Gönderen Konu: Dr. Serkan AYGIN Clinic - (15.08.2020) 4030 Greft FUE Saç Ekimi - Yas:32  (Okunma sayısı 7598 defa)

KeLOglan@@

• Yeni üye
  • *
Merhabalar,

Yaklasik 4 aydir forumu takip ediyorum.Sac ekimine karar vermemden , ekim merkezini belirlemeye kadar forumun cok yardimi oldu. Bu nedenle oncelikle emegi
gecen herkese tesekkurler. Benim de corbada tuzum bulunsun dusuncesiyle ekim surecimi burada paylasmak istedim.
Forumda arastirmalarim sonucunda iki ekim merkezi arasinda kalmistim.Suan evden calistigim icin , bu sureci degerlendirmek ve ekim isini daha fazla ertelememek adina icime sinen iki ekim yerinden birini sectim ve  Dr. Serkan AYGIN Klinik'ten randevu aldim.

Ekim oncesi on cizgi ve planlama Serkan Bey tarafindan yapildi. Sac ekim operasyonu 15 Agustos gunu Koc Uni.Hastanesi'nde gerceklesti. Ekimi Cuneyt Hoca ve ekibi gerceklestirdi. (Buarada forumu yakinen takip ediyormus, herkese selami var Cuney Hocanin 😎) Operasyonun benim acimdan gayet rahat ve agrisiz gectigini soyleyebilirim.Sabah saat 7:30 dan 16:30 a varan bir operasyon gerceklesti. Ekip gayet profesyonel ve cok yardimci oldular. Hepsine ayri ayri tesekkur ediyorum.

7:30 dan 12:30 a kadar olan surecte greft alinma islemi gerceklesti. Totalde 4030 greft toplandi. ( 820 Tek, 1880 Cift,1110 uclu,220 dortlu). Daha sonra kanal acma ve ekim islemiyle 16:30 a kadar islem devam etti.

Operasyon sonrasi Klinikten verilen seyahat yastigi ile uyudum.Bir zorluk yasamadim acikcasi.Verilen agri kesicileri kullanmadim bile. Antibiyotik ve odem attirici ilaclari aldim. Buarada klinikten sampuan,losyon,antibiyotik,agri kesici,odem ilaci,nemlendirici urun,seyahat yastigi ve sapka veriliyor.

Operasyondan sonraki gun pansuman ve lazer tedavisine girdim.Dun ilk yikamayi da merkezde gerceklestirerek surecin ilk asamasini tamamladim diyelim.

Ekim oncesi-sonrasi fotolari paylasiyorum.Yorum ve yonlendirmelerinizi gormek mutlu eder. Surecle ilgili ekstra bilgi isteyen arkadaslar olursa burdan yada ozelden elimden geldigince yardimci olmaya calisacagim.

Bundan sonrasi sabirla beklemek.Herkese tesekkurler tekrar.

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun güzel görünüyor ekiminiz ön çizgiye Cüneyt hoca imza atmış yine :) Allah utandırmasın :) ücret ne ödediniz özel değilse ?

Siddhartha

• Hero Member
Bu on cizgiye verilen zigzag nedir anlamadim gitti? Kimin dogal on cizgidi zigzag acaba. Ozellikle serkan aygin in on cizgisini hic begenmiyorum. Umarim seni mutlu eder bu ekim.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Menfis

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun güzel bi ekim olmuş sık duruyo

Kerimm34

• Hero Member
hayırlı olun sık ve güzel bir ekim olmuş gibi görünüyor.

KeLOglan@@

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun güzel görünüyor ekiminiz ön çizgiye Cüneyt hoca imza atmış yine :) Allah utandırmasın :) ücret ne ödediniz özel değilse ?

Tesekkurler Babaxpnd , umarim sonu da guzel gelir. Bakalim bekleyip gorucez.Tek seans Fue icin 8000 TL odedim

KeLOglan@@

• Yeni üye
  • *
Bu on cizgiye verilen zigzag nedir anlamadim gitti? Kimin dogal on cizgidi zigzag acaba. Ozellikle serkan aygin in on cizgisini hic begenmiyorum. Umarim seni mutlu eder bu ekim.
Tesekkurler dostum. Bakalim oyle mutlu eder diye umuyorum.Bekleyip gorucez.

KeLOglan@@

• Yeni üye
  • *
hayırlı olun sık ve güzel bir ekim olmuş gibi görünüyor.
Tesekkurler |-onayisareti-|

KeLOglan@@

• Yeni üye
  • *
Geçmiş olsun güzel bi ekim olmuş sık duruyo
tesekkurler |-onayisareti-| umarim sonu da guzel olur . Bekleyip gorucez artik

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Geçmiş olsun    inş   istediğin  sonuç  alırsın.       
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2020, 01:00:23 Gönderen: Don Vito Corleone »

KeLOglan@@

• Yeni üye
  • *
Geçmiş olsun    inş   istediğin  sonuç  alırsın.    ama 4030 Greft nedir  bu açıklık   2800  en fazla 3000 greft    .. para   bulursun  ama  giden greft  geri gelmiyor   
Tesekkurler, umarim sonuc iyi olur dediginiz gibi. Ekim merkezleriyle bu fotolari paylastigim icin buraya da ayni fotolari koymak istedim ama sanirim aciklik konusunda biraz yaniltici oluyor. Oncesi fotolar tras sonrasi cekilmisti, tarama sekliyle fonle vs. iyi kapatmis gibi gelmisti bana da.  2 ekim merkezinden de ayni sayilari aldim (4000-4500 Greft) buarada ,zaten on cizgide ve greft sayisinda planlamayi yapan doktorlara birakmistim herseyi. Ekim oncesi aciklik hakkinda daha iyi fikir vermesi acisindan bir iki foto daha ekledim.

inception

• Sr. Member
  • Galatasaray
Hocam hayırlı ugurlu olsun siizi mutlu eder umarım. Benim anlamadıgım nasıl agrısız sızısız oluyor. Anestezi anı acısı baya etkili bi acı. Anlamakta zorlanıyorum :)
Hair of Istanbul ☆ 4300 ☆ 30.06.20

●Şampuan     ●Spray
 ○Kerastase    ○Kerastase

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14845.0

Siddhartha

• Hero Member
Hocam hayırlı ugurlu olsun siizi mutlu eder umarım. Benim anlamadıgım nasıl agrısız sızısız oluyor. Anestezi anı acısı baya etkili bi acı. Anlamakta zorlanıyorum :)
Harbi onu ben de anlamiyorum:) 5 gundur donorun agrisindan uyuyamiyorum bu agrisiz sizisiz arkadaslar nasil ekim yaptiriyor merak ediyorum
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Şimdi  oldu ☺

KeLOglan@@

• Yeni üye
  • *
Eyvallah hocam tesekkur ederim. Yani masallah diyelim ama cok rahat gecirdim aci esigi ile alakali belkide  ;D Ekim esnasinda ve sonrasinda da ekim ekibinden arkadaslar israrla sordular ama ne aci hissettim ne de operasyon sonrasi bir bas donmesi hissettim. Ekibe de sormustum sanirim bende anormallik var diye  ;D

Facebook Twitter Instagram