Gönderen Konu: Saç ekimi konusunda yardım?  (Okunma sayısı 2107 defa)

helphelp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi konusunda yardım?
« : 05 Kasım 2016, 13:24:59 »
          Merhaba, forumu yeni takip etmeye başladım, yaşıtlarımın ve abilerimin saç ekimi konusunda fikirlerini almak istiyorum.

Kafamdaki seyrelme 14 yaşında başladı ve 20 yaşında tamamen kel kaldım, kafamda seboroik dermatit var, ailecek keliz, baba,dede,dayılar... şuan 24 yaşındayım, lisans eğitimimi bitirdim, askere gittim geldim ve artık dökülecek saç kalmadığını düşünerek saç ektirmek istiyorum... ve saçımın çocukluktaki gibi olmasını da beklemiyorum, yangına biraz su serpsin...  önerebileceğiniz klinikler, kaç greft gider, iki seans mı olur? tepe sonraya mı kalır,  ben doktorlara bugünden itibaren mail atmaya başladım, sizinde fikirlerinizi merak ediyorum, sevgi,saygı,selam.

alpacino2008

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi konusunda yardım?
« Yanıtla #1 : 05 Kasım 2016, 17:20:42 »

Bütceniz ne kadar ?

helphelp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Kasım 2016, 17:42:11 »
5 bin tl'ye kadar, biliyorum çok yüksek bir mebla değil ama şuanki durumda bundan fazlasını çıkaramam

Haytata

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Kasım 2016, 00:40:25 »
Dostum ilk etapta 3000 greft ekilebilir. Ön kısımda kalan saçlarından başlanarak orta kısma kadar yeter greftler. Şakaklar açık kalabilir mantık olarakta greftleri idareli kullanmak gerek, Donör pek iyi değil ama düzenli olarak ekimden önce ve sonra günde 1mg finasteride kullanırsan 2. Bir ekim şansın olabilir. 2. ekimde sakaldanda takviye alıp orta bölgeden tepeye doğru bir işlem yaptırabilirsin. Çok sık bir görüntü istemek hayal olur ki zaten Beklentini düşük tutuyorsun bu iyidir. Antalyada bülent kanavetçi adında biri var kendisi doktor ama ekimi yardımcıları yapıyor. Serkan bey ve esma hanım yol konaklama ekim dahil 6000 tl sitede sonuçları var. bu fiyat aralığında gayet iyiler bence bir iletişime geç istersen. Diğer ekimi yaptırman gerektiğinde zaten işini eline almış olursun ve fiyat olarakta bir çok seçeneğin olur. Yanlış anlama fiyat aralığına yakın olduğu için önerdim dostum reklam gibi bir şey düşünme umarım mutlu olursun. seboreni çözmeden ekim yaptırmanı önermem.

Facebook Twitter Instagram