Gönderen Konu: Saç dökülmesine karşı en iyi 6 şampuan ,erkek ve kadınlar için  (Okunma sayısı 18080 defa)

HS_ Hair Style

• Yeni üye
  • *
Ne kadar kaba ve vandalca bir cümle bu az ötede oynayın. Sizin profilinizde yazan marka için siz ne yapıyorsunuz sorabilir miyim size?

KaiserSS

• Hero Member
Ne kadar kaba ve vandalca bir cümle bu az ötede oynayın. Sizin profilinizde yazan marka için siz ne yapıyorsunuz sorabilir miyim size?
Sensin vandal, herkes kullandığını yazıyor kimse senin gibi boy boy reklam yapmıyor, terbiyesizleşme.Git internette yap reklamını mecburmuyuz senin ürününü görmeye,forum kuralları var.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Spencer

• Hero Member
Zaten reklam yapıyor :) Ama her an reklamlara maruz kaldığımız bir dünyada bu neden bu kadar itici ve tuhaf geliyor onu anlamadım. Elbette herkes kendi ürününün reklamını yapabilir bunda şaşılacak ne var? Faydası olur veya olmaz, kullanan kullanmak isteyen memnun kalan veya kalmayan olabilir sonuç itibariyle serbest piyasa değil mi?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Spencer

• Hero Member
Şunu da belirtmem gerekiyor. Burada kullanılan ve memnun kalınan ürünlerin reklamını da biz yapmıyor muyuz? Veya doktorların? Ben mesela Bim marketteki bir sampuanı önerdim 2 aydir kullanıyorum 10 lira ve dev gibi bir şişeye sahip. Memnun kaldım ve reklamını yapıyorum hemde bedavadan :)

Siddhartha

• Hero Member
Şunu da belirtmem gerekiyor. Burada kullanılan ve memnun kalınan ürünlerin reklamını da biz yapmıyor muyuz? Veya doktorların? Ben mesela Bim marketteki bir sampuanı önerdim 2 aydir kullanıyorum 10 lira ve dev gibi bir şişeye sahip. Memnun kaldım ve reklamını yapıyorum hemde bedavadan :)
O reklam degil kardesim tavsiye:)
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

KaiserSS

• Hero Member
Kullanıp yorum yapmak farklı, direk reklam yapmak farklı, ekimden sonra veya önce kullanılan ve fayda görülen/görülmeyen yazılır,tartışılır.
Öyle sayfa dolusu imaj yaratıp ürün lanse edilmez.
İnsanlar memnun oldukça paylaşır, kişinin de markası geçtiğinde ancak kullanan yorumlar.
Ozaman ekimcilerde foruma girsin reklam yapsın istermisin? Global fayda varsa süper olur reklamsız ama.
İdrak edebildin inşallah.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

Spencer

• Hero Member
O reklam degil kardesim tavsiye:)

Kanka sonuçta para karşılığı alınan bir şey değil mi? Mal bedeli ödenerek alınmıyor mu? Mesela çoğu kişi kerozan öneriyor, memnun kalanlar bunun reklamını yapmıyor mu? Mesela biri bu arkadaşın ürününü alıp memnun kalıp önerse, diğer örneklerle eşdeğer değil mi? :) Bilmiyorum sonuçta merdiven altı üretilen bir ürün olmadığı için bu kadar tepkinin anormal olduğunu düşünüyorum. Gerçi insanlar o kadar istismar edildi ki, onları da anlıyorum.

KaiserSS

• Hero Member
Kanka sonuçta para karşılığı alınan bir şey değil mi? Mal bedeli ödenerek alınmıyor mu? Mesela çoğu kişi kerozan öneriyor, memnun kalanlar bunun reklamını yapmıyor mu? Mesela biri bu arkadaşın ürününü alıp memnun kalıp önerse, diğer örneklerle eşdeğer değil mi? :) Bilmiyorum sonuçta merdiven altı üretilen bir ürün olmadığı için bu kadar tepkinin anormal olduğunu düşünüyorum. Gerçi insanlar o kadar istismar edildi ki, onları da anlıyorum.
Kullanıp memnun olan önerse endirek reklam,kendini kanıtladığını veya faydasınj gördüğümüz ürün değil, kullanan yorum yapar anlarız,direk göze sokar gibi bir sayfa tanıtım olmuyor.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

Spencer

• Hero Member
Kullanıp yorum yapmak farklı, direk reklam yapmak farklı, ekimden sonra veya önce kullanılan ve fayda görülen/görülmeyen yazılır,tartışılır.
Öyle sayfa dolusu imaj yaratıp ürün lanse edilmez.
İnsanlar memnun oldukça paylaşır, kişinin de markası geçtiğinde ancak kullanan yorumlar.
Ozaman ekimcilerde foruma girsin reklam yapsın istermisin? Global fayda varsa süper olur reklamsız ama.
İdrak edebildin inşallah.

Hedef kitle reklama maruz kalmadan nasıl o üründen haberdar olacak? Sonuç itibariyle reklam deneyim, deneyim olumlu veya olumsuz yargı getirir. Forumlarda -Burası için söylemiyorum, çünkü bildiğim bir şey yok.-  Ekimciler reklam yapmıyor mu sence açık veya gizliden? Başka forumlarda etken madde buldum diyerek onu insanlara satanlar yok mu? Ben bu arkadaşı hiç tanımam etmem amacım onu savunmak veya korumak filanda değil. Sadece reklam yapmanın anormal bir şey olmadığını söylüyorum. Ayrıca keşke herkesin bildiği guvendigi yıllardır forumda olan birine bu ürünleri (Mesela sana) -Şampuan ve tablet-  olarak ücretsiz gönderse, denesen faydalı olup olmadığını sen anlatsan. Bu mesajımı da görüree bunu da bir tavsiye olarak alabilir.

KaiserSS

• Hero Member
Hedef kitle reklama maruz kalmadan nasıl o üründen haberdar olacak? Sonuç itibariyle reklam deneyim, deneyim olumlu veya olumsuz yargı getirir. Forumlarda -Burası için söylemiyorum, çünkü bildiğim bir şey yok.-  Ekimciler reklam yapmıyor mu sence açık veya gizliden? Başka forumlarda etken madde buldum diyerek onu insanlara satanlar yok mu? Ben bu arkadaşı hiç tanımam etmem amacım onu savunmak veya korumak filanda değil. Sadece reklam yapmanın anormal bir şey olmadığını söylüyorum. Ayrıca keşke herkesin bildiği guvendigi yıllardır forumda olan birine bu ürünleri (Mesela sana) -Şampuan ve tablet-  olarak ücretsiz gönderse, denesen faydalı olup olmadığını sen anlatsan. Bu mesajımı da görüree bunu da bir tavsiye olarak alabilir.
PR yapmak hedef kitleye ulaşmak için Forum Yönetimine reklam teklifinde bulunulur, uygun görürlerse reklam yayınlanır, forum kullancılarıda merak ettikleri soruları reklam sahibine iletir cevap alır. Konunun altına iddia eder gibi benim ürünü kullanın vs gibi görseli çakıp anlatmakla olmuyor.
Deneme kısmına gelince, ürün fason olarak nereye yaptırılıyor,içeriği incelenmiş laboratuvar sonuçları nedir, akreditasyon nasıl, bunları bilmeden şahsen denemem. Adam saç serumu yapmış saç çıkartıyor diye orda burda reklam yapmış ( başka bir marka) ama içinde damar genişletici,finas gibi kontrolsüz kullanımı bilinmeden kullanılan ilaçları doldurmuş saç çıkarıyor diyor.
Bu işler ciddi işler, saç vucüdun bir parçası, kafamıza göre antibiyotik almıyorsak bilinçten dolayı.
Dermatolojik test sonuçları vs bilmek lazım şampuan veya destekleyicilerin .
Bu sebeple forumda konu altlarına ürün resmi koyup tam size göre ürün, kullanın kimse diyemez.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

yilmazemirhan

• Jr. Member
  • **
şampuanın cok etki etmediğini düşünüyorum

mr.emre

• Sr. Member
bu revita niye gelmiyor anlamış değilim, fiyatı çok yüksek ama hiç mi kullananı yok arkadaş.
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

Der_Kaiser

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç dökülmesine karşı en iyi 6 şampuan ,erkek ve kadınlar için
« Yanıtla #28 : 20 Ağustos 2020, 22:47:46 »
1,5-2 sene önce almanyadan bu alpecin şampuanları 4-5 euro gibi fiyatlara almıştım. Alırken de hakkında en ufak fikrim yoktu. Forumda adı geçince tr fiyatlarına baktım 90 lira. Almanyada sigaradan ucuz bu şampuan.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Saç dökülmesine karşı en iyi 6 şampuan ,erkek ve kadınlar için
« Yanıtla #29 : 20 Ağustos 2020, 23:51:16 »
2 yıl oldu alpecin  şampuan  kullanıyorum memnunum  + alpecin  sıvısı  kullanıyorum     

Facebook Twitter Instagram