Gönderen Konu: Kerozan Hakkında Soru  (Okunma sayısı 959 defa)

rockbu6

• Yeni üye
  • *
Kerozan Hakkında Soru
« : 08 Nisan 2020, 19:49:12 »
Arkadaşlar saç ekimi sonrası iyi beslenemediğim düşüncesiyle supradyn kullanıyordum onda biotin yok diye 2500lük bir de biotin almaya başladım. Kerozan tablete baktığımda ise supradyn'e biotin eklediğim zaman elde edeceğim şeyler var gibi geldi içerik olarak. Dökülmeyi durdurucu olarak değil ama saçı beslemek ve vitamin desteği olarak 6-9 ay kullanan oldu mu? Tecrübesini merak ediyorum. Ona göre sadece biotin alacağıma Kerozan alacağım.

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kerozan Hakkında Soru
« Yanıtla #1 : 08 Nisan 2020, 20:00:16 »
supradyn içinde biotin var hocam.. 50mcg kadar var.     kerozan vitamin olarak supradynden daha kalitesizdir ve supradyn in içeriği daha zengin genelde vücut için gerekli şeyler var..    kerozan supradyne göre bağcılar malı gibi kalıyor ama saç için içerik olarak hazırlanmış ve saw palmetto var içinde dht engelleyici olarak.. 

rockbu6

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Nisan 2020, 20:18:36 »
Açıkçası dht engelleyicilik çok mühim değil. Zaten ekim yaptırdım ve agresif bir dökülmem yok. Benim derdim saç ekimi basit bir olay değil+ genç, bekar olduğum için çok iyi beslenemiyorum. Bu süreçte saçı besleyecek vitamin desteği. Ekim yaptırdığım yer biotin al 2500 yeter vitamini beslenmene bağlı sen bilirsin dedi. Ben de ne yapsam bilemedim. Kerozan'ın içinde biotin de var tek bir şey ile bütün takviyeyi sağlar mı acaba? Yoksa Supradyn'den bir eksiği olur mu saça?

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Nisan 2020, 20:27:12 »
beslenmen iyiyse dengeli besleniyorsan vitamin konusunda sıkıntın yoktur.  biotin alırsın günlük faydası olur..   ben mesela yeterli sebze ve meyve yiyemiyorum   onun için vitamin alıyorum günlük ve faydasını görüyorum ben wellman + proscar 1/5  akşamda solgar biotin 1000mcg   alıyorum hergün..     beslenme zayıfsa vitamin desteği alsan olur artık sana kalmış supradyn veya kerozan ,  kerozan saç odaklı ama içindekiler vücut içinde faydası olur..    supradyn kapsamı daha geniş ama saça çok odaklanmamış genelde vücut direnci metobolizma için ...

supradyn bayer firmasının dünyaca ünlü firma ,  kerozan ise bağcılar malı diye tabir edilen basit bir firma

rockbu6

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 08 Nisan 2020, 20:38:50 »
anladım hocam. o zaman mantıklı olan her gün biotin kullanımı+iyi beslenilmeyen günlerde vitamin desteği. düzenli almayacaksam kerozan'a gerek yok supradyn alayım daha güvenilir herhalde.

Facebook Twitter Instagram