Gönderen Konu: Androvium Köpük (Minoxidil) kullanmaya başladım  (Okunma sayısı 29480 defa)

Execuvite

• Hero Member
Ynt: Androvium Köpük (Minoxidil) kullanmaya başladım
« Yanıtla #15 : 15 Şubat 2020, 12:56:57 »
Saçlarımı kestirmeden önce atayım dedim sakaklarda ben var benim buna Ekim olur mu acaba ilerde aslında şakak ta ben olmasa şuan kullanmaz ekimi beklerdim. Ama şimdilik Ekim munkun değil.

Saçlarım yoğun ama minyaturlesme var döküyor bir senedir :)

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 16 Şubat 2020, 22:21:01 »
Saçlarımın durumu kötü mü acaba yoksa halen daha yoğun mu ?

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 16 Şubat 2020, 23:13:13 »
Saçlarımın durumu kötü mü acaba yoksa halen daha yoğun mu ?

Saçlarınız çok iyi durumda bence ürünle aranız nasıl gidiyor ?

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 16 Şubat 2020, 23:51:47 »
Saçlarınız çok iyi durumda bence ürünle aranız nasıl gidiyor ?

Şimdilik bir sıkıntı yok hocam 15 dakikada kuruyor sanki hiç dökmuyorum gibi geliyor bana çünkü dökülen yerde kaşıntı kepeklenme yok.

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 16 Şubat 2020, 23:57:27 »
Şimdilik bir sıkıntı yok hocam 15 dakikada kuruyor sanki hiç dökmuyorum gibi geliyor bana çünkü dökülen yerde kaşıntı kepeklenme yok.
Çok iyiymiş umarım hep böyle devam eder ayrıca urunu yalnız eczaneden alınması çok iyi bence .

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 17 Şubat 2020, 00:07:20 »
Çok iyiymiş umarım hep böyle devam eder ayrıca urunu yalnız eczaneden alınması çok iyi bence .

Umarım devam eder hocam bakalım . Evet eczaneden alınması güzel sahte mi değil mi suphesine dusmuyoruz :)

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #21 : 17 Şubat 2020, 15:51:36 »
Assos ilacın panplus adlı losyonunu 6ay kadar kullanım. Gayet güvenilir bir firma. Her ürünleri için temsilcileri var aradığın zaman çok iyi konuşuyorlar ama her ürünüde kendine bağımlı hale getiriyor bilgin olsun. Bıraktığım zaman yaşadığım dökülme çok fenaydı. Evladını kartal kapmış fatma girik gibi olmuştum. Bilgin olsun

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 17 Şubat 2020, 16:11:44 »
Assos ilacın panplus adlı losyonunu 6ay kadar kullanım. Gayet güvenilir bir firma. Her ürünleri için temsilcileri var aradığın zaman çok iyi konuşuyorlar ama her ürünüde kendine bağımlı hale getiriyor bilgin olsun. Bıraktığım zaman yaşadığım dökülme çok fenaydı. Evladını kartal kapmış fatma girik gibi olmuştum. Bilgin olsun

Hocam minoxidilin genel etkisi bu eldeki pirinçten de ediyor seni :))

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #23 : 17 Şubat 2020, 16:33:57 »

;D ;D ;D ;D ;D
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 19 Şubat 2020, 12:32:04 »
Saçlarımı kestirdim son durumu bu androvium kullanmaya devam  8)

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 20 Şubat 2020, 21:36:52 »
Saçlarımı kestirdim son durumu bu androvium kullanmaya devam  8)

Saclarinizin maşallahı var Hocam : ) Ayrıca   hangi ilaç bağımlı yapmiyorki ne kullansak iyi geldiği zaman bırakmak istemiyoruz ama en kötü bıraksanız bile okadar kötü bir etki etmez size saçlarınız sağlam gözüküyor çünkü ama bence azaltarak uzun yıllar kullanabilirsiniz tabi kopuk olduğu için de merak ediyorum nasıl ilerliyor sizce

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 21 Şubat 2020, 00:15:10 »
Saclarinizin maşallahı var Hocam : ) Ayrıca   hangi ilaç bağımlı yapmiyorki ne kullansak iyi geldiği zaman bırakmak istemiyoruz ama en kötü bıraksanız bile okadar kötü bir etki etmez size saçlarınız sağlam gözüküyor çünkü ama bence azaltarak uzun yıllar kullanabilirsiniz tabi kopuk olduğu için de merak ediyorum nasıl ilerliyor sizce

Hocam teşekkür ederim mesajınız için, vallaha şuan minoxil Forte kullandığım zamana göre zor bir süreçten geçiyorum mesela minoxil sprey kullandığımda etki ettiğini hissediyordum bariz yani kalp atışım bariz şekilde hızlanırdı 2-3 dakika boyunca  ve içinde Propilen glikol olduğu için deri çabuk çekiyordu içine.

