Gönderen Konu: Life Hair Ankara Şahin Çelik ve Ekibi 2.EKİM 2400 Greft 10.07.2020 YAŞ:34  (Okunma sayısı 12809 defa)

mehzer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Cümleten tekrardan Selamun Aleyküm arkadaşlar...
2.konuma başlamadan önce yine aynı cümleyi tekrar yazacağım ''Bu sitenin kurulmasında ve gelişmesinde emeği olan başta Hintell olmak üzere katkıda bulunan herkese çok teşekkür ederim...''
Gerçekten ne kadar çok teşekkür etsek de resmen amme hizmeti veren şu sitenin hakkı ödenmez...
Ben de bu siteye olan minnet borcumu bir nebze de olsa ödemek için ilk ekimdeki gibi süreç sonuna kadar paylaşımlarıma devam edeceğim inşallah...

mehzer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
10.07.2020 tarihinde 2000 greft Vertex için 400 greft de benim özel isteğim üzerine ön bölgeye sıklaştırma için toplamda 2400 greft saç ekildi.
Şahin Bey donörün yetersiz olması durumunda sakaldan alım yapacaktı ancak enseden 2400 greft saç çıkınca sakala gerek kalmadı açıkcası benim bayağı zayıf olan donörden 2 ekimden toplamda 6500 greft çıkmasına ben de çok şaşırdım :)

mehzer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Yeni konu açmayıp eski konuma devam edecektim ancak malum Vertex zor bölge o yüzden böyle daha verimli olur düşüncesiyle bu başlık altında sadece Vertex paylaşımı yapacağım inşallah...
(İsteyen olursa ön bölgeye yapılan 400 greftlik mini sıklaştırma ekiminin de fotoğraflarını paylaşabilirim)

mehzer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kullandığım İlaç ve Takviye Gıdalar: Günde 2 tablet Xpecia +++ Günde 1 tablet Benexol B12 +++ Günde 1 tablet Aspirin(Büyükler İçin) +++ Her Akşam Yemekten Sonra 3-5 Diş Sarımsak +++ Hergün Bir Avuç Kabak Çekirdeği ve Badem
(Ayrıca daha önce aldığım Kerozan'ı da haftada 1-2 gün yukarıdakilere ek olarak içiyorum aldık artık bi kere israf olmasın günahtır :) )
Şampuan olarak da Prozinc Plus kullanıyorum...
Alkol ve sigara kullanmıyorum...

mehzer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
1.Ekim Sonrası 2.Ekim Öncesi Donör Fotoğrafları

mehzer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
2.Ekim Sonrası Donör Fotoğrafları

mehzer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim Öncesi Vertex

mehzer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim Sonrası Vertex

Siddhartha

• Hero Member
Gayet guzel, ekim yonleri de guzel. Graft adedi de kapaticilik icin yeterli. Bu ekim olumlu sonuclanirsa seni mutlu eder. Hayirli olsun
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

mehzer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün itibariyle tam 1 ay oldu ve şok dökülme bitti sayılır...
Artık bekleyip göreceğiz iyi olur inşallah...
Herhangi bir aksilik olmazsa ilk ekimdeki gibi yine böyle aylık fotoğraf paylaşacağım inşallah...

Roninn3

• Hero Member
Kullandığım İlaç ve Takviye Gıdalar: Günde 2 tablet Xpecia +++ Günde 1 tablet Benexol B12 +++ Günde 1 tablet Aspirin(Büyükler İçin) +++ Her Akşam Yemekten Sonra 3-5 Diş Sarımsak +++ Hergün Bir Avuç Kabak Çekirdeği ve Badem
(Ayrıca daha önce aldığım Kerozan'ı da haftada 1-2 gün yukarıdakilere ek olarak içiyorum aldık artık bi kere israf olmasın günahtır :) )
Şampuan olarak da Prozinc Plus kullanıyorum...
Alkol ve sigara kullanmıyorum...

takviyeler güzel artı olarak verteks için evocapil sprey kullanırsanız epey bir faydasını görürsünüz.

mehzer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün itibariyle tam 2 ay bitti...
Bu seferki tarlanın toprağı biraz verimsiz ama Rabbim ilk ekimdeki gibi yine mahsulü bol bereketli verir inşallah :)

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Zor bölge vertex, geç çıkar ama 2000 az sayı değil, karartır bu açıklığı.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Geçmiş olsun  verTex  zor  bölge  proscar  kullansan daha iyi olur

mehzer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün itibariyle tam 3 ay bitti...

Facebook Twitter Instagram