Gönderen Konu: Saw Palmetto, Jinekomasti  (Okunma sayısı 1614 defa)

Lualua

• Full Member
Saw Palmetto, Jinekomasti
« : 10 Ağustos 2020, 09:51:48 »
Arkadaşlar yaklaşır 15-20 gündür saw palmetto kullanıyorum, aşırı şekilde göğüs büyümesi yapmaya başladı bende ve uçları resmen kadın memesi gibi oldu. Hemen bıraktım dün fark ettim. Ne önerirsiniz nasıl bir eski haline döndürebilirim? Saçı toparlayabilirim derken başka yerden patlak verdik
Saç Ekim Sürecim:

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12980.0

Şampuan: Sebamed anti hair loss hergün kullanım. Haftada 1 Vichy Dercos yeşil kutu.

Takviye: İlk 2 ay Booster Multi Plus, 3 ve 5 Ay arası Kerozan tablet..

Ekstra Her gün 2 bardak Yeşil çay ve 1 avuç kabak çekirdeği
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

kelboy85

• Hero Member
Ynt: Saw Palmetto, Jinekomasti
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2020, 10:53:58 »
Hic bir ilac 15-20 gunde jinekomasti yapmazki bu saw palmetteo yani etkisi cok az olan bi ilac. Bence biraz takinti yapmissin

Lualua

• Full Member
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2020, 10:56:37 »
Öncesinde de 2 kutu kerozan tablet kullandım, acaba o yaptı da yenimi fark ettim bilmiyorum. Ama net şekilde gözle görülür değişim var
Saç Ekim Sürecim:

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12980.0

Şampuan: Sebamed anti hair loss hergün kullanım. Haftada 1 Vichy Dercos yeşil kutu.

Takviye: İlk 2 ay Booster Multi Plus, 3 ve 5 Ay arası Kerozan tablet..

Ekstra Her gün 2 bardak Yeşil çay ve 1 avuç kabak çekirdeği

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2020, 11:17:28 »
2 bardak yeşil çay ve 100grdan fazla kabak çekirdeği tüketiyorsanız günlük yapabilir hocam bitkisel olması yan etki yapmayacağı anlamına gelmiyor bir süre saw palmettoya ara verin istiyorsanız topikal kullanabilirsiniz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Ağustos 2020, 11:17:37 »
15 gün de olmaz öyle bir şey
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Ağustos 2020, 11:29:49 »
Bu kadar kısa sürede etki etmesi pek mümkün değil.. keza jinokamasti var ise bunun cerrahi yöntem dısında bir çözümü yok maalesef

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 10 Ağustos 2020, 11:44:37 »
2 bardak yeşil çay ve 100grdan fazla kabak çekirdeği tüketiyorsanız günlük yapabilir hocam bitkisel olması yan etki yapmayacağı anlamına gelmiyor bir süre saw palmettoya ara verin istiyorsanız topikal kullanabilirsiniz.

Yeşil çay ile ne alakası var ki? Ben de geçen yeşil çay başladım zayıflamaya etkisi olsun diye ve 1.5 ayı geçti Proscar 1/4 kullanıyorum ve yan etki de görmedim
Bu konu da bana sanki psikolojik gibi geldi

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 10 Ağustos 2020, 11:51:51 »
Yeşil çay ile ne alakası var ki? Ben de geçen yeşil çay başladım zayıflamaya etkisi olsun diye ve 1.5 ayı geçti Proscar 1/4 kullanıyorum ve yan etki de görmedim
Bu konu da bana sanki psikolojik gibi geldi
İnsan insanı tutmuyor sizde sıkıntı olmayabilir ama totale bakarsak hep dht düşürücü şeyler bunlar benimki sadece bir tavsiye psikolojikte olabilir arkadaşın bir doktora görünmesinde fayda var mental rahatlık için.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 10 Ağustos 2020, 13:18:50 »
Göğüs büyümesiyle göğüste şişkinlik bazen karıştırabiliniyor. Şişkinlikse takviyeleri bıraktığınızda geçiyor. Jinekomasti de arkadaşların dediği gibi kolay oluşmuyor bu tarz takviyeleri uzun soluklu kullananlarda muhtemelen yaşanıyordur. Kısa 2 3 ay kullanamınızda da çok yaşayacağınızı kendi kullandığım takviyelerden yola çıkarak pek düşünmüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 10 Ağustos 2020, 22:02:26 »
Göğüs büyümesiyle göğüste şişkinlik bazen karıştırabiliniyor. Şişkinlikse takviyeleri bıraktığınızda geçiyor. Jinekomasti de arkadaşların dediği gibi kolay oluşmuyor bu tarz takviyeleri uzun soluklu kullananlarda muhtemelen yaşanıyordur. Kısa 2 3 ay kullanamınızda da çok yaşayacağınızı kendi kullandığım takviyelerden yola çıkarak pek düşünmüyorum.

+1

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 10 Ağustos 2020, 22:08:14 »
Arkadaşlar yaklaşır 15-20 gündür saw palmetto kullanıyorum, aşırı şekilde göğüs büyümesi yapmaya başladı bende ve uçları resmen kadın memesi gibi oldu. Hemen bıraktım dün fark ettim. Ne önerirsiniz nasıl bir eski haline döndürebilirim? Saçı toparlayabilirim derken başka yerden patlak verdik
Yanlış bilgi...
Takviyelwr 90 günden önce faydaya başlamaz, araştır.
Göğüs büyümesi zyban, dudasterid gibi ilaçlarda olur, o da en az 6 ayda belki anlarsın.
Farklı bir hormonal denge bozulmuş olabilir, belki gelişiyorsun bilmiyoruz.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 11 Ağustos 2020, 06:00:27 »
Yanlış bilgi...
Takviyelwr 90 günden önce faydaya başlamaz, araştır.
Göğüs büyümesi zyban, dudasterid gibi ilaçlarda olur, o da en az 6 ayda belki anlarsın.
Farklı bir hormonal denge bozulmuş olabilir, belki gelişiyorsun bilmiyoruz.

Kanka zyban sigarayı bırakmak için kullanılan antidepresan mı? Böyle bir yan etkisi mi varmış?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Facebook Twitter Instagram