Gönderen Konu: Değerli üstatlar durum bu ve tavsiyeye ihtiyacım var  (Okunma sayısı 2213 defa)

ostwint

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar bu forumu kuran ve yöneten ekibe ayrıca tüm üyelere teşekkürlerimi sunarak hikayeme başlıyorum.

34 yaşındayım.
23 yaşından beri vertex bölgesiye başlayan genetik dökülmemde son durum resimlerde olduğu gibi. son 2 senedir ön taraflardan da dökülmeler başladı.
Nerdeyse 4 sene olucak finasterid kullanıyorum. Faydası olduğunu düşünüyorum bence dökülmeyi yavaşlatıyor, eldekini olabildiğince tutmaya çalışıyorum.
Saçlarımı hiç kısa kestirmedim hep ortalamanın üstünde bi uzunluğu var ve topik ile kapatıyorum.

Değerli hocalarım sizden tavsiye istediğim konu şu..
4000 tl nakitim var. bunun üzerine biraz çıkabilirim gaza gelirsem.  Edirne de oturuyorum. Tekirdağ dan Mustafa Kurt yada Ankara dan bir saç ekim merkezine ekim yaptıracağım. Bu konuda sizin tavsiyenize çok ihtiyacım var. İstanbul istemiyorum.  Ayrıca benim için önemli kısım vertex bölgesi. Biliyorum bu alan zormuş ama sizler inceleyip düşüncelerinizi söylerseniz ona göre umut bağlıcam. Gerekirse ön tarafa hiç müdehale ettirmeyebilirim zaten bütçe kısıtlı.   Fue ya da DHI benim için farkeder mi. Tepe bölgesini kapatabilirsem önlerden hiç açık vermem çünkü saç şeklimi ona göre yapıyorum.
Son olarak donör alanda saç uzun olduğu için sağlıklı yorum yapamayabilirsiniz farkındayım

Hassectear

• Full Member
Ynt: Değerli üstatlar durum bu ve tavsiyeye ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2019, 00:32:59 »
Hocam donor bölgeniz iyi duruyor ilginç kısım şu 4 yıl finasterid kullandım demişsiniz finasterid en cok vertex bölgesinde etkili sizde pek bi etki göstermemiş sanki ilaç

ostwint

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 21 Aralık 2019, 00:44:04 »
Hocam donor bölgeniz iyi duruyor ilginç kısım şu 4 yıl finasterid kullandım demişsiniz finasterid en cok vertex bölgesinde etkili sizde pek bi etki göstermemiş sanki ilaç

Üstadım finasterid olmasa çok daha fazla açılabilirdi aslında yaklaşık olarak 2 yıldır tepe bölgesi daha çok döküldü. sizce ne kadar grefte ihtiyacım var?

Hassectear

• Full Member
« Yanıtla #3 : 21 Aralık 2019, 00:48:56 »
Ön çizgi ve tepe planlaması yapılabilir bütçeniz kısıtlı şahin çeliği bi araştırın derim

ostwint

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 21 Aralık 2019, 00:55:42 »
Ön çizgi ve tepe planlaması yapılabilir bütçeniz kısıtlı şahin çeliği bi araştırın derim

Teşekkür ederim hocam hemen bakıyorum forumdaki içeriklere Şahin Çelikle ilgili

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #5 : 21 Aralık 2019, 01:03:54 »
Hocam ankarada bildigim güzel bir merkez  bende ekimimi orda yaptırdım fiyatı 5 buçuk düşünürsen yardımcı olabilirim

ostwint

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 21 Aralık 2019, 01:18:28 »
Hocam ankarada bildigim güzel bir merkez  bende ekimimi orda yaptırdım fiyatı 5 buçuk düşünürsen yardımcı olabilirim

sabit fiyat mıdır greft hesabı yapmıyorlar mı. Kendi sitelerinden resimlerimi yolladım az önce

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #7 : 21 Aralık 2019, 01:33:32 »
Sabit fiyat maximum greft calisiyorlar yani donörüne göre kaç greft cikarabilirlerse hangi  sitelerine yolladın merkezin ismini söylemedim ☺

ostwint

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 21 Aralık 2019, 01:35:03 »
Sabit fiyat maximum greft calisiyorlar yani donörüne göre kaç greft cikarabilirlerse hangi  sitelerine yolladın merkezin ismini söylemedim ☺

