aralık 2019, 19:54:09 »
Her yaşın ayrı bir güzel yanı var 30-35 den sonra elden ayaktan düşmüyorsun,yatak döşek olmuyorsun
Arabanın bagajına bavulları yükleyip eşin ve çocuklarınla yıllık izinle Ege’ye Akdeniz’e tatile gittiğin yaşlar..
Açıklık şiddetli,ekilenler yolunmuş tavuk gibi görünürse işte o zaman ki psikolojiyi düşünmek lazım.Kişinin ruhsal sağlığını doğal bir kellikten bile daha kötü edebilir.
Doğru söylüyonda reis saçların olmayınca evlenecek birinide bulamıyosun belki sana saçma gelebilir ama öyle

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 09 Aralık 2019, 17:24:04 »

Aynen söylediklerine imzamı atarım. Yalnız bu anlattıkların arkadaşa sigara zararlı içme demekten öte gitmez. Bu da sigara gibi insanların yaşayarak tecrübe edeceği bir durum, kötü bir tecrübe.

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 09 Aralık 2019, 23:26:50 »
Valla eğer asmed ekim e onay verirse beklemiycem ama asmed den başka yerde yaptırmam

asmedde yaptıracaksan eyvellah ama başka yerde yaptıracaksan bin defa düşün derim çünkü ekime çok uygun değilsin ve çoğu ekim merkezinin  senin ekimini becerebileceğini sanmıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 10 Aralık 2019, 12:24:07 »

Asmed sana 6 ay sonraya gün verir incelmiş saçlarını finasterid ile güçlendirmeni bekler ve aralara çok sıkı girer kendi saçların da güçlü olsunki etkilenmesin diye bekler.
Global Moderator

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 10 Aralık 2019, 13:12:39 »
Finansı bir süre kullan, bu süre bir seneyi geçsin.  Sanki kurtaracak saçlarını

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 10 Aralık 2019, 20:51:07 »
Asmed sana 6 ay sonraya gün verir incelmiş saçlarını finasterid ile güçlendirmeni bekler ve aralara çok sıkı girer kendi saçların da güçlü olsunki etkilenmesin diye bekler.
Gün vermediler hintell 1 yıl kullan sonra tekrar msj at dediler ben anlamadım ki ne var benim saç ekimimde baktım daha önceki ekimlerine benden daha beter insanlara ekim yapmışlar çok da güzel olmuş adamın tepe bölgesinde nerdeyse hiç saç yok ama ekim yapmışlar donörümde bence yeterli niye kabul etmedi Koray hoca anlamadım kafama acaba Koray hoca hasta mı seçiyo diye düşündüm yani zor olanları kabul etmiyor mu baktı rahat halledebilir se mi kabul ediyo yani beni hayal kırıklığına uğrattı hoca

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 10 Aralık 2019, 20:52:48 »
asmedde yaptıracaksan eyvellah ama başka yerde yaptıracaksan bin defa düşün derim çünkü ekime çok uygun değilsin ve çoğu ekim merkezinin  senin ekimini becerebileceğini sanmıyorum.
Niye ekime uygun değil açıklar mısın ya ben anlamıyorum adamın kafa tüm sıfır yapmış asmed ama beni kabul etmiyor nesi zor benim ekimimin

Facebook Twitter Instagram