Gönderen Konu: Actiplex Star Stop kapsülünü kullanan var mı?  (Okunma sayısı 3341 defa)

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
Actiplex Star Stop kapsülünü kullanan var mı?
« : 21 Ağustos 2020, 02:44:08 »
Marka: Actiplex

Ürün özet bilgisi: Saç serumu

İçeriği:

Biotin, Argan, Thyme Oil, Almond Oil, Violet Oil, Walnut Oil, Sesame Oil, Black Cumin Oil

Start yeşil kapsüllerin içeriğinde Biotin, Argan, Kekik, Menekşe, Çörek Otu yağları ile birlikte enzimler bulunur. Bu sayede saç kökleri ve saç derisinde detoks etkisi yarattığı gibi varolan saçların daha hacimli çıkmasını sağlıyormuş.

Stop kırmızı kapsüllerin içeriğinde ise B5, B7, B3, E, A ve D Vitaminleri ile birlikte Folik asit, Keratin ve B12 bulunur. Bu sayede dökülmeleri durdurmaya yardımcı olduğu gibi yeni saç teli oluşumuna da katkı sağlıyormuş.

Kullanımı:

İyi sonuç almak için, banyodan önce saçın yoğunluğu ve uzunluğuna göre birkaç kapsülü kırınız ve avucunuza damlatınız. Saçlarınıza iyice yediriniz.

Uyarı:

Sadece Harici Kullanım İçindir.

Spencer

• Hero Member
Ynt: Actiplex Star Stop kapsülünü kullanan var mı?
« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2020, 02:46:03 »
Bulaşma hocam bu şeylere
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2020, 02:50:01 »
Bulaşma hocam bu şeylere
bakım önemlide sonradan döküyor bu tarz şeyler

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2020, 23:08:47 »
şimdide böyle bir furya çıktı sabah akşam şeklinde tabletler çıkarıyorlar bu actiplex te bunlardan biri bence alıp boşuna kullanmayın çoğu kendini kanıtlamamış ve bilinmeyen firmaların ürürleri .nette yaptıkları reklamlarla ürünlerini satmaya çalışan birileri bu işi yapıyor.
actiplex eczanade satılan bir şeymi kardeşim nerden duydun bu konuda yorumun nedir.actiplexi kullanan birilerinden mi duyarak burda yorum yapıyorsun yoksa reklamdamı gördün.

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 29 Ağustos 2020, 23:15:14 »
şimdide böyle bir furya çıktı sabah akşam şeklinde tabletler çıkarıyorlar bu actiplex te bunlardan biri bence alıp boşuna kullanmayın çoğu kendini kanıtlamamış ve bilinmeyen firmaların ürürleri .nette yaptıkları reklamlarla ürünlerini satmaya çalışan birileri bu işi yapıyor.
actiplex eczanade satılan bir şeymi kardeşim nerden duydun bu konuda yorumun nedir.actiplexi kullanan birilerinden mi duyarak burda yorum yapıyorsun yoksa reklamdamı gördün.

Ben bu ürünü görmüştüm sanırım geçenlerde televizyonda reklamlarda. Sonra adını unuttum ve Google'de bulmaya çalıştım ama bulamadım ve bu konudaki ürün benim aradığımdı diye hatırlıyorum bir bakayım nette bilgi var mı nasıl birşey :D

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #5 : 30 Ağustos 2020, 01:59:21 »
Ben bu ürünü görmüştüm sanırım geçenlerde televizyonda reklamlarda. Sonra adını unuttum ve Google'de bulmaya çalıştım ama bulamadım ve bu konudaki ürün benim aradığımdı diye hatırlıyorum bir bakayım nette bilgi var mı nasıl birşey :D
evet bakın bence sanırım kullanan arkadaşa rastlamadık yeni yurt içine geldiğini söylüyorlar

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 30 Ağustos 2020, 12:29:23 »
evet bakın bence sanırım kullanan arkadaşa rastlamadık yeni yurt içine geldiğini söylüyorlar

Gece biraz baktım ürüne ama benim hoşuma gitmedi

Burakcan

• Full Member
« Yanıtla #7 : 02 Eylül 2020, 01:00:43 »
Start stop nedir efendim şaka gibi resmen  :)

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #8 : 02 Eylül 2020, 03:01:07 »
Kırmızı yeşil Matrix’ olduk iyice :)

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 02 Eylül 2020, 03:38:15 »
Hicbir ise yaramaz
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Facebook Twitter Instagram