Androvium köpük oldukça basit ve değişik bir yapisi var . Mesela köpüğü eline sıkıp (ellerinin soğuk olması gerekiyor aksi takdirde köpük akıyor ) kafama sürüp yedirdiğim zaman 20-30 dakika boyunca kafamın nemli olduğunu hissediyorum (sürülen bölge ) ve kalp çarpıntısı yapmıyor hiç . İşte bu gibi şüpheler beni acaba etki etmiyor mu veya sprey daha mı etkili ikilemine itiyor. Fakat spreye müthiş alerjim var o yüzden sprey kullanmak imkansız aslında şuan bu saçlara minoxidil kullanarak Rus ruleti oynuyorum benim amacım şakak kısmını düzeltmek :)

Androvium köpük minoxile göre en büyük etkisi kepeklenme deri soyulması kaşıntı vs şeyler yapmıyor sadece köpüğü sürüp yedirdiğin yer böyle sanki spor yapmissin saclarin terlemiş gibi duruyor oda zaten dikkat çekmiyor :)

Şimdilik iyi gidiyor diyelim etki kısmını merak ediyorum ama saçlarımda dokuntunun hafifledigini eskisi gibi kaşıntı yağlanma olmadığı gözlemi yapıyorum %30 azalma var saydiklarimda :)

Sormak istediğiniz bir şey olursa seve seve cevaplarım :)

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 21 Şubat 2020, 11:03:00 »
Hocam teşekkür ederim mesajınız için, vallaha şuan minoxil Forte kullandığım zamana göre zor bir süreçten geçiyorum mesela minoxil sprey kullandığımda etki ettiğini hissediyordum bariz yani kalp atışım bariz şekilde hızlanırdı 2-3 dakika boyunca  ve içinde Propilen glikol olduğu için deri çabuk çekiyordu içine.

Androvium köpük oldukça basit ve değişik bir yapisi var . Mesela köpüğü eline sıkıp (ellerinin soğuk olması gerekiyor aksi takdirde köpük akıyor ) kafama sürüp yedirdiğim zaman 20-30 dakika boyunca kafamın nemli olduğunu hissediyorum (sürülen bölge ) ve kalp çarpıntısı yapmıyor hiç . İşte bu gibi şüpheler beni acaba etki etmiyor mu veya sprey daha mı etkili ikilemine itiyor. Fakat spreye müthiş alerjim var o yüzden sprey kullanmak imkansız aslında şuan bu saçlara minoxidil kullanarak Rus ruleti oynuyorum benim amacım şakak kısmını düzeltmek :)

Androvium köpük minoxile göre en büyük etkisi kepeklenme deri soyulması kaşıntı vs şeyler yapmıyor sadece köpüğü sürüp yedirdiğin yer böyle sanki spor yapmissin saclarin terlemiş gibi duruyor oda zaten dikkat çekmiyor :)

Şimdilik iyi gidiyor diyelim etki kısmını merak ediyorum ama saçlarımda dokuntunun hafifledigini eskisi gibi kaşıntı yağlanma olmadığı gözlemi yapıyorum %30 azalma var saydiklarimda :)

Sormak istediğiniz bir şey olursa seve seve cevaplarım :)

Hocam  saç kaliten çok iyi ve ayrıca nasıl ilerliyor demişim de daha 1 hafta olmuş çok erken sordum sanırım  sizde şüphe ediyorsunuz etki etmiyor mu diye : ) sprey 1 haftada etkisini mi gösterdi sanki en azından spreydeki olumsuz durumlar şuan yok bazılarına sprey iyi geliyor bazılarına kopuk belkide ama şuan çok erken zaten : )

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 21 Şubat 2020, 11:50:32 »
Hocam  saç kaliten çok iyi ve ayrıca nasıl ilerliyor demişim de daha 1 hafta olmuş çok erken sordum sanırım  sizde şüphe ediyorsunuz etki etmiyor mu diye : ) sprey 1 haftada etkisini mi gösterdi sanki en azından spreydeki olumsuz durumlar şuan yok bazılarına sprey iyi geliyor bazılarına kopuk belkide ama şuan çok erken zaten : )

Aynen hocam sprey 32 günde dokuntuyu durdurmuştu 2 ay içinde maksimum etkiyi almıştım çok çabuk bakalım bunda nasıl olucak paylaşırım gelişmeleri :)

Bu saça finasterid kullansam tam toplardi ama onunda yan etkilerini gördüm maalesef :)

Bakalım zaman ne getiricek :)

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #29 : 21 Şubat 2020, 14:01:39 »
Usta bu spreyi açık artırmayla satabilirsin hiç bi yerde kalmamış anadolu yakasında gezmediğim eczane kalmamıştır belki 😀😀 en son assos ilacı aradım. Depolarda yok dedi üretilcekmiş. Bende eski spreyime geri döndüm ( panplus gold). Xpecia + panplus birşeyler yapabilir gibime geldi.

Facebook Twitter Instagram