Gönderen Konu: Aliexpresten aldığım 100 gr toz minoxidil  (Okunma sayısı 4849 defa)

AYAN

• Yeni üye
  • *
Aliexpresten aldığım 100 gr toz minoxidil
« : 03 Ağustos 2020, 13:38:36 »
Merhaba arkadaşlar Aliexpresten aldığım minoxu çözünmüyor %70 lik alkol dmso kolanya gliserin içerine hepsinden fazla fazla atmama rağmen çözünmüyor. Sahte ürün mü gönderdiler ne yaptılar. Kandırıldık mı.Daha önce alıp çözen varmı bana yol gösterecek fikirlerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

Salvador

• Hero Member
Ynt: Aliexpresten aldığım 100 gr toz minoxidil
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2020, 13:43:04 »
Merhaba arkadaşlar Aliexpresten aldığım minoxu çözünmüyor %70 lik alkol dmso kolanya gliserin içerine hepsinden fazla fazla atmama rağmen çözünmüyor. Sahte ürün mü gönderdiler ne yaptılar. Kandırıldık mı.Daha önce alıp çözen varmı bana yol gösterecek fikirlerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.
Kaç liraya aldın ve kaç gram atıyorsun?normal minoxlarda bile 3 4 gram ya var ya yok direkt etil alkol alsan ancak cozerdj bana sahte gibi gelmedi
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

AYAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Ağustos 2020, 13:45:55 »
Kaç liraya aldın ve kaç gram atıyorsun?normal minoxlarda bile 3 4 gram ya var ya yok direkt etil alkol alsan ancak cozerdj bana sahte gibi gelmedi
240 tl ye mal oldu bir telefoncu arkadaş vasıtasıyla getirttim. İçine az atsam yinede az çözünmüyor hassas terazim pas tutmuştu çalışmıyordu içerisine gelen beyaz yuvarlak bir kaşık vardı onu doldurup attım aşırı fazla atmadım yani. Çok az atsamda pek çözünmüyor yine.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Ağustos 2020, 13:53:10 »
240 tl ye mal oldu bir telefoncu arkadaş vasıtasıyla getirttim. İçine az atsam yinede az çözünmüyor hassas terazim pas tutmuştu çalışmıyordu içerisine gelen beyaz yuvarlak bir kaşık vardı onu doldurup attım aşırı fazla atmadım yani. Çok az atsamda pek çözünmüyor yine.
Etil alkol al direkt eczaneden ya da netten çok çözünmesi önemli değil çözünmüş o zaten tortusu kalmış
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

AYAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Ağustos 2020, 13:59:37 »
Miracleden aldığım toz minox şak diye çözünüyordu. Bunda çok az çözünüyor. Biraz deniyecem etki ederse ben yanılmışım demektir umarım öyledir.

Atmacaaa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 20 Ocak 2021, 20:25:05 »

Elinizde varmı hala toz bir miktar temin edebilirim bende söyledim ürünü bekliyorum ben sanırım bunu çözebilirim

Atmacaaa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 20 Ocak 2021, 20:26:03 »

Atmacaaa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 20 Ocak 2021, 20:31:05 »

Elinizde varsa bana ulaşabilir misiniz aydinbilal@yahoo.com

Shdw

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 20 Ocak 2021, 21:14:53 »
Minoxidil uzun vadede kullanım daha tasarruflu olması açısından mı bu şekilde toz şeklinde alıyor bazıları?

matkap

• Doktore
  • Yeni üye
  • *
  • Doktor
« Yanıtla #9 : 20 Ocak 2021, 22:16:39 »
Hocam hadi bizim ilaç firmalarına güvenilmez de aliexpress'e hiç güvenilmez.... Deymez yaptığına... Başına ne geleceği belli değil bana sorarsan...
4200greft 35y 28-12-2020
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18877.0
Biotin
Minoxidil (solusyon içerisinde finasterid + melatonin)
Solgar saw palmetto
Jarrow Formulas Zinc Balance

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 20 Ocak 2021, 22:19:29 »
kaliteli yerden alınırsa bir şey olmaz ben de çok güvenmiyorum ama gramı binlerce dolar olan şeyleri alanlar var

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 21 Ocak 2021, 12:13:15 »
Direk sipariş verip alamadın mı?
Global Moderator

focuscan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 24 Ocak 2021, 02:27:32 »
https://www.umaylab.net/urun/minoksidil/

Burda alsak paylaşılsa 1 kg olan, acaba şahısa satarlar mi, nasil temin edilebilinir

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 27 Ocak 2021, 13:24:15 »
https://www.umaylab.net/urun/minoksidil/

Burda alsak paylaşılsa 1 kg olan, acaba şahısa satarlar mi, nasil temin edilebilinir

Hocam aradım sordum 220 $ +kdv dediler yani 1920 tl yapıyor dedi hanımefendi bireye satış var , ama sıkıntı şu ki adamlar 1 kg dan az satmıyor , yani burada toplansak 10 kişi alsak adam başı 100 gram ve 190 tl düşer . Bir senelik 36 gram gidiyor çok uyguna denk geliyor , benim şuan elimde 40 gram kaldı saf minox aslında forumu bırakmıştım fakat konu google de gözükünce mesajınıza cevap vereyim dedim..

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 27 Ocak 2021, 14:33:34 »
Bayağı ucuza gelir hocam kullanıyo olsaydım katılırdım. 100 gr 2 - 2,5 yıl gider o hesaba göre

Facebook Twitter Instagram