Ben Şahin Çelik den bahsediyorsunuz sandım o yüzden kendi web sitesine yolladım Ankara için

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #9 : 21 Aralık 2019, 01:45:11 »
Ankara acıbadem emphairi de düşünebilirsiniz instgram adresi emphairhairtransplant eger düşünürseniz benle irtibata geçin danışmanıma yardımcı olmasını söylerim

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : 21 Aralık 2019, 04:02:17 »
Öncelikle foruma hoşgeldiniz,

Finasterid ile saçları güzel korumuşsunuz göründüğü kadarıyla ancak yine de saçlarınız cansız duruyor. Bu da toppic tarzı kullandığınız kimyasallardan dolayı olabilir. Saç ekim için ayırdınız bütçe çok az aslında forumu biraz araştırıp saç ekimi sonuçlarından kendiniz fikir edinseniz çok daha sağlıklı karar verirsiniz diye düşünüyorum. Yorumlardan okuduğum kadarıyla Şahin Çelik sizin için bir opsiyon gerçekten forumda son 1 yıl içerisinde oldukça başarılı ekimleri var. Bence ekim yaptıracaksanız ön hatta da ekim yaptırın derim çünkü finasterid ne kadar dökülmeyi ertelese de %100 dökülmeyi durdurmaz. Zamanla ön hatta vereceğiniz kayıplar sizi 2. bir ekim arayışına sokabilir. Yineliyorum forum da sınırsız bilgi akışı var bence fiyat odaklı olmak yerine hangi ekim merkezi sizin istediğiniz sonucu verebilir bunun üzerinde yoğunlaşmanız daha iyi olacaktır.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 21 Aralık 2019, 08:03:25 »
Merhabalar bende sahin beye ektirdim  sonuctan memnunum bu sizin ekiminiz iyi olacak anlamina gelsede kisiden kisiye degisiyor onun icin tavsiye ve yonlendirmelerden ziyade acik alan bolge gibi  ekimci sonuclarina bakin bu site size rehber olacaktir. Onun harici instg hesabina baskasinin soylemlerine cok.kulak asma.. hoscakal

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #12 : 21 Aralık 2019, 09:24:30 »
Yazıcıoglu banamı laf söyledin instgram hesabina filan kulak asma demişsin benim kendi ekim merkezim yok heralde tavsiye istedi ona göre yazdim baksin hesaba arasin araştirsin karari kendisi versin içiniz fesat olmasin bu forumda dusmanim bile olsa guzel yere ektirip guzel sonuç almasini isterim hafife alincak bi durum degil bu saç ekimi

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 21 Aralık 2019, 11:24:18 »
Yazıcıoglu banamı laf söyledin instgram hesabina filan kulak asma demişsin benim kendi ekim merkezim yok heralde tavsiye istedi ona göre yazdim baksin hesaba arasin araştirsin karari kendisi versin içiniz fesat olmasin bu forumda dusmanim bile olsa guzel yere ektirip guzel sonuç almasini isterim hafife alincak bi durum degil bu saç ekimi

Bir nevi sana soyledim kardesim herkes kendi kararini kendi verebilir insanlari suraya buraya diye yonlendirme ne demek danışmanımla gorusturum bunu ilk defa yapmiyorsun her onune geleni danismanina yonlendiriyorsun. Ekim merkezin olmayabilir zaten ekim yaptirmistin danışmanıma yonlendireyim dediginde cok önceleri  bakmistim ordan biliyorum lutfen insanlari yonlendirme birak forumu arastirip kendileri  karar versin. 

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #14 : 21 Aralık 2019, 17:12:26 »
Sen arkadaşın açtıgı konuya bakmadan yazdın galiba arkadaş tavsiye istemiş bütcem şu kadar istanbula gitmem tavsiyelerinize ihtiyacım var demiş şahin hocayi soyleyen var yeri geliyo herkes başka hocalari soyluyor onlara bişe demiyon banami diyecegin tuttu aynen danismanima soyluyum diyorum merkezin isminide veriyorum şahin hocayi soyleyen arkadaş gibi bende ekim merkezinin ismini söyledim ekimden sonra çogu yer ilgilenmiyor 1 senelik bi danisman veriyorlar konuyu ona soyleyip maddi acidan yardimci olabilirlermi onu konuşalm istedim arkadaş zaten bir yer soylememizi istemiş butcesine gore acdigi konuyu yazdigi şeyleri iyi oku sonra yazarsın

Facebook Twitter Instagram