Gönderen Konu: Elseve arginine direnç X3 pembe sprey vs siyah sprey  (Okunma sayısı 1492 defa)

gow

• Full Member
Arkadaşlar merhabalar forumda yeni sayılırım konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. Şöyle ki miracle losyon için gerekli olan ilaçları aldim fakat elseve in arginine direnç spreyinin pembe olan şişesi vardı internette bende onu almak zorunda kaldim ama örneklerde hep siyah olan elseve ile yapılıyor  karışım bu iki ürün birebir aynı mı pembe olanı kullansam problem olur mu yoksa siyah olan şişeyi mi almalıyım o da şu an internet üzerinde satılmıyor hiç bir yerde yok bilenler yardımcı olabilir ise çok sevinirim.

Armaan

• Hero Member
Ynt: Elseve arginine direnç X3 pembe sprey vs siyah sprey
« Yanıtla #1 : 27 Nisan 2020, 20:14:53 »
Elseve pembe olmaz içinde alkol yok çöznümez.yağlı bi losyon o değişik bişey. Siyah olan üretilmiyo. Garnier tonik ile yapanlar vardı rossman cafeine tonik ile yapanlar vardı.ya da ilaçları 10 15 ml etil alkolde beklet 4-5 saat flan sonra pembe losyon ile istediğün ölçüye tamamla. Distile su ile çözüpte olabilir. Ben o şekilde kullanmıştım bi ara

gow

• Full Member
« Yanıtla #2 : 27 Nisan 2020, 22:24:17 »
Rossman cafeine toniği bulamadım bu söylediğiniz Garnier tonigide yine ayni şekilde 100 ml olarak ayırıp ilaçları içine koyup kullanabiliyor muyuz. Sizin öneriniz nedir hangisi kullanmalıyım  fark eder mi ? Bir de destile su demişsiniz oda yine 100 ml mi olması gerekiyor ?
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2020, 22:31:23 Gönderen: gow »
  • Ekim Tarihi: 23.12.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Avodart, Xpecia, Solgar biotin 5000, Prozinc Losyon, Sebamed Şampuan

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Nisan 2020, 22:52:28 »
Rossman cafeine toniği bulamadım bu söylediğiniz Garnier tonigide yine ayni şekilde 100 ml olarak ayırıp ilaçları içine koyup kullanabiliyor muyuz. Sizin öneriniz nedir hangisi kullanmalıyım  fark eder mi ? Bir de destile su demişsiniz oda yine 100 ml mi olması gerekiyor ?
Garnier tonic çoğu markette var. Ben yaklaşık 10ml alkolde bekletiyodum 4-5 saat üzerine 90 ml elseve pembe ekleyip süzüp kullanıyodum. Bu şekildedr olur. Genelde garnier tonk ile yapıyolar. Güzel çözüyomuş ama ben kullanadım bilmiyorum

gow

• Full Member
« Yanıtla #4 : 28 Nisan 2020, 14:23:29 »
Çok teşekkür ederim çok sağolun zaman ayırdığınız için.
  • Ekim Tarihi: 23.12.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Avodart, Xpecia, Solgar biotin 5000, Prozinc Losyon, Sebamed Şampuan

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 28 Nisan 2020, 17:29:00 »
çözmek istediğin tabletleri etil alkolde çözüp sonra süzerekte kullanabilirsin tonik benzeri sıvılar şart değil yani.

toledo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 29 Temmuz 2020, 15:45:20 »
Çok teşekkür ederim çok sağolun zaman ayırdığınız için.
kardeşim çözücü için ne kullandın acaba
Mevcut tedavimi kısa süre icerisinde güncelleyecegim

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 29 Temmuz 2020, 16:06:47 »
Losyon yapmak için urban care caffeine biotin tonic(gri şişe 200 ml) deneyebilirsinz güzel çözüyo aldqctone, diane35 ve proscarı faln. elseve siyah ayarında Bi malzeme..

Facebook Twitter Instagram