Gönderen Konu: Emel Bayar Tuncel & Alper Tuncel Şikayet  (Okunma sayısı 5974 defa)

bdrn

• Jr. Member
  • **
Emel Bayar Tuncel & Alper Tuncel Şikayet
« : 16 Haziran 2020, 09:57:32 »
Sözü çok uzatmama gerek yok başarısız bi saç ekiminin yaşattığı psikolojik sıkıntıların, stresten dökülen sağlıklı saçlarımın ve keşke hiç yaptırmasaydım dememin sebebi oldular.

Ön bölge ve şakaklarda Koray Hoca ile ilerlesem harika sonuc alabilecekken şimdi bu rezalet ekimi düzelttirebilecek miyim? Yanlış açılı saçları aldırsam yerine veya etrafına nasıl yeni saç ekilebilir? Sorularına cevap arıyorum.

Merdiven altı iş yapan, hastalarıyla minumum ilgilenen, sosyal medyada kendilerini şişirmekten başka birşey bilmeyen şaklaban karı koca.

Hayatımdan 1 yılımı çaldılar. O da düzeltilebilirse ekimim 1 yıl...Gitmeyin sakın.

Buyrun saç ekimi sürecim de burada mevcut: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=11875.60

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Emel Bayar Tuncel & Alper Tuncel Şikayet
« Yanıtla #1 : 16 Haziran 2020, 16:26:24 »
Geçmiş olsun dostum       işin  ehli         hasta  memnuniyeti yüksek  bir yerde  ikinci bir saç ekim   bu   kötü  durumdan  kurtulursun... bu durum hakında   ne diyorlar 

Lion

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 16 Haziran 2020, 16:55:52 »
 Emel Bayar Tuncel Repair Saç Ekim Merkezi

repair merkezi yazmışlar repair kötü ekimleri düzeltmek demek ama kafanın içine etmişler nasıl repair merkezi anlamadım

bdrn

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2020, 18:46:53 »
Geçmiş olsun dostum       işin  ehli         hasta  memnuniyeti yüksek  bir yerde  ikinci bir saç ekim   bu   kötü  durumdan  kurtulursun... bu durum hakında   ne diyorlar

Cok tesekkürler hocam.

Koray Hocanın düzeltebileceğini söylüyolar fakat çok yanlış açılı var onları aldıktan sonra etrafına ekim yapabilirse ben de kurtarılabilir diye düsünüyorum. Ek olarak 5mm ön çizgiyi öne alıp sık bir ekim ile kamufle edilebilir gibi geliyor bana da. Sen de düzeltilebilir oldugunu düsünüyosan duymak bile iyi geliyor.

Şimdilik toppik ile kapatıp özel günlerde öyle idare etmeye calısıcam. Toppik zarar veriyormuş ama zaten 4-5 saat sacımda tutarım sonra yıkarım. Sacların ilk ekim dönemi yeni ekilmiş saç ile gezmek zor geliyordu en azından kötü sonucu gizlerim biraz. Koray Hoca operasyonu yapana kadar.

Ekim merkezi klasik boş yorumlar yapıyor bekleyin biraz daha diyor ama çıkanların açıları kötü beklesem de çok bi değişiklik olacağını sanmıyorum. Ben zaten iletişim kurmak istemedim, söyleyeceğimi söyleyip numaralarını sildim. Rezalet bi ekim merkezi gerek tavır gerek ilgi alaka gerek yaptıkları iş olarak.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #4 : 16 Haziran 2020, 21:33:04 »
gecmis olsun
ekim gercekten cok kötü yön olarak , ama cok sanslisin . nekroz olmamis kayip Minimum yani ne ektilerse cikmis , donör bölgende gayet iyi homojen alimla tamamen dengelenir ve daha iyi görüntü olur , senin düsündügün rakamdan daha fazlasi var donörde rahat ol.

hintel baskanin da yön problemi vardi Koray hoca onlari kurtaip tekrar kullandi.

