Gönderen Konu: Yeni üyeyim Karar veremiyorum.Yardım lütfen..  (Okunma sayısı 797 defa)

Mentalist

• Newbie
  • *
Ynt: Yeni üyeyim Karar veremiyorum.Yardım lütfen..
« Yanıtla #30 : 29 Haziran 2020, 22:39:44 »
Asmed den gün aldım randevu için. Ankaradan gideceğim,
Bu pandemi Asmede gitmem için bi fırsat oldu ancak korona korkutuyor.Arabam yok otobüsle gideceğim.Operasyon olursa 3 gün orda kalırım sanırım.
Yorum yaparsanız sevinirim.Ş,mdiden teşekkür ederim.. :)

Randevuyu ne zaman almıştınız? Kampanya dönemi başvuruları doldu diye biliyordum???

Extacy

• Newbie
  • *
« Yanıtla #31 : 29 Haziran 2020, 22:43:46 »
randevumu 1 aya yakın zaman önce almıştım.
tarihim ise 3 temmuz

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 29 Haziran 2020, 22:49:42 »
Randevuyu ne zaman almıştınız? Kampanya dönemi başvuruları doldu diye biliyordum???

Dostum bence siz zaman zaman telefonla arayıp boşluk var mı diye bilgi alın derim ben. İptaller olabilir çünkü.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Mentalist

• Newbie
  • *
« Yanıtla #33 : 29 Haziran 2020, 22:55:58 »
Dostum bence siz zaman zaman telefonla arayıp boşluk var mı diye bilgi alın derim ben. İptaller olabilir çünkü.

👍

Extacy

• Newbie
  • *
« Yanıtla #34 : 29 Haziran 2020, 22:59:55 »
ben kaporada yatırdım...bilmiyorum bi mesaj atayım haklısınız.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 29 Haziran 2020, 23:13:31 »
ben kaporada yatırdım...bilmiyorum bi mesaj atayım haklısınız.

Sizin için demedim kapora yatırınca siz istemedikçe iptal olmaz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Extacy

• Newbie
  • *
« Yanıtla #36 : 29 Haziran 2020, 23:22:34 »
ya bide benim böbreklerimde protein kaçagı var diye bi ilaç vermişlerdi o ilaç tansiyon ilacı.tansiyonla ilgili bugün kadar bi problemim olmadı  bi kaç kez ameliyat oldum sorun yoktu. bu durum sorun olmaz değilmi :-\

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #37 : 30 Haziran 2020, 00:34:40 »
ya bide benim böbreklerimde protein kaçagı var diye bi ilaç vermişlerdi o ilaç tansiyon ilacı.tansiyonla ilgili bugün kadar bi problemim olmadı  bi kaç kez ameliyat oldum sorun yoktu. bu durum sorun olmaz değilmi :-\

Asmed'de konsültasyon formu doldururken hastalıklarınızı soruyorlar. Yazdıysanız ve randevu verdilerse sorun problem olacağını düşünmüyorlardır. Ama kafanıza takılıyorsa Asmed'e danışın derim. Geçenlerde bende kafamda kızarıklık ve sivilcelenme sorunum vardı, onunla alakalı soru sordum geri dönüş yaptılar.
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2020, 02:00:19 Gönderen: onizuka eikichi »

Extacy

• Newbie
  • *
« Yanıtla #38 : 30 Haziran 2020, 01:46:39 »
sagol ulaştım yarın döneceklermiş.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 30 Haziran 2020, 02:01:01 »
sagol ulaştım yarın döneceklermiş.

Rica ederim ama bu saatte de yazmasaydınız keşke :).

Extacy

• Newbie
  • *
« Yanıtla #40 : 30 Haziran 2020, 02:09:55 »
 ;D ;D ;D ;D
döndüler  ;D ;D ;D ;D

Facebook Twitter Instagram