Gönderen Konu: Saç ekiminde 2inci günüm donor kismim neden böyle oldu kanamalar oldu  (Okunma sayısı 192 defa)

Fikretbey

• Newbie
  • *
Alın kismim sis halen hiç şuanda ensem yanıyor  hissi var

Quandoria

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Alın şişliği olabilir de donorde mikrop kapmaya baslamıs olbilir . Ekim merkezinize bi danısın . Daha deneyimliler de bi bakarsa yorum yaparlar
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

Fikretbey

• Newbie
  • *
Dün gittim pansuman yaptılar eve gidince çıkart dediler cirattirkan kan dolayı yapışmış di peceteler evde baya kanama oldu sonra pihtilanmis kan aktı  bugün krem sur dediler ensemi temizlemeden nasıl surucem bilmiyorum

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Full Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. 😂
Hocam sıkıntı yok, benimde Bandajı Ekimden hemen sonraki gün sabah 9 gibi yavaşça çıkarmamı söylediler, bandaj bir iki yere yapışmıştı aynısı bende oldu, Fito krem sürmüştüm bende, Bir Sonraki gün yıkama oldu zaten, Ama yıkamadan sonra tertemiz oluyor..

Ödem şişliği İçin Ayakta kalmamanız Yatmanız Lazım 4-5 gün sürer şişlik, Bu süreçte olağan şeyler bunlar, merkez bilgilendirmemiş bazı konularda sizi galiba, Bir de Açtığınız Ekim başlığını Günceleyin, Nerede Ekim Yapıldı Hangi Tarihte Kim Yaptı Falan, Hayırlı olsun Ekiminiz..
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2020, 10:45:40 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
YAŞ 36 KELİN SONU 😂

(Asuman Hair) 4800 Greft
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14616.0

Fikretbey

• Newbie
  • *
10uncu gün  yıkama yapacaklarmış  nerede yaptığımı soylersem reklam yapmış olurum alın kismimda sislik var baya kafami dik durmuyorum walla

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Full Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. 😂
10uncu gün  yıkama yapacaklarmış  nerede yaptığımı soylersem reklam yapmış olurum alın kismimda sislik var baya kafami dik durmuyorum walla

Hocam ne reklamı biz paylaştık reklam mı yaptık şimdi, hayır süreci ve ekim merkezini paylaştık ki, aynı merkeze ekim yaptıracak olanlar, olumlu veya olumsuz kararlarını versinler diye, forum zaten saç ekim sonuçları forumu, forumun amacı bu zaten Sonuç paylaşmak, eğer ekim yaptırmadan bi merkezin ismini verirseniz yok şöyle güzel oldu böyle ilgilendiler falan vb..

O zaman reklam olur, ama siz ekim yaptırmışsınız, ayrıca olağan üstü durumlar harici yani nekroz yara bere gibi durumlar hariç 10. Gün yıkama olmaz çok geç, Ekim merkeziniz pek tecrübeli değil galiba, resimlerinizi açtığınız ekim konusunda detaylı paylaşın bence..

Ve burada ki tecrübeli arkadaşlar da takibe alır müdahale eder, yardımcı olurlar sana, son pişmanlık fayda etmez, çoğu ekim merkezinden daha bilgili Arkadaşlar var forumda.. Yine siz bilirsiniz..
YAŞ 36 KELİN SONU 😂

(Asuman Hair) 4800 Greft
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14616.0

Facebook Twitter Instagram