yani Koray hoca Kabul ederse , bence eder . seni mutlu eder Hemde Minimum donörden kullanarak

bdrn

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 17 Haziran 2020, 12:18:52 »
gecmis olsun
ekim gercekten cok kötü yön olarak , ama cok sanslisin . nekroz olmamis kayip Minimum yani ne ektilerse cikmis , donör bölgende gayet iyi homojen alimla tamamen dengelenir ve daha iyi görüntü olur , senin düsündügün rakamdan daha fazlasi var donörde rahat ol.

hintel baskanin da yön problemi vardi Koray hoca onlari kurtaip tekrar kullandi.

yani Koray hoca Kabul ederse , bence eder . seni mutlu eder Hemde Minimum donörden kullanarak

Insallah kabul eder abicim. Asmed ile görüştüğümde 1 yılı doldurmam gerektiğini söylediler.

Koray Hocanın repair operasyonlarının bulabildiğim hepsini inceledim. Hintell’in, senin ve daha yabancı sayfadaki diğer örnekleri. Şu kalan 177 günü sayıyorum. Zor olacak ama beklemekten başka çarem yok. Para falan hiç umrumda değil 5 euro bile deseler ayırdım paramı yeterki düzelsin.

28 yaşımda olan halimden de kötüye döndüm. Allaha havale ediyorum bu insanları da.

kızılsakallı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 17 Haziran 2020, 13:09:42 »
çok geçmiş olsun hocam önceki konunuzu da okudum bu forumu takip edenler şuna dikkat etmeli burada güzelce araştırıp saç ekimi merkezinizi seçin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 17 Haziran 2020, 14:09:26 »
Insallah kabul eder abicim. Asmed ile görüştüğümde 1 yılı doldurmam gerektiğini söylediler.

Koray Hocanın repair operasyonlarının bulabildiğim hepsini inceledim. Hintell’in, senin ve daha yabancı sayfadaki diğer örnekleri. Şu kalan 177 günü sayıyorum. Zor olacak ama beklemekten başka çarem yok. Para falan hiç umrumda değil 5 euro bile deseler ayırdım paramı yeterki düzelsin.

28 yaşımda olan halimden de kötüye döndüm. Allaha havale ediyorum bu insanları da.

Neden 5 euor desinler:) fiyat standartı neyse o dur yani bu adam her türlü ne söylesem verir mantığı diye bir durum yok sadece ekilen saçları almak temizlemek içinde ek bir ücret vardı benim zamanımda Kısaca öyle düşünme başkası için fiyat neyse senin içinde o olacaktır senin için hayırlısını diliyorum kendini üzme strese sokma her şey çözülür biter gider halledilmeyecek bir durum değil sadece biraz fazla uğraşıcak hoca normal hastalarına göre bende olduğu gibi.
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2020, 14:28:02 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

bdrn

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 17 Haziran 2020, 14:23:45 »
Neden 5 euor desinler:) fiyat standartı neyse o dur yani bu adam her türlü ne söylesem verir mantığı diye bir durum yok sadece ekilen saçları almak temizlemek içinde ek bir ücret vardı benim zamanımda hala var mı bilmiyorum. . Kısaca öyle düşünme başkası için fiyat neyse senin içinde o olacaktır senin için hayırlısını diliyorum kendini üzme strese sokma her şey çözülür biter gider halledilmeyecek bir durum değil sadece biraz fazla uğraşıcak hoca normal hastalarına göre bende olduğu gibi.

Hintell hocam teşekkür ederim iyi dileklerin için, inşallah düzelir. Zaten senin ekim sonucun bana moral oluyor şu an onun dışında her günüm kötü geçiyor.

5 Euro konusuda söyleme sebebim ne lazımsa yapmaya hazırım anlamında söylüyorum. Koray Hoca'nın bu işi sadece para için yapmadığını ve hastalarına, onların beklentilerine ne kadar önem verdiğini okuduğum tüm yazılarda, incelediğim tüm ekimlerde gördüm. Sen mükemmiliyetçiliğinden bahsettiğin gibi bende de o durum var sadece ekstradan, premium bi ücret ödeyerek kendisinin birebir tüm ekim sürecini yönetmesini talep edicem eğer kabul ederse.

