Gönderen Konu: Serkan Aygun, Saç ekimine 2 ay kala, bazı sorularım ve çekincelerim?  (Okunma sayısı 993 defa)

teknku

• Jr. Member
  • **
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Forumda ki okumalarım sonucu Serkan Aygun hoca akılma yatmıştı ve geçen gün görüşmeye gittim. Yaptığı planı beğendim ve iki ay sonrası için randevu aldım. Bazı sorularım olacak, yanıtlarsanız sevinirim.
Çekincelerim;
1-) Çok yoğun olduğundan dolayı bir ihmal edilme durumu olabilir mi? Çünkü whatsapp üzerinden iletişim kurduğum arkadaş çok geç cevap verdi ancak asıl benim içimi sıkan konu şurda yaşandı; ben bir gün söyledim, söylediğim günden sonra ki her gün olabileceğini belirttim. Olmaz dediğim gün için bana randevunuzu yazıyorum dedi. Ben belirtince değiştirdi. Yani açıkçası mesajı bile okumamış. Bu ister istemez aklımda şüphe uyandırdı ilgi konusunda. Bu sizce sadece teknik bir durum mudur?
2-) Ekimi yapacak ekip; bunun için güvenebilir miyim sonuna kadar? Bu ekiplerin başlarında profesyonel isimler genelde bulunuyor mu?
Sorularım;
1-)İki aylık bir zaman dilimi var önümde. Bu süreçte kullanmamı önereceğiniz bir şey var mı?
2-)İşlem sonrası benimle temasta kalacaklar mı en azından ilk zamanlar için?
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Huseyin32

• Full Member
Ben 21/07/2020 tarihinde Serkan aygin clinikte sac ektirdim. Gün gün paylascam aklınızda fikir olmasi acisindan takip edebilirsiniz.genel ilgi alaka bence cok olumluydu.benim ekimi yapanlar ibrahim hocanin ekibi cok ilgili kendisi...
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2020, 19:35:18 Gönderen: Huseyin hoca »

CılgınTürk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
1. Eda hanım biraz mesajlara geç cevap verir ekimden sonra burcu hanım ilgilenir arar fotograf ister kliniğe gittiğinizde de tuğçe hanım özellikle yardımcı olacaktır o yönden endişeniz olmasın hocam geçen sene ekim yaptırmış biri olarak söylüyorum :)

2.ekip konusunda hepsinin başarılı ekimleride var ben uğur beyin ekibine denk geldim gayet güzel sonuç çıkardılar başkası cüneyt beye geldi güzel sonucu oldu başarısız sonuçları var forum da burda şu ekip olursa başarı yüzde yüz oluyor diye bişey denmiyor  üstad koray hocanın da ekimlerinde olabiliyor. ekip lideri kanal açıyor ön çizgiyi belirlerken serkan hocayla konuşarak yapıyorlar yakın zamanda Dr Emirali Hamiloğlu da katılmış serkan hocanın ekibine benim ekimime sadece serkan hoca ve ekip lideri gelmişti ama bundan sonraki ekimlerde duyduğum kadarıyla hem serkan hoca hemde emirali hoca hem ekip lideri beraber konuşarak yapıyorlarmış şunu da söyleyeyim serkan hoca ile emirali hoca operasyon aşamalarında herhangi birşey yapmıyor ekibi yapıyor yazdıklarımdan sonra yanlış anlaşılmasın :)

3.işlem sonuna kadar burcu hanım belirli aralıklarla sizi arayacak sizde sorularınızı sorabilirsiniz bir sene sonunda yine sonucunuzu değerlendirmek için siz ikliniğe davet edeceklerdir istenilen sonuç olmazsa mutlaka gerekeni yapar serkan hoca para konuşmayan bir kişi kendisi

Facebook Twitter Instagram