Gönderen Konu: Güncelleme yeni foto eklendi  (Okunma sayısı 4462 defa)

Abcd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Güncelleme yeni foto eklendi
« : 20 Şubat 2017, 12:56:20 »
Hayırlı günler arkadaşlar

Bu saçlara önerebileceğiniz neler var.  Ekim yaptımayı düsündüm fakat emin degilim. Medikal tedavi olarak biotin ve saw palmetto kullaniyorum. Ne kadar işe yarıyor bilemiyorum tabi.

Minox düşünmüyorum shedding olayı yüzünden. Sizce finasterid e başlamalımıyım ve başlarsam da bu saç adam olur mu.  Cevaplarınızı 4 gözle bekliyorum

Vatoslocos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Abilerim kardeşlerim ne yapmaliyim yardim edin
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2017, 01:46:13 »
Finas kurtarmaz kardesim.

Abcd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2017, 10:44:56 »
Son care sac ektirmek desene

Vatoslocos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2017, 17:20:27 »
Finas hic bir zaman cozum degil. 5-10 sene finas kullan, kari gibi olursun...

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2017, 22:15:11 »

pek merak ettim böyle birine rastladin mi yoksa olası yan etkilerinden dolayı bir öngörü mü?

Feridun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 21 Şubat 2017, 22:50:24 »
Finasterid etkisini kullanımdan 4-6 ay sonra etki gösterir ve 1 yıldır yan etkileri bıraktığınız an geçer yağlanma artışı depresyon meme büyümesi iktidarsızlık testiste ağrı sperm sayısının kalitesi ve sayısının azalmasına yol açabilir kullanmaya başlerken 2 kere düşünün heleki yaşı küçük olanlar çoğu dermatolog önermiyor kullanmasını yan etkilerinden dolayı

Abcd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 21 Şubat 2017, 23:00:58 »

pek merak ettim böyle birine rastladin mi yoksa olası yan etkilerinden dolayı bir öngörü mü?

Bende merak ettim sahsen

Abcd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 21 Şubat 2017, 23:01:55 »
Finasterid etkisini kullanımdan 4-6 ay sonra etki gösterir ve 1 yıldır yan etkileri bıraktığınız an geçer yağlanma artışı depresyon meme büyümesi iktidarsızlık testiste ağrı sperm sayısının kalitesi ve sayısının azalmasına yol açabilir kullanmaya başlerken 2 kere düşünün heleki yaşı küçük olanlar çoğu dermatolog önermiyor kullanmasını yan etkilerinden dolayı

Bunu bi altrnatifi yokmu peki sac derken sagliktan olmadan

Feridun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 21 Şubat 2017, 23:10:17 »
Seninki genetik dökülme gibi duruyor o açılma bir anda olmadı dimi stresten falan baba dayılarda kellik durumu ne alemde? etkinliği kanıtlanmış 2 tedavi var biri minoxil diğeri finasterid bu ikisinide uyamıyorsan yapabileceğin en iyi şey kalan saçları korumak dökülme devam ediyorsa saçı çok uzatma en kötü 2 güne bir saçını yıka yediğin içtiğinde dikkat et bir de ekstradan bakım kürü uygulayabilirsin bitkisel olarak

Abcd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 21 Şubat 2017, 23:18:58 »
Babamda da tepe bölgesi sadece.1 senedir bu durumda  minoxidil bilsem shedding olmicak hemen denerim eczaneden aldim cesaret edemedim ne yalan söylim. Sac ekilebilirmi sizce tepe bölgesine var olan saclari da kaybetmek istemeyiz dimi

Feridun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 21 Şubat 2017, 23:46:11 »
Babamda da tepe bölgesi sadece.1 senedir bu durumda  minoxidil bilsem shedding olmicak hemen denerim eczaneden aldim cesaret edemedim ne yalan söylim. Sac ekilebilirmi sizce tepe bölgesine var olan saclari da kaybetmek istemeyiz dimi
hocam acıklıgınız sacla kapanabilir durumda pek makineye vurdurmayın belli olmaz zaten  ilerde sacınız daha da acılabilir o yüzden acele etmeyin ekim icin

Abcd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 22 Şubat 2017, 16:08:53 »
hocam acıklıgınız sacla kapanabilir durumda pek makineye vurdurmayın belli olmaz zaten  ilerde sacınız daha da acılabilir o yüzden acele etmeyin ekim icin

Eyvallah hocam

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 26 Şubat 2017, 06:50:27 »
Minox çok çabuk etki eden, bırakıldığında ise  en az 2 katı daha çabuk kayıplara sebep olan, kullanımı çok zahmetli saçma sapan birşey.
Zaten dökülmeniz çok tepede ve önler gayet kapatıcı. Siz takıntı yapmaz iseniz kimsenin umrunda olmaz farketmez bile.
Yok çok takıntı yapıyor isen topik ile emin ol çok mutlu olursun.1 kişi bile anlayamaz topik kullandığını.Ve 1 kutu topik ile 7-8 ay tatmin edici bir kullanım sağlayabilirsin. Finası , minoxu unut...
Ekimi şimdilik düşünme , çünkü bahsi geçen bölgede saçların mevcut , kayıpların olacaktır, Yen'i ekilenleri kayıplarından sebep farkedemeyeceksin bile..
Yaşın genç saç kayıpların devam edebilir. İnan bana çok çok az bir topik kullanımı ile komplexini rafa kaldırabilirsiniz.

Abcd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 26 Şubat 2017, 17:36:40 »
Minox çok çabuk etki eden, bırakıldığında ise  en az 2 katı daha çabuk kayıplara sebep olan, kullanımı çok zahmetli saçma sapan birşey.
Zaten dökülmeniz çok tepede ve önler gayet kapatıcı. Siz takıntı yapmaz iseniz kimsenin umrunda olmaz farketmez bile.
Yok çok takıntı yapıyor isen topik ile emin ol çok mutlu olursun.1 kişi bile anlayamaz topik kullandığını.Ve 1 kutu topik ile 7-8 ay tatmin edici bir kullanım sağlayabilirsin. Finası , minoxu unut...
Ekimi şimdilik düşünme , çünkü bahsi geçen bölgede saçların mevcut , kayıpların olacaktır, Yen'i ekilenleri kayıplarından sebep farkedemeyeceksin bile..
Yaşın genç saç kayıpların devam edebilir. İnan bana çok çok az bir topik kullanımı ile komplexini rafa kaldırabilirsiniz.

Yorumun icin tesekkür ederim hocam. Az topikle zaten farkedilmiyor dedigin gibi. Ama sürekli kullanmasi insani yoruyor bazen saclari sifira vurasi geliyor insanin.

En azindan var olan saclari korumak icin finasteridi düsünüyodum ekim ile de acik olan bölgeyi kapatmak istiyorum. Ama cogu kisi ektirme bekle diyor iki arada bir derede kaldim

Abcd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Güncelleme yeni foto eklendi
« Yanıtla #14 : 17 Nisan 2017, 13:34:08 »
Selam arkadaslar güncel durumumu sizinle paylasmak istiyorum. 4 aydir düzenli olarak biotin ve saw palmetto kullaniyorum ve gelismeler oldugunu düsünüyorum. Sizlerin de yorumlarinizi almak istiyorum.

Ayrica özel mesaj yazdigim herkesin bana cevap vermesi beni mutlu etti. Hepinizden Allah razi olsun :)

Hayirli günler

Facebook Twitter Instagram