Gönderen Konu: Bu ortamda saç ekimi  (Okunma sayısı 737 defa)

Sırmasac60

• Full Member
Bu ortamda saç ekimi
« : 17 Mart 2020, 09:03:42 »
Uzun zamandır saç ekimi düşünüyordum en sonunda karar verdim ve yarın 18 martta ahd clinic hakan hocaya saç ekimi yaptırmaya karar verdim zaten cok stressli bir süreçteyim üzerine birde bu corona virüsü cıkması beni iyice korkutmaya basladı. Ankara dan gidecegim ucakla sizce böyle bir dönemde saç ekimi yaptırmak ne kadar dogru iptal edip ileri bir tarihe atmalı mıyım sizce?

Konku

• Jr. Member
  • **
Ynt: Bu ortamda saç ekimi
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2020, 09:36:47 »
İsraelden geldim ve karantinadaydım. Emin ol o ortamı yaşamak istemezsin. Mutlaka eldiven kullan ve steril ol. Şu an ekim imkansız , hatta çılgınlık olur.

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 17 Mart 2020, 12:17:46 »
Uzun zamandır saç ekimi düşünüyordum en sonunda karar verdim ve yarın 18 martta ahd clinic hakan hocaya saç ekimi yaptırmaya karar verdim zaten cok stressli bir süreçteyim üzerine birde bu corona virüsü cıkması beni iyice korkutmaya basladı. Ankara dan gidecegim ucakla sizce böyle bir dönemde saç ekimi yaptırmak ne kadar dogru iptal edip ileri bir tarihe atmalı mıyım sizce?

Bence en ıyı ekım zamanı merkezler rahat ülke rahat durumda önlemini al maske eldiven ektir gel

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 18 Mart 2020, 16:51:19 »
Böyle durumlarda ekim yapmamak, tehlikeye girmemek gerekir

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Mart 2020, 18:14:58 »
bence yaptır gel ileride merkezler kapanabilir.. uçakla git gel otelde dinlen sıkıntı olmaz.. hijyene dikkat edersin uçakta maske eldiven takarsın.

kurshoo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 20 Mart 2020, 14:58:03 »

Bende yarın 21 martta ektireceğim klinik ile aynı şehirdeyim evime yakın arabaya atlayıp ektirip geleceğim. kanla bulaşan bir virüs değil zaten steril ortamda bir şey olmaz dikkat etmek yeterli.

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 20 Mart 2020, 16:31:13 »
dikkat edildikten sonra bu ortamda ekim yapılmasının sanıldığı kadar tehlikeli olduğunu düşünmüyorum .ekim esnasında 2 en çok 3 kişiyle muhatap olursunuz .hem siz hemde çalışanlar maske taktıktan sonra almış olduğunuz risk bir markete gidip alış veriş yapmaktan çok çok daha az olur .
ekim merkezleri çalışanlarını düşündükleri için işlerine ara veriyorlar yoksa hastalarına bulaştırabilme ihtimalinden dolayı değil.

Facebook Twitter Instagram