Gönderen Konu: sibel ulusan mı yoksa serkan aygın mı  (Okunma sayısı 2606 defa)

waterbender21

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
sibel ulusan mı yoksa serkan aygın mı
« : 05 Ağustos 2020, 03:49:45 »
24 yaşındayım her iki hekimide bütçe olarak kaldırabiliyorum ama ikisi arasında çok kararsız kaldım 3 yıldır bu forumdayım her ne kadar çok aktif olamasamda gerçekten bu yaşta meslek hayatıma başlamadan bu işi halletmek istiyorum siz değerli forum üyelerinin yorumlarını bekliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: sibel ulusan mı yoksa serkan aygın mı
« Yanıtla #1 : 06 Ağustos 2020, 18:56:19 »
Kendin karar vericeksin.
Global Moderator

osmangazi

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 06 Ağustos 2020, 20:15:05 »
ben yeni sibel ulusan'da ektirdim. konu acacagim daha iyi hissedince, takip edebilirsin.

uzun suren arastirmalarimdan serkan hocayi da biliyorum. Ikisi de iyi hoca, kendi ekim sonucumu gormeden sibel hoca demeyeyim simdi :) iki hocanin da sonuclari guzel bu forumda

waterbender21

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Ağustos 2020, 03:13:39 »
öncelikle mesajima donus oldugu icin mutlu oldum teşekkür ederim bu aralar forumun altını üstüne getirdim diyebilirim çok vaka bakıp gördüm sibel ulusan ve serkan aygın en azından yaptıkları işlerde başarı oranının yüksek olduğu hocalar sibel hocanın bizzat kendi ekmesi hoşuma gitti ama serkan aygında çok başarılı forumda gezerken son zamanlarda asuman hair clinigin cok guzel sonuçlarını gördüm geniş alana yapilmis ekimlerde özellikle ve aynı zamanda ekimlerinize kendi yapıyor ama son 3 4 ayda bu kadar popüler olmasının piyar çalışması olabileceği konusundada garip dusuncelerim yok degil kimseninde hakkini yemek istemem gerçekten asuman hair clinicte sac ettirmiş arkadaşlarında bu konu hakkında düşüncelerini merak ediyorum tabi gönlümüz herdaim asmedden yana eğer yer bulabilirsem ve kredi konusunu halledersem gözüm kapalı oraya giderim ama şimdilik seçenekler bunlar resimlerimide bırakıyorum değerlendirip yönlendirmek isteyen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim Allah sizden razı olsun hintel abiyede teşekkür ediyorum iletime dönüş yapıp cevap verdiği icin

CooLStyLe

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 07 Ağustos 2020, 09:38:36 »
ikisi de forumda yeri olan değerli hocalar. size tavsiyem ikisinin de tüm konularına bakarak kendinize ve isteğinize daha yakın olanını seçmeniz, elbet biri daha ağır basıyordur.
22.06.2020 Asmed / Koray Erdoğan 3507 greft
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15394

Yolverin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 03 Eylül 2020, 21:15:03 »
Her ikisi de çok değerli insanlar. İsteğinize bağlı olarak seçiminizi yapabilirsiniz :)

-BlackWolf-

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 03 Ekim 2021, 22:52:35 »
dökülme tipimiz tamamen aynı saç ektirdiniz mi? konunuz varsa bulamadım da

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 07 Ekim 2021, 21:48:45 »
 olan dokulmeyi frenle finasterid kullanıp gir ekime ekimden sonrada kullan kim varsa aklında saçına benzer saçlarda olan ekim orneklerii ölçü al
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

americano

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 21 Ekim 2021, 09:08:39 »
ben yeni sibel ulusan'da ektirdim. konu acacagim daha iyi hissedince, takip edebilirsin.

uzun suren arastirmalarimdan serkan hocayi da biliyorum. Ikisi de iyi hoca, kendi ekim sonucumu gormeden sibel hoca demeyeyim simdi :) iki hocanin da sonuclari guzel bu forumda

senin sonuc cok iyi olmus, simdi inceledim :)

Facebook Twitter Instagram