Gönderen Konu: Propecia minoxilin çıkardığı saçları korurmu?  (Okunma sayısı 2299 defa)

Baskerville

• Yeni üye
  • *
Ynt: Propecia minoxilin çıkardığı saçları korurmu?
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2019, 01:10:38 »
Kesinlikle korumaz belki finastan dolayı daha az kayıp yaşayabilirsin ama yine de kesinlikle kayıp yaşarsın. Minoxil saçı kendine bağımlı hale getirir, minoxil le birlikte daha fazla kan akışı, oksijen ve besinler saçlar beslenir bırakırsan saçlar düşer. Minoxili ya sonuna kadar kullanacaksın uçya da hiç bulaşmayacaksın. Hatta düzenli kullanımda bile bir süre sonra etki etmiyor o da ayrı bir konu.

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2019, 00:46:25 »
Benim anlamadığım şuana kadar çok prof doktorlar düzenli kullansan bile etki etmez gibi şeyler soylemiyo aksine nekadar kullanirsan korusun diyorlar.Bizdeki olay bir kaç kişi kullanıp sırf bunu söylediklerinde herkesin beyninde artık bu böyle oluyomus gibi anlaşılıyor çok tuhaf olan şey ise bir kaç kişi daha 1-2 hafta kullanıp çok dokuyor kullanmayın böyle birseyi dediklerinde çoğu kişi yorumları okuyup artık kullanmasa dahi millete kullaniyomus gibi kullanma böyle ürünleri diyorlar : ) herkesin bünyesi farkli tabi kaç yıl kullanıp mutlu olanda var sonuçta ama hangi doktora hangi cildiyeye sormussam bunu kullandığın sürece etkisi gitmez tabiki diyorlar tuhaf gerçekten.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2019, 17:37:03 »
Korumaz çünkü ani şok olur
Global Moderator

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 27 Aralık 2019, 19:51:57 »
Ben minoxa hiç bulaşmasaydım diyorum bazen. Çünkü gerçekten sonrası daha katastrofik oluyo
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Aralık 2019, 11:15:45 »
Ben minoxa hiç bulaşmasaydım diyorum bazen. Çünkü gerçekten sonrası daha katastrofik oluyo

Sen ne zaman bıraktın?
Global Moderator

thekooks

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 29 Aralık 2019, 22:47:58 »
Hayatın boyunca kullanamazsın. Bünyede kısa süreli bile bazı insanlarda sorun yaratırken uzun süreli etkilerini tahmin etmek zor.

Facebook Twitter Instagram