Gönderen Konu: İlhan Serdaroğlu'ndaki Ekimim  (Okunma sayısı 543 defa)

anonuser345

• Newbie
  • *
İlhan Serdaroğlu'ndaki Ekimim
« : 15 Temmuz 2020, 22:06:08 »
2 gün önce İlhan Serdaroğlu'nda 2. saç ekimim gerçekleşti. Kendisi çok ilgili bir hocamız ve estetik anlayışı çok iyi; ne yapılıp yapılamayacağı konusunda sizi bilgilendiriyor ve beklentilerim (nereye ne kadar ekim yapılması gerekeceği, nereden ne kadar greft çıkarılabileceği gibi) kendisinin bana aktardıklarıyla tamamen paraleldi.

Ekim günü İlhan Hoca greftleri kendi topladı; bandajları bugün çıkardım, İlhan hoca greft çıkarma dağılımını çok iyi ayarlamış, ilaveten donör alanı da hiç travmatize etmemiş.

Ekimi gerçekleştiren teknisyenler de çok meziyetliydi, çok hızlı bir şekilde kanal açtılar ve ekimi gerçekleştirdiler, ekim yapılan alanda da travmatizasyon minimal, çok temiz çalışılmış.

Ekim yapacak yer arayan arkadaşlara kesinlikle öneririm.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: İlhan Serdaroğlu'ndaki Ekimim
« Yanıtla #1 : 15 Temmuz 2020, 22:13:52 »
2 gün önce İlhan Serdaroğlu'nda 2. saç ekimim gerçekleşti. Kendisi çok ilgili bir hocamız ve estetik anlayışı çok iyi; ne yapılıp yapılamayacağı konusunda sizi bilgilendiriyor ve beklentilerim (nereye ne kadar ekim yapılması gerekeceği, nereden ne kadar greft çıkarılabileceği gibi) kendisinin bana aktardıklarıyla tamamen paraleldi.

Ekim günü İlhan Hoca greftleri kendi topladı; bandajları bugün çıkardım, İlhan hoca greft çıkarma dağılımını çok iyi ayarlamış, ilaveten donör alanı da hiç travmatize etmemiş.

Ekimi gerçekleştiren teknisyenler de çok meziyetliydi, çok hızlı bir şekilde kanal açtılar ve ekimi gerçekleştirdiler, ekim yapılan alanda da travmatizasyon minimal, çok temiz çalışılmış.

Ekim yapacak yer arayan arkadaşlara kesinlikle öneririm.
bu forumda  bulunan insanlar   neresi  iyi  neresi kötü  çok iyi   bilir       senin tavsiyen sana kalsın ☺

anonuser345

• Newbie
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Ağustos 2020, 22:55:23 »
Dostum forumun amacı tavsiye vermek/almak fikir alışverişinde bulunmak değil mi :) Neden buradayız yoksa?

MaveraünnehirinsonHanı

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 07 Ağustos 2020, 02:51:01 »
Dostum forumun amacı tavsiye vermek/almak fikir alışverişinde bulunmak değil mi :) Neden buradayız yoksa?
Reklam kokuyor Ekim öncesi ve sonrası fotoğraflarıni atar mısın

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2020, 14:58:41 »
E napalım biz bu konuyu? Ekim yok ortada

Forumun fomatına uygun paylaşımlar yapınız iyi mi ilgili mi bizi ilgilendirmez biz ekime sonuca bakarız
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

servertrakya

• Newbie
  • *
    • Camfrog Ürünleri Satış Kiralama
« Yanıtla #5 : 21 Ekim 2020, 04:03:41 »
reklamın kötüsü olmuş (ekim sonuçların nerde)

Facebook Twitter Instagram