Gönderen Konu: Saç Ekimi Öncesi Tavsiye Edilen Kan Tahlilleri  (Okunma sayısı 257 defa)

TY

• Newbie
  • *
Saç Ekimi Öncesi Tavsiye Edilen Kan Tahlilleri
« : 30 Ağustos 2020, 18:51:46 »
Herkese merhabalar,
Öncelikle bu forumu kuran ve emeği geçen herkese teşekkür ederim, bende uzun zamandır takipteydim anonim olarak. Bilgi paylaşımı yapan bütün arkadaşlar sayesinde bilinçleniyoruz, yeni şeyler öğreniyoruz. Çok uzatmadan konuya gireceğim. 4 eylül cuma günü Bnish Bilgehan Aydında operasyon için randevum mevcut. Klinikten herhangi geri dönüş şimdilik olmadı kendileriylede iletişime geçeceğim yalnız siz değerli forum üyelerininde bilgisini almak istedim.Operasyon öncesi eksik tahlillerimi yaptıracağım forumda şu zamana kadar en çok B12, D vitamini ve Çinkonun öneminden bahsedilmiş, bunları içeren bir tahlil yaptıracağım bunun dışında bakmak gerekilen bir değer varmıdır acaba?
Bu arada yaşım 28, operasyon sonrası detaylı bir konu açmayıda düşünüyorum. Ayrıca kliniği tercih etmemdeki en büyük sebep Igf (8 seans igf de alacağım) çünkü çok zor durumda kalmadıkça finasterid kullanmayı düşünmüyorum bu sebeple igf mantığıma yatmıştı, forumda 8 seans uygulatanda ben görmedim açıkcası. Onun dışı takviyeleri zaten bir çok arkadaşımız sayesinde öğrendik notunu aldım onları kullanacağım klinik tavsiyesiyle paralel olarak. Sonuç olarak tahlil sonucuna göre eksik vitamin varsa ekim ile birlikte bu eksiğide kapatmam gerekir diye düşünüyorum.
Bnish Dr.Bilgehan Aydın / 6.000 Greft / 04.09.2020
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16128.0

emre07x

• Full Member
Ynt: Saç Ekimi Öncesi Tavsiye Edilen Kan Tahlilleri
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2020, 01:49:43 »
Bahsettiğin testler hariç demir, folat,ferritin, total demir bağlama serbest t3 ,t4 baktırabilirsin

Facebook Twitter Instagram