Gönderen Konu: 6 BİN Greft ile başarılı olunmadı Bu saçlar kurtarılır mı ?  (Okunma sayısı 5465 defa)

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar Merhaba

aşağıdaki iletimde süreci anlatmıştım ama tutmadı :( bu defa kaliteli bir yere yaptırmak istiyorum ama sizce bu saçlar kurtarabilir miyim ?
Donör bölgem iyi durumda cok rahat 5-6 bin çıkar ama yine hüsrana uğrar mıyım diye cok korkuyorum. Parasında değilim gerçekten artık yeterki görüntümde normalde dönsün.. Dökülseydi daha güzel dururdu bu şekil bir garip duruyor

Veya protez saç mı kullansam yardımlarınıza ihtiyacım var. Çok teşekkür ederim

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=137.0

Siddhartha

• Hero Member
Emin misin hocam 5-6 bin cikacagindan. Ilk ekimde de 6 bin harcanmis. Eger emin isen evet 5-6 bin greft ile cozersin sac problemini
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arka taraf resmini ekledim hocam valla moral motivasyon kalmadı. Koray bey de maliyet ne kadar olur sanırım en iyisi o galiba 10-15 bine kurtarabilir miyim

Emin misin hocam 5-6 bin cikacagindan. Ilk ekimde de 6 bin harcanmis. Eger emin isen evet 5-6 bin greft ile cozersin sac problemini

Karamazov

• Hero Member
6 bin greftlik bir ekimle ense yolunmuş tavuga doner ilk once.
Forumdan iyi araştirirsaniz koray erdogan var parasinda değilseniz.
Parasal acidan fiyat performans olarak şahin celik var.
Bence ön orta sıklaştirma yaparak gidin 3500 greftlik bir ekimle epeyce kapanip yuzunuzu guldurecektir.
Ama saçlar cidden cansiz. Yan etki gosterebilir ama arastirip finans kullanin 5 6 ay kadar. Saclariniz guclensin. Yaninda biotinde kullanin.

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok teşekkürler görüşünüz için
yani gözden 10-15 bini çıkardım artık.. Forumu araşırınca koray erdoğan daha pahalıymış sanırım bu fiyata çok zor galiba ama yine de görüşeceğim

Benim saçlar sıkılaştırma gibi mi olacak yoksa yeniden sıfır ekim gibi mi olur ? ilk ekimde zaten o kadar amatör bir ortamdı ki bilgiszliğime geldi o zaman.

6 bin greftlik bir ekimle ense yolunmuş tavuga doner ilk once.
Forumdan iyi araştirirsaniz koray erdogan var parasinda değilseniz.
Parasal acidan fiyat performans olarak şahin celik var.
Bence ön orta sıklaştirma yaparak gidin 3500 greftlik bir ekimle epeyce kapanip yuzunuzu guldurecektir.
Ama saçlar cidden cansiz. Yan etki gosterebilir ama arastirip finans kullanin 5 6 ay kadar. Saclariniz guclensin. Yaninda biotinde kullanin.

Keladayadayı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Senin ekilen saçların mı dökülmüştü üstad yanlış hatırlamıyorsam

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen üstat
Minoxil kullanmıştım ama o dönemde olan saçlarım mı döküldü yoksa ekilenler mi tam emin değilim. Protez saç araştırıyordum belki biraz daha maddiyat çıkarsam kurtarır mıyım dedim kalıcı olur en azından

Senin ekilen saçların mı dökülmüştü üstad yanlış hatırlamıyorsam

Keladayadayı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Eski konuna baktım tekrar proscar da kullanmışsın onu da mı bıraktınız

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet o dönemde ne kullanıyorsam bıraktım, sanırım orada benimde hatam oldu azaltarak bırakmalıydım :(
şimdi ne yapsam acaba hangi doktora gitsem ürkeklik ve endişe var şuan

Eski konuna baktım tekrar proscar da kullanmışsın onu da mı bıraktınız

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Tekrar proscar  başla   saç ekim  sonra devam et    dostum  senin   hata yapma  lüks  yok çünkü    forum içinde araştır  çok iyi dr var  ilk  ekim nerde  yaptın?

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tekrar proscar  başla   saç ekim  sonra devam et    dostum  senin   hata yapma  lüks  yok çünkü    forum içinde araştır  çok iyi dr var  ilk  ekim nerde  yaptın?

Çok profesyonel olmayan bir yerde yaptım hocam, maalesef ilk başlarda iyi di ama sonradan fena döküldü.
umarım kurtarabilirim yoksa bu da boşa gidecek veya protez saç mı denesem acaba ama onunda bakımları vs maliyet aynı olacak uzun vade de

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Hiç gerek  yok  protez doğru planlama  doğru yer  bu iş  çözersin  dhi teknik  dağa uygun  olur sana saç sakal karışımı  bir ekim   ama proscar  hemen  başla 

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tamam üstat valla buraya gelince içim rahatladı biraz 10 bin civarı bütçem var olmadı biraz daha zorlayacağım.

DHI metodu serkan aygın da gördüm diğerlerinde de var mıdır acaba koray bey cok pahalıdır dimi ona hiç gidip görüşmeye gerek yok sanırım ? Evime de cok yakın aslında : )

Ayrı olarak sakallarım inanılmaz gür ve kalındır

Hiç gerek  yok  protez doğru planlama  doğru yer  bu iş  çözersin  dhi teknik  dağa uygun  olur sana saç sakal karışımı  bir ekim   ama proscar  hemen  başla

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ilk ekim başarısız ama bence çokta kötü değil,ikinci bir ekimi mutlaka denemelisin yoksa protez saç falan olacak iş değil ,kullananlar bir süre sonra bıkıyor çok eziyetli.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
çıkan saçların baya ince once onları güçlendır bıraz da donör bölgenı 2500 greftlik bır hakkın daha var ama manuel alım yaptırsan çok daha ıyı olur
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram