Gönderen Konu: Ekim sonrasi MASAJ  (Okunma sayısı 1097 defa)

Supermen

• Full Member
Ekim sonrasi MASAJ
« : 19 Ocak 2020, 18:36:06 »
Ekimin 2.ayindayim arkadaslar..ekim yeri ile ne zaman görüssem saclara masaj yap diyor baska birseY demiyor..merak ettigim ekimden sonra saclara masaj yapmak sartmidir?
Derim oldukca yagli ve egzama da var masaj yapinca yaglanma ve sivilcenin arttigini farkettim..
Sac cikislarinda bir etkisi var midir? Kan akisini hizlandiracagi icin faydasi olur illaki ama yapmazsak yanlis mi yapmis oluruz?

Supermen

• Full Member
Ynt: Ekim sonrasi MASAJ
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2020, 05:52:44 »
Yok mu fikri olan kimse..

Pelayo Morilla

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2020, 11:20:29 »
Bende 46. Gundeyim. Merkezim masajla ilgili hic bisi demedi  ama yapmali miyim mersk ediyorum dogrusu. Yapilmaliysa ekimden ne kadar sonra baslanmali masaja

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Ocak 2020, 11:37:40 »
Masaj yapsanda olur yapmasanda pek bir anlamı yok bana göre eger kafanda yağlanma çoksa konozol şampuan kullan dicem ama egzamada var diyorsun onu azdıra bilir. Egzama için şampuan araştır forumda.
Global Moderator

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 22 Ocak 2020, 11:40:47 »
Masaj yapsanda olur yapmasanda pek bir anlamı yok bana göre eger kafanda yağlanma çoksa konozol şampuan kullan dicem ama egzamada var diyorsun onu azdıra bilir. Egzama için şampuan araştır forumda.
Başkan konazol zaten egzema için çıkarılmış şampuan. Doktor bu şampuanı ve bi damla vermişti bana egzema için.

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #5 : 22 Ocak 2020, 18:31:08 »
Haftada 1 kez ketoral ile yikiyorum eger egzama etkisi hissedersem, onun disinda the mossi ile basladim revita sampuan ile devam ediyorum..kafa derim kizarik 65.gün, zaten cok hassas ve ekimden öncede kizariklik oluyordu bazi ortamlarda. Ekim yeri kizarikligin gecmesi icin masaj sart dedi onu bilmek istedim.. ben kafada o kadar islem yapildi hassasiyete bagli olarak kizariklik oldugunu düsünüyorum.. bekleyip görecegiz

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 22 Ocak 2020, 18:52:41 »
Ovalamasan bile piano calar gibi yap.

Facebook Twitter Instagram