İnşallah ikinci ekimi mi hemen 1 yıl dolunca yapabilirler. Tek temennim o...
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2020, 14:28:33 Gönderen: Hintell »

miketyson44

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 31 Temmuz 2020, 21:52:50 »
Benide mahvetti bunlar karı koca ınsanların duygularıyla oynuyorlar
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2020, 17:27:35 Gönderen: Hintell »

bdrn

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 03 Ağustos 2020, 13:20:41 »
Merhabalar,

Hasson & wong’dan duzeltme operasyonu icin aldigim cevap asagidaki gibi:

“ Thank you for your interest in Hasson & Wong.
Dr. Wong has reviewed your case and feels you are a candidate for a corrective hair restoration procedure at our clinic. In his opinion, the angle and direction of the transplanted hair is incorrect. He feels that in order to properly repair and create a natural hairline, some of the present hairline will need to be removed.  This will require two procedures on separate visits to remove and then reconstruct the new hairline. A third visit may also be necessary for refinement. The first visit would be for removal of as many of the previously transplanted grafts as possible that are deemed necessary to redistribute. Visit number two would be to remove any additional remaining previously transplanted grafts that need to be removed along with reconstruction of the new hair and temples. Visit two may require something in the 2,000 to 2,500 graft range. A small third procedure may be also needed for refinement. Grafts would be removed via FUE from the present hairline and would be redistributed and placed behind into the frontal zone. This would provide the best and most natural result. The first two procedures would likely be spaced out 4 to 6 months apart.”

Ozetle en az 2 asamalı bi duzeltme operasyonu gecirmem gerektigi gorusundeler:
1. Operasyon ile onlerdeki yanlış acili olan saclari olabildigince alinarak (temizlenerek) dogru acilar ile ön tarafın arkasındaki alana ekimi
2. Operasyon ile ilk operasyondan kalanların da alınıp dogru acılar ile baska alanlara dagıtımı ve 2000-2500 greft ile yeni bi ön çizgi yapımı
3. Operasyon (opsiyonel) iyileştirme için ilerleyen bi zamanda sac ekimi yapımı

Ek olarak en can sıkıcı nokta ise 1. Ve 2. Operasyonlar arasında 4 ila 6 ay beklemem öneriliyor.

Sizin görüşleriniz nedir sizce ilk iki operasyonu Türkiyede birleştirerek yapmam mükün olur mu?

Sac ekimi sonucum: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=11875.60

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 12 Ağustos 2020, 17:28:28 »
Merhabalar,

Hasson & wong’dan duzeltme operasyonu icin aldigim cevap asagidaki gibi:

“ Thank you for your interest in Hasson & Wong.
Dr. Wong has reviewed your case and feels you are a candidate for a corrective hair restoration procedure at our clinic. In his opinion, the angle and direction of the transplanted hair is incorrect. He feels that in order to properly repair and create a natural hairline, some of the present hairline will need to be removed.  This will require two procedures on separate visits to remove and then reconstruct the new hairline. A third visit may also be necessary for refinement. The first visit would be for removal of as many of the previously transplanted grafts as possible that are deemed necessary to redistribute. Visit number two would be to remove any additional remaining previously transplanted grafts that need to be removed along with reconstruction of the new hair and temples. Visit two may require something in the 2,000 to 2,500 graft range. A small third procedure may be also needed for refinement. Grafts would be removed via FUE from the present hairline and would be redistributed and placed behind into the frontal zone. This would provide the best and most natural result. The first two procedures would likely be spaced out 4 to 6 months apart.”

Ozetle en az 2 asamalı bi duzeltme operasyonu gecirmem gerektigi gorusundeler:
1. Operasyon ile onlerdeki yanlış acili olan saclari olabildigince alinarak (temizlenerek) dogru acilar ile ön tarafın arkasındaki alana ekimi
2. Operasyon ile ilk operasyondan kalanların da alınıp dogru acılar ile baska alanlara dagıtımı ve 2000-2500 greft ile yeni bi ön çizgi yapımı
3. Operasyon (opsiyonel) iyileştirme için ilerleyen bi zamanda sac ekimi yapımı

Ek olarak en can sıkıcı nokta ise 1. Ve 2. Operasyonlar arasında 4 ila 6 ay beklemem öneriliyor.

Sizin görüşleriniz nedir sizce ilk iki operasyonu Türkiyede birleştirerek yapmam mükün olur mu?

Sac ekimi sonucum: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=11875.60

kendısı ile çok muhabett ettik severim :) çok tatlı kaliteli bir adam
Global Moderator

MURAT K.

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 12 Ağustos 2020, 20:40:53 »
Hocam Hakan Doğanay'ın şu konusunu inceleyin, Dr. Wong'un önerdiği gibi bir düzeltme operasyonu yapmış birine ilk etapta öndeki saçları söküp daha geriye ekmiş daha sonra yeni saç çizgisi ekilmiş https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3823.0

bdrn

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 28 Ağustos 2020, 12:50:51 »
Öncelikle bu konu altına yorum paylaşan ve ve özel mesaj ile destek veren, sorularıma cevap veren herkese çok teşekkür ediyorum. Bu süreçte bir çok klinik ile konuştum ve aldığım yönlendirmeler aşağıdaki gibi.

Genel olarak iki yaklaşım ile doktorlar repair (düzeltme) operasyona cevaplarını döndüler.

Hasson & Wong (Dr. Jerry Wong - Toronto): Bir Corrective hairline adayı olarak; 2 operasyon ile önce ekilen saçların mümkün olduğunca temizlenmesi ve bu ekim saçlarının arka bölgelere redistribute edilmesi, 4-6 aylık bir iyileşme sürecini takiben 2500 graft ile yeni bir ön çizgi tasarımı yapılması önerildi.

Eugenix Clinic (Dr. Pradeep Sethi - New Delhi): 1 operasyon yapılarak yanlış açılı olan saçlardan tahmini 500-600 graft’ın alınması (özellikle şakaklar ve sağ sol temporal bölgedeki bushy/çalı gibi görümüne alanlar) ve aynı operasyon esnasında 1500-2000 graftlık bir operasyon ile yeni bir hairline tasarımı yapılması önerildi.

Türkiye'de ise HLC'de Eugenix Clinic gibi benzer bir yaklaşım ile tahmini 2000-2500 graft ekim ve aralardan yanlış olan saçların belli bir kısmı temizlenerek tek bir operasyon ile düzetilebileceğini paylaştı.

ASMED yani sayın Dr. Koray Erdoğan ise online görüşmemizde ben başka hiç bir kliniğin önerisini paylaşmamışken Dr. Wong'un önerdiği benzer çözümü önererek iki aşamalı bir operasyon önerdi ve kendisi Dr. Wong ile yakın arkadaş olduğunu da paylaştı. Türkiye'de bu tip bi öneriyi başka yapan kimse olmadı ve şunları ekledi "Zor operasyon olacak, kötü bir saç ekimi geçirmişsin fakat sana yardımcı olmak istiyorum" bu sözler bile bile bana umut oldu...

Hintell abi'nin eski ekim tecrübesine benzer şikayetlere sahip olduğum için konuyu kaç kere okudum 200 sayfayı kaç kez inceledim bilmiyorum ve orada da bahsi geçtiği gibi Koray Hoca'nın babacan, güven veren yaklaşımı ile mutlu bir sonuca eriştiği için, ben de ASMED ile bu süreci geçirmeyi planlıyorum. Önümüzdeki hafta yüz yüze gidip görüşme şansım da olacak kendisi ile.

kendısı ile çok muhabett ettik severim :) çok tatlı kaliteli bir adam

Evet kesinlikle öyle birisi ve forumdan bi abimizin yönlendirmesi ile iletişime geçtim. Koray Hoca'm da aynı öneri ile geldiği için ben kendimi Türk doktorlarına emanet etmeye karar verdim. Tabii işin iki kere Canada'ya gitme zorluğu da bu kararı etkileyen faktörlerden birisi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 31 Ağustos 2020, 11:15:45 »
:)) aynen büyük kankamdır jeri başkan:)
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2020, 19:45:41 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram