Gönderen Konu: Saç dökülmesine karşı en iyi 6 şampuan ,erkek ve kadınlar için  (Okunma sayısı 18078 defa)

BeRan

• Sr. Member
Alpecin kepek ve dermatit yapar kimyasal bomba burada gördüm detaylı check etmedim ilk 3 ay güzeldi sonrası ise hüşran şimdi iyi bir analiz yaptım şampuan olayında alpecin başlayacak arkadşalar her 2 ayda bir bu şampuanı bırakmazsa kepekten saçları kaybedecekler.

legorn

• Full Member
Alpecin kepek ve dermatit yapar kimyasal bomba burada gördüm detaylı check etmedim ilk 3 ay güzeldi sonrası ise hüşran şimdi iyi bir analiz yaptım şampuan olayında alpecin başlayacak arkadşalar her 2 ayda bir bu şampuanı bırakmazsa kepekten saçları kaybedecekler.

Alpecin tüm hepsinden mi bahsediyorsun
Kimyasal bomba derken nereden vardın hocam bu kanıya

BeRan

• Sr. Member
Alpecin tüm hepsinden mi bahsediyorsun
Kimyasal bomba derken nereden vardın hocam bu kanıya

Kanka içeriğini okumak zor değil arkasında ki hammaddeleri normal bir şampuandan bir tık fazla C1'den bahsediyorum black editionda aynı btw

kellim

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kanka içeriğini okumak zor değil arkasında ki hammaddeleri normal bir şampuandan bir tık fazla C1'den bahsediyorum black editionda aynı btw
Alpecin hangisini öneriyorsunuz dökülme arttı ekim olalı bir yıl oluyor kendi saçlarım dökülüyor
  • Ekim Merkezi ismi medeks
medeks

BeRan

• Sr. Member
Alpecin hangisini öneriyorsunuz dökülme arttı ekim olalı bir yıl oluyor kendi saçlarım dökülüyor

Alpecin ben önermem kepek yapar bunu göze alın, avesin iyiydi.

kellim

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Alpecin ben önermem kepek yapar bunu göze alın, avesin iyiydi.
Şuan market Clear men kullanıyorum bı tane kaliteli lazım
  • Ekim Merkezi ismi medeks
medeks

SonSacBükücü

• Full Member
Divoque Şampuan (Köpük ve Normali) Ekim sonrası kullanıyorum. Nerdeyse hiç göremedim forumda.
  • Ekim Tarihi: 30.08.2023
  • Ekim Merkezi ismi Yeni Med Tıp Merkezi
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Divoque Bakım Seti
Yeni Med Tıp Merkezi - Saç Ekimi

Facebook Twitter